Turante Turante komentáře u knih

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Zase velice čtivé, sice se motiv dost opakuje, ale zde byl konec vcelku překvapivý. Tak snad budou další díly stejně čtivé.

26.07.2022 4 z 5

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

Opět moc pěkný thriller. Líbí se mi jak se vyvíjí postava Kate. Zajímavý příběh, dobře stupňované napětí. Určitě jdu i do dalšího dílu.

26.07.2022 4 z 5

Rančer a rudovláska Rančer a rudovláska Rebecca Winters

Pěkné letní romantické čtení, konec trochu uspěchaný, ale je to prostě harlekynka ;)

22.07.2022 3 z 5

Bez dechu Bez dechu Lusy Adams (p)

Úžasné pokračování série s čarodějkou Mac. V podstatě hned od začátku je plný akce a prostě vás to chytne a nepustí, dokud nejste na konci. Romantická linka jen naznačena a moc se mi líbí, jak se neustále postavy popichují. Rozhodně chci další díl a to ideálně hned!

16.07.2022 5 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Ben Cheetham

Nebylo to špatné, ale spíše thriller než horor. Děj se vyvíjí velice pomalu, největší skok je až na konci. Taková jednohubka k přečtení.

12.07.2022 3 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Moc pěkné zakončení série. Místy trochu roztahané, ale četlo se mi to skoro samo. Za mě jedna z lepších sérii fantasy :)

10.07.2022 4 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Moc dobré pokračování série, možná i o fous lepší než první díl. Líbilo se mi vykreslování Liiných potíží, historie Vendy i vzájemné vztahy mezi hrdiny. A konec? To prostě musíte hned pokračovat dalším dílem!

07.07.2022 4 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Moc dobrý první díl série. Líbilo se mi střídání vyprávění postav, hlavní hrdinové jsou sympatičtí a chcete číst pořád dál a dál. Rozhodně se pustím do dalšího dílu.

07.07.2022 4 z 5

Po stopách Jacka Rozparovače Po stopách Jacka Rozparovače Kerri Maniscalco

Moc dobrý příběh o Jacku Rozparovači a nejen o něm. Hlavní hrdinka je sympatická a člověk se dozví, jak se mohly některé ženy v tehdejší době cítit. Rozhodně půjdu i do dalšího pokračování ;)

27.06.2022 4 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Opět úžasný příběh ze světa lidí, kde jsou také démoni a strážci, kteří hlídají rovnováhu dobra a zla. Svět tu sice není úplně originální, ale příběh vás vtáhne a nepustí. Autorka prostě psát umí a už se moc těším na pokračování!

26.05.2022 4 z 5

Temná kněžka Temná kněžka Margaret Rogerson

Už Kouzla rodu Thornů byly skvělý, ale Vespertina je ještě lepší. Přečteno během jednoho dne, až mě mrzelo, že už toho víc není. Úžasný svět s duchy, skvělé postavy, dialogy, příběh. Prostě mě to neskutečně bavilo. Teď už se jen modlím k Paní, aby autorka napsala pokračování co nejdříve!

25.05.2022 5 z 5

Tajemství pramenů Tajemství pramenů Jennifer McMahon

Moc se mi to líbilo, bylo to mrazivé, napínavé, obě linky vyprávění skvělé, hrdinové sympatičtí. Prostě se to skvěle četlo, že jsem se jen nerada odtrhávala. Konec mě tedy vcelku překvapil. Další skvělá kniha od autorky.

02.05.2022 4 z 5

Vánice Vánice Flint Maxwell

Co na to říct? Četlo se to moc dobře, super napětí, dobře vykreslené postavy. Škoda jen, že to byla taková jednohubka. Tak snad nám nakladatelství brzy připraví nášup ;)

30.04.2022 4 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Moc pěkný thriller, sympatické postavy, uvěřitelný děj, dobře stupňované napětí. Ovšem když to srovnám s Kim Stone od Marsonsové, tak je to spíše slabší. Každopádně si určitě udělám čas i na další díly ze série.

30.04.2022 3 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Krásná romantická oddechová četba. Nejdříve jsem viděla seriál, takže jsem se nadšeně pustila i do knihy. Byla jsem poněkud zklamaná, že se děj v knize hodně liší od seriálu. Ale i tak to bylo moc příjemné čtení.

22.04.2022 3 z 5

Vyvolený Vyvolený Benedict Jacka

Opět skvělé, i když trochu depresivnější čtení. Moc se mi líbí jak se postupně objevuje minulý život Viruse a jak se s tím vypořádává. Snad bude brzy pokračování.

16.04.2022 4 z 5

Království hříšných Království hříšných Kerri Maniscalco

Tak tohle se četlo samo a moooc se mi to líbilo! Kombinace pekelných princů, magie, čarodějek a Itálie, prostě bomba. Ale kruciš, to vážně ten konec musel skončit takhle?! Kdo má vydržet do dalšího dílu! Doufám, že bude už na podzim!

13.04.2022 5 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Klasická Darcy, nebylo to úplně top, ale četlo se to samo. Asi mi tam chybělo více napětí a záhad, nevím. Ani hlavní hrdina mě nijak nezaujal. Snad bude příští strašidelný dům lepší.

13.04.2022 3 z 5

Řetězová reakce Řetězová reakce František Kotleta (p)

Přestože už tu není hlavní hrdina Michálek, i tak stál příběh za to. Moc se mi líbí, jak se lidé z tohoto světa nevzdávají, i když to často vypadá dost beznadějně. Takže za mě super počtení, které hezky zapadlo do zbytku série.

01.04.2022 4 z 5

Rázová vlna Rázová vlna František Kotleta (p)

Tenhle díl jsem začala číst okamžitě po druhém, prostě jsem potřebovala vědět, jak to dopadne. Moc se mi líbí, že autor dokáže popsat nejen zlo, kterého jsou lidé schopni páchat sami na sobě a ostatních, ale i to dobro. Opět plno akce a zvratů, konec vcelku překvapivý i když se dal čekat. A jdu na čtvrtý díl ;)

25.03.2022 4 z 5