Turquoise Turquoise komentáře u knih

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Výborné zakončení série, až mi bylo líto, že je to poslední díl. :( Celý ten jejich klan jsem si zamilovala. Jako oddechové čtení můžu doporučit, já se nenudila ani u jedné knihy.

05.08.2018 4 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Hodně pohodová kniha, bez větší zápletky, ale to mi opravdu nevadí. I tak se mi příběh hodně líbil, to jak se tam střídal náhled Jess a Blakea bylo super, osvěžující.
Co mi vadí je fakt, že jsem až při čtení zjistila, že této knize předcházejí dvě z malinké série Him & Us. Chci je v češtine!

"Co orálem zvou, i zváno jinak udělá tě úplně stejně."

21.07.2018 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Bohužel poslední díl. Já to nechápu... chci prostě další knihu. O Colinovi "Fitzovi" Fitzgeraldovi. Tohle mi spisovatelka nemůže udělat. :(
Číslo čtyři pro mě byl nejslabší díl ze série. Sabrina mě hrozně štvala, vůbec mi nepřirostla k srdci jako Hanna, Grace nebo Alie. Byla to fakt zmije, bohužel nejvíc tím jedem trávila sama sebe. Tucker byl naopak brouček, který by trpělivost mohl rozdávat na potkání. A miluju chlapy, kteří si uchovávají ty staré gentlemanovské zvyky.

17.07.2018 3 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tento díl mě stál hodně kapesníků. Jakože fakt hodně. Musela jsem ho číst s dlouhou přestávkou. Sakra... nemám ráda, když v příběhu umře postava, kterou jsem si oblíbila! :( Dean se mi hodně líbil, tím, jak se choval vs. jaký ve skutečnosti byl... tohle zase ráda mám. A hodně. :) Kdo četl, určitě pochopí.

17.07.2018 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Snaživka Logan. :)) Scéna s focením na kanapi byla skvělá. Konec byl až podezdřele dobrý, ale tyhle hezké konce jsou taky důvodem, proč tyto knihy čtu.

17.07.2018 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Komentáře ke knihám píšu až po přečtení celé série a s čistým svědomím ji můžu doporučit. Očekávala jsem lehké čtení, s trochu vážným tématem (občas přetaženým za vlasy), vtipné hlášky vysokoškoláků a samozřejmě jiskření mezi hlavními postavami. No a ty obálky jste viděli? Nádhera!
První díl skvělý. GiGí i Hanna mi sedli, oba mi přirostli k srdci. Okouzlil mě vztah mezi kluky z "domu" a pobavilo mě, když si GiGí myslel, že by mohl být tupec jako jeho otec. Ten jeho proslov ve sprchách o tom, jak musel přece Hannu chránit, byl TOP.

17.07.2018

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Ten konec mě trošku zklamal, bylo to takové... Jasona postavíme na jeden konec provazu, Haley na druhý a teď se přetahujte.
Kniha mě ale celkově bavila, líbila se mi víc jak druhý díl. Ona se k němu dokonale hodila, připadala mi jako takové třeštiprdlo a on takové velké chytré dítě. Vlastně spíš vychytralé... jak bych to udělal, abych to snědl? Jak to udělat, aby toho bylo víc?
Ještě, že Haley umí péct výtečné brownies. :)

09.07.2017 4 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Kupodivu se mi první díl líbil asi víc. Ze začátku mě to bavilo víc, pak už to zajelo do nějakých kolejí a nevybočilo to. Trevor byl takový roztomilý trouba, i když je tam představený jako týpeček, který měl bab hodně, tak nad vztahy s nimi asi nikdy pořádně neuvažoval. Zasmála jsem se, jak na začátku popisoval, jaká jeho žena bude a jak to na konci úplně otočil.
To obžerství bylo masakrózní. Prostě nemožné - v takové míře mě to docela i štvalo.
Příběh byl ale fajn a konec krásný. Jako lehké čtení pro oddech můžu doporučit.

