TomuVer TomuVer komentáře u knih

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Kniha bola dobrá a vôbec mi nevadil ten vraj zdĺhavý "začiatok". Práve kvôli opisom celého ich dospievania bola knihá iná a výnimočná. Neboli tam žiadne trápne scény a opisy navyše.

25.05.2020 4 z 5

Absint Absint Winter Renshaw

Stručná kniha,ale veľmi dobrá.

24.05.2020 4 z 5

Pravda krve Pravda krve J. R. Ward (p)

Kniha bola skvelá ako všetko,čo Wardová napíše. Najzaujímavejším bol napriek všetkému Syn a podľa všetkého jeho kniha bude dosť dobrá.

21.04.2020 5 z 5

Spasitel Spasitel J. R. Ward (p)

17.kniha zo série bratrstvo a bola úžasná. Autorka nestráca elán, udialo sa veľa skvelých vecí. Rozhodne pokračujem ďalej. Wardová je vždy TOP

13.04.2020 5 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Alice je taká trapka. Ale oveľa viac ma zaujala Sophia a Neil, ktorí nakoniec "k sebe našli cestu".

08.01.2020 2 z 5

Nesmrtelnost Nesmrtelnost J. R. Ward (p)

Kniha bola sústredená výlučne na Jima, Sissi, Devinu a ostatných anjelov, dokonca sa to veľkou mierou obtáčalo okolo Stvoriteľa. Páčilo sa mi, že bola vysvetlená svätožiara nad hlavou len určitých osôb a aj sme trochu videli ako postúpili bývalé duše, o ktoré Jim hral. Skvelí koniec. Úžasná séria ale to každopádne Ward je vždy aj s jej knihami.

08.01.2020 5 z 5

Posedlost Posedlost J. R. Ward (p)

Nigel bol vždy zvláštny ,ale to čo spravil v tomto kole ma veľmi prekvapilo a som zvedavá,čo s tým spraví stvoriteľ. Jim má prvýkrát sklamal a to nie prehrou ale jeho správaním. Chápem jeho zmätok okolo Sissi,ale v tomto kole bol obzvlášť zaslepený. Sissi je chytrá a páči sa mi s Adrianom ako "kamarátstke duo", Adrian urobil veľký posun od predchádzajúcich kôl a veľmi mu prajem ,aby sa mu vrátil Edie. Bonus na záver : Sissi pekné naložila Jimovi, veď mala začo...

07.01.2020 5 z 5

Hněv Hněv J. R. Ward (p)

Tak, toto bol narez... Som veľmi zvedavá ako vyrieši Adrian svoju "situáciu", do ktorej sa dostal, keď pomohol Matiášovi. Zachoval sa obetavo a myslím, že anjeli, ktorí majú Jimovi pomáhať, robia lepšiu robotu ako on. Jim ma veľmi zaujímavý vzťah/nevzťah s Devinou, čo môže dosť ovplyvniť jeho aj Sissi, ktorú v ďalšej knihe oslobodí z pekla... Padlí andelé sa začínajú rozbiehať...

02.01.2020 5 z 5

Chtíč Chtíč J. R. Ward (p)

Jim a jeho kamaráti, partia so skvelým humorom a dôvtipom. Vždy sa Wardovky skvelo čítajú, a napriek prehre dobra a výhre zla verím v Jima a jeho silu poraziť Devinu, samotného Satana z pekla.

27.12.2019

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Bavilo ma to, až kým spolu nezačali chodiť. Potom to trochu stratilo tú iskru,ktorá tam pramenila z toho vzájomného podpichovania a priateľstva hlavných postáv. Napriek tomu čítam aj pokračovanie.

25.11.2019 3 z 5

Hriešna záležitosť Hriešna záležitosť Christina Lauren

Kniha plná intímnosti. Viac sa o tom asi nedá povedať, takéto knihy nemajú nejakú veľkú hodnotu. Sú to oddychovky s jednoduchým dejom.

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

Skvelí a inteligentný upír Edward, naivná Bella a divný pes Jacob, absurdné postavy a Bella je..... . Akože bol to pre mňa veľký úlet, keď som mala 14 a chápem to. Je to skvelá kniha pre mladé pubertiačky, tá prvá a aj posledná je dobrá. Teraz sa nad tým už len smejem.

Krásna Catherine 3/4 Krásna Catherine 3/4 Juliette Benzoni

3.kniha bola konečne o tých, na ktorých sme čakali celé prvé dve knihy. Chápem, že sa stali niektoré udalosti, ktoré si zaslúžili pokračovanie, no bolo už dosť naťahované a "nútené".4.kniha mi veľmi pripomína opäť prvé dve a cestu Catherine za svojím milovaným. Myslím, že si zaslúžili svoj šťastný koniec skôr.

Krásna Catherine 1/2 Krásna Catherine 1/2 Juliette Benzoni

Prvé dve časti majú úroveň. Pekne opísaná daná doba, v ktorej sa dej odohráva. Bola tam akcia a vášeň. Kniha mala názor.

06.10.2019 3 z 5

Maskérka mŕtvych Maskérka mŕtvych Bernhard Aichner

Hl.postava ako matka dvoch detí a milujúca manželka je pekná drsniačka. Kniha je napínavá, plná krvi a smrti.

05.10.2019 4 z 5

Áno, pán profesor! Áno, pán profesor! Diana Dušeková

Kvalitná slovenská kniha. Mala hlavu aj pätu. Veľmi ma bavila,no škoda toho otvoreného konca. Ale stojí za prečítanie.

05.10.2019 4 z 5

Stratená nádej Stratená nádej Colleen Hoover

Pre decká,ktoré vstupujú do sveta vzťahov a strednej školy môže byť. Privedie aj k zamysleniu o tom,aké je dôležité sa rozprávať a odpúšťať.

05.10.2019 2 z 5

Gabrielovo inferno Gabrielovo inferno Sylvain Reynard

Pán Emerson...tak ten alebo neprestal brať brutálne kvalitný matroš,alebo mu to celé stúpa do hlavy s tým Dantem,rozhodne tak pôsobil,že v niečom ide,nečudujem sa,že si ju nepamätal. A hl.hrdinka bola klasikou...študentka,krásna,chytrá a mala smolu,že sa zaľúbila do sexi profesora,ktorý si nevedel dať dokopy 1 a 1.

05.10.2019 1 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Táto kniha mi otvorila dvere do sveta,ktorý je jednoducho fantastický. Rýchly spád, skvelé tempo a žiadne zbytočné nedorozumenia,hádky,čo dáva tejto knihe obrovské +. Wardova to skvelé rozbehla.

05.10.2019 5 z 5

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Ten návrat Jane na konci príbehu je možno sci-fi,ale tu to tak je a nevadí mi to. A Vishuos prežil veľa a prišiel o veľa,takže je to celkom spravodlivé. Ich vzťah sa objasní v budúcnosti v ďalších knihách. A bude toho dosť,kedže už poznáme brata s bradkou, megamozgom,spomienkami,ktoré ho prenasledujú z minulosti a veľkým srdcom.

05.10.2019 5 z 5