trancy trancy komentáře u knih

Šeptající mrtví Šeptající mrtví Darcy Coates

Mezi horory bych knihu teda nezařadila, ale mě se četla lehce a svižně. Nenáročné čtení s otevřeným koncem...

05.04.2024 5 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Čtvrtý díl pro mě jednoznačně nejlepší. Nafoukaného krasavce vyvazily zábavné situace

27.01.2024 5 z 5

Chtíč Chtíč Sharon Page

Podle mě nejslabší díl.

21.12.2023 2 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Hrozné, jak dospělý dokáží ublížit dětem a zmanipulovat je. Hezky napsané...kulantně zabalené co se vlastně doma odehrávalo.

26.11.2023 3 z 5

Chci jen tebe Chci jen tebe Johanna Lindsey

Jednoduchý příběh, rychle přečtené, moc nenadchla.

30.09.2023 2 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Noo...na to že se mi do knížky vůbec nechtělo, nakonec stála za to. Ke konci to už mělo drive a začalo se něco dít a už jen počkat jak to dopadne

12.09.2023 5 z 5

Hřích Hřích Sharon Page

Anglie 19.stoleti + sex+ napětí = velmi zajímavé čtení. Autorce se působivě povedlo vše skloubit v jedné knize.

15.01.2023 5 z 5

Vězeň mé touhy Vězeň mé touhy Johanna Lindsey

Takhle si nějak představuji život ve 12.stoleti. Děs a hrůza. Chvílemi to bylo takové nezáživné politikaření, ale konec se povedl.

27.12.2022 5 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

Tak tahle knížka byla za mne Top. Trochu mě zarazila v knihkupectví tloušťka knihy, domy nemívají tolik stran, o to víc jsem doufala, že to bude stát za to️ Příběh byl super, četlo se jedním dechem. Velká škoda, že Darcy nedává do knih víc romantiky.

13.12.2022 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Za mě byla kniha takový průměr. Ze začátku se nic moc nedělo, ale ten konec jsem teda nečekala a byl super. Lepšího maníka na ztroskotání si člověk nemůže přát =) Zkoukla jsem i film a ten u mě úplně pohořel. Drželi se snad jen základní myšlenky a ani hvězdné obsazení tomu moc nepomohlo. Když to zpětně porovnám, tak knížka u mě stoupla tak o 2* :) a v porovnání byla určitě dějově lepší.

01.04.2022 4 z 5

Dáma z divočiny Dáma z divočiny Julie Garwood

Naprosto super. Od první stránky jsem se nenudila. Žádné dlouhé popisy o ničem, ale super příběh se zvraty. Trochu jsem čekala, že na závěr bude nějaký zajímavý boj mezi Edwardem a Christinou - byla by to třešnička na dortu. Ale za mě jedna z nejlepších knih co jsem měla v ruce. Jdu na další její knihy a snad budou stejně dobře jako tento.

19.03.2022 5 z 5

Kořeny Kořeny Andrea R. Cremer

Možná že už 4 díl psát neměla. Přišel mi oproti předchozím jak slátanina všeho a ničeho. Za mě bych klidně poslední díl číst nemusela a zakončila Obětí.

10.03.2022 2 z 5

Dalších 365 dní Dalších 365 dní Blanka Lipińska

No...když čtu komentáře tady, tak si nejsem jistá jestli jsem četla stejnou knížku...nebo možná nejsem náročný čtenář, ale mě se knížka celkem líbila. Autorka z Massima udělala úplného magora a Laura stále nevěděla co chce. Ale jinak příběh se mi líbil.

10.03.2022 5 z 5

Výkřiky v temnotě Výkřiky v temnotě Darcy Coates

Skvělé pokračování. Napínavé, čtivé, s trochou lásky a naději. Za mě super. Jediný co mi kazilo čtení bylo, že ještě u nás nevyšlo pokračování.

06.03.2022 5 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

Prvních 90 stránek mi přišlo takový nezajímavý, ale poté co Suzanne vešla za ty zamčené dveře. Nestačila jsem se divit. Bylo pro mě těžké překousnout co dělali těm dětem. Zvlášť když vím, že se toto normálně stávalo napříč světem. O to jsem z toho měla horší pocit. V druhé půlce se to zamotávalo a já musela přemýšlet co je teda pravda a co ne. Ale líbilo se mi, jak v jiném příběhu vlastně vysvětluje ten první. A závěr jsem nečekala vůbec! Bylo to strašné čtení, ale zároveň mě to bavilo a přečetla jsem to jedním dechem.

29.01.2022 5 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Pro mě druhá nejlepší ze série. Hezky se četla, překvapivě zvraty tam měla a konec, který jsem nečekala. Mě se postavy líbily, jen Mara mě občas štvala svojí samostatností. Jinak pěkně čtení.

09.01.2022 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Knížka se četla dobře, ale nic extra. Žádný velký zvrat nebyl, romantika taky nic moc. Měla jsem od toho větší očekávání. Kniha měla i celkem zakončený děj, druhý díl sice mám, ale moc se mi do něj nechce.

09.01.2022 2 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

(SPOILER) Kniha celkem zklamala. Jediné překvapení byla ke konci May, ale jinak slabé, takova oddychovka.

27.12.2021

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Zatím nejlepší kniha, kterou jsem ze série četla. Byla čtivá, napínavá, překvapivá a s dobrým koncem . Jsem zvědavá na poslední dvě.

27.12.2021 5 z 5