09.07.2017 4 z 5

Plamen v nás Plamen v nás J. Lynn (p)

Oblíbená autorka zmíní ve své knize mou další oblíbenou autorku? No to je snad sen. :)

06.07.2017 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Příjemné zakončení série, díl mě moc bavil. Příběh se nikde nezadrhl, četlo se to skoro samo. Správná oddychovečka. :)

Jinak, taky mi dost vadily ty časové nepřesnosti, to bylo fakt moc... jako kdyby to psal úpně někdo jiný, kdo neví, co se dělo v předchozích dílech (Božský hráč). A je to první kniha, kde jsem našla mraky gramatických chyb v čárkách, skloňování... a opravdu mě to štvalo. Kdyby tam byla jedna, ale fakt jich tam bylo hodně. To nikdo nekontroloval?

Jo a luxusní obálka. :)

02.07.2017 4 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

První díl se mi líbil víc. Nejsem zastáncem sexu na veřejných místech, moc mě to neokouzlilo. Konec byl hodně uspěchaný. Jsem zvědavá jaký bude třetí díl. :)

30.05.2017 2 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Nádherný silný příběh, o dvou mladých lidech, které v minulosti potkaly tragédie. Knihu jsem přečetla jedním dechem, nedokázala jsem se od ní upoutat. Moc se mi líbil popis okolí, Bree mi byla sympatická a stejně tak tichý Archer.

21.08.2016 5 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Vítejte ve světě zbohatlíků. Bezcitné mrchy a frajírci jsou tu na denním pořádku. Tohle ale nebude klasická love story, na jaké jsme u J. L. A. zvyklí...
Příběh mě zaujal, bylo to opravdu poutavé, někdy mi až běhal mráz po zádech. Kromě toho urychleného konce nemám knize co vytknout. Staré Sammy jsem opravdu nerozumněla, jak se mohla chovat, tak, jak se chovala? Jak mohla odpustit Delovi to co jí udělal? Někdy mě děsila myšlenka, že to byly děti. Děti, kterým zmizely spolužačky a oni řešili oblečení, vztahy s klukama, pomlouvali Cassie i když pak věděli co se stalo... Za celou knihu jsem na chuť Cassie nepřišla, připadala mi jako dost dobrá manipulátorka, která to s ovládáním Sammy uměla.
Opravdu mě mrzí, že ten konec autorka víc nerozepsala, chybělo mi tam například, jak to pak probíhalo ve škole, když vyšla pravda ven, nebo jestli se k tomu pak vyjádřila i matka Cassie...
Každopádně, kdo nechce číst typickou slaďárnu, ale má chuť po něčem pátrat, tahle kniha by se mu mohla líbit.

07.08.2016 4 z 5

Spoutaný Spoutaný Emma Chase

Dokonalá třešnička na čokoládovém dortu.
Výborné hlášky, vtipné situace, sympatické postavy - v čele samozřejmě Ťulpas Drew.

Akorát asi nikdy nepochopím, co všichi mají s rozlučkou ve Vegas - ve strip klubech. :)

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Stejně jako první díl, super!
Drew byl prostě "Eňoňuňo vůl". :) Nasmála jsem se stejně jako u jedničky.

Zapletený Zapletený Emma Chase

U knihy Hledání dokonalé lásky od J. Probst jsem napsala, že jsem se při čtení hodně nasmála.
To jsem ale ještě neměla přečteného Zapleteného. U toho jsem se smíchy dusila, protože jinak bych pobudila celý dům! Skvělé myšlenkové pochody a hlášky.
Miluju knihy, které jsou napsané z pohledu mužů. Bylo to tak vtipné, nenudila jsem se ani chvilku.

05.08.2016 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Jako oddechové čtení super. Mám ráda knihy z pohledu mužů. Osobně se mi myšlenkové pochody Christiana dost líbily - mám prostě Greye ráda. :)
Ale chci jeho pohled i na další dva díly... prosím prosííím.

