Toffec Toffec komentáře u knih

Kopírák Kopírák Sam Holland

Skvělá propagace a to je vše :).

17.04.2023 2 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Přečteno 2x za sebou, nějak se z toho pořád nemohu vzpamatovat :) už se těším na další.

21.04.2017 5 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Sarah miluji, ale tahle kniha byla velice nudná. Doufám, že budou další díly, protože mě zajímá, co bude s Nestou a Cassianem.

29.10.2018 3 z 5

Devadesátkrát jinak Devadesátkrát jinak Eric Walters

Nudná kniha.

10.08.2018 1 z 5

Štěstí mi uniká mezi prsty Štěstí mi uniká mezi prsty Agnès Martin-Lugand

Knihu jsem přečetla téměř ihned, avšak ten konec mě zaskočil a zkazil mi celkový dojem z knihy.

26.06.2018 3 z 5

Síť snů Síť snů Petra Kubašková

Doporučuji, obzvlášť těm, kteří mají rádi fantasy a chtějí něco "dospělejšího". Kniha byla vtipná, napínavá, místy strašidelná a zkrátka celá taková jiná. :)

22.06.2018 5 z 5

Dcera čarodějnice Dcera čarodějnice Paula Brackston

Zřejmě jsem čekala něco jiného, dočetla jsem to s očekáváním na 175. stranu a vzdala jsem to. Pro mne to bylo málo fantasy, málo napínavé.

09.10.2017 3 z 5

Ve stínu popela Ve stínu popela Jennifer L. Armentrout

Četla jsem Z krve a popela a postavy mi tedy podobné nepřijdou. Naopak, hlavní hrdinka tolik není ukňouraná nána.
Klišé zde bylo dost, ale v závěru mně kniha bavila a mile překvapila.

18.04.2023 4 z 5

Temnota Temnota Kiersten White

Dočetla jsem s nechutí až na stranu 166. Ten, kdo to srovnal s Massovou by se měl jít zahrabat, prý fantasy, to určitě.

20.09.2018 odpad!

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Jako vždy perfektní, četla jsem ji už kdysi v originále, ale to byla jen záminka, abych si ji mohla přečíst znovu v češtině :D Sarah je úžasná a já nemohu za nic najít fantasy, které by mě bavilo, po tom, co jsem četla knihy od ní. Teď bude nová nějaká Catwoman: Soustealer, tak snad to bude stejná pecka. Těším se na pokračování obou příběhů, ale stejně nejkrásnější byl dvůr mlhy a hněvu :)

12.04.2018 5 z 5