Tina 243 Tina 243 komentáře u knih

Proměna Proměna Nancy Lindsay Jones Holder

Kniha mne tak trochu zaskočila obálkou vypadá to na upířinu....ale ne, kniha fakt čtivá čte se prostě jedním dechem Kat je sympatická postava a hned jsem si oblíbila Tricka, ale vážně děj v knize je napínavý nechci vám sem psát spoilery takže nebudu prozrazovat knihu si PŘEČTĚTE !!!

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Tuhle knihu doporučuju na to kolik má stránek jsem jí přečetla během dvou dnů. Postavy nemají chybu Anna se mi líbí a Kaiden ten spnil očekávání myslím, že knihu baste určitě měli přečíst. Na svém webu na to mám recenzi tak se můžete podívat.

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Tuhle celou sérii mám vážně ráda, musím říct že do knihy sem nechtělo protože nemám ráda upíří deníky, ale tato kniha mne překvapila, oblíbila jsem si každého člena (party), hlavně Kaitlyn a od začátku jsem fandila Gabrielovi