31.07.2016 5 z 5

Rozpálený Rozpálený Julie Kenner

To slovo, které jsem zmiňovala v komentáři u druhé knihy, se objevilo na straně 100.
Víc k tomu nemám co dodat...

10.07.2016 1 z 5

Nažhavený Nažhavený Julie Kenner

Panebože. Kde já jsem na tuhle sérii narazila? Sloane mi lezla na nervy jako ještě žádná postava v knize. I zabiják Lash z Bratrstva černé dýky mi byl sympatičtější! Neskutečně mě dožíralo, jak si hrála na tvrďačku a přitom stačilo, aby se na ni Tyler jen podíval a byla hotová. Původně přišla hledat Amy, ale pak začala jak největší detektiv slídit i po věcech, které ji nemusely zajímat a přitom mu stejně podlehla jak štěně, kterému zamáváte před čumákem plyšovou hračkou. Proboha, od začátku tam popisuje, jak jsou králové dobří, mazaní a vůbec ji nenapadlo, že si ji Tyler proklepne...omg. To napadlo i mě a to už je co říct.
Já knihy miluju z toho důvodu, že si sama představuju jak postavy, prostředí, věci a samotný děj vypadají. Což taky znamená, že si všímám. Ne. Opravdu mi hlava nebere, jak je možné, že na začátku akce měla Sloane nízké balerínky a v průběhu večera se jí nějakým záhadným abrakadabra změnily na sexy sandály na vysokém potpatku. Seděla na posteli a pak si znovu sedla? Cože? A takových "chybiček" jsem tam našla víc... Chyba překladu?
Taky zjišťuji, že nemám ráda knihy, které mají 283 stran a z toho na cca 120 je popisován jeden večer.
Další bod, ze kterého nejsem nadšená, je ten...ach bože, nikdy bych nevěřila, že i na tohle dojde, ale... několikastránkový popis erotické scénky mě k smrti nudil. Dlouhý a nezáživný. Do toho ta hloupá Sloane, která prosila a ani nevěděla o co.
Přijde mi vtipné, jak jsou knihy spojovány s Padesáti odstíny - pro mě to bude vždycky originál a každá další napodobenina mě moc nechytá.
Navíc jsem při čtení druhé knihy této série objevila alergii na slovo "kunda". Prosím, ať už to není ve třetím díle... i když mi bohužel něco říká, že to ještě budu muset přetrpět.

Nakonec jsem si hodnocení rozmyslela a dávám knize alespoň jednu hvězdu, protože konec mě docela chytl. Jen nevím jestli to bylo opravdu dějem nebo tím, že už jsem chtěla aby to skončilo.
Jdu na poslední díl - a poslední knihu od Julie K. Vůbec mě neláká koupit si nějaké další její kousky.

08.07.2016 1 z 5

Vytoužený Vytoužený Julie Kenner

Tohle byla moje první kniha od Julie a musím se přiznat, že nějak odvařená z ní nejsem. Já nevím, mně ten děj připadal takový hrr vzhledem k okolnostem. Celé roky si myslela na Evana, kluci ji brali jako mladší sestru, ale přitom o nich nic moc nevěděla? Neměla na ně ani telefonní čísla a přitom ji tak ochraňovali....? Dívné. A pak se najednou všechno semlelo během pár dnů? Navíc, tohle bylo asi poprvé, co mi vadily některé vulgárnější výrazy. Nějak mi to tam nepasovalo.
Naštěstí ke konci už mě to docela chytlo, já prostě padouchy miluju a padělání uměleckého díla byla pro mě třešnička na dortu.
Jako pozitivum vnímám fakt, že knihu jsem přečetla během pár hodin a nebyl to ten případ, když jsem knihu odložila a každý večer se ni v posteli dívala a říkala si, sakra už to dočti.
Mno, hurá na druhý díl, snad mě uspokojí víc.

07.07.2016 2 z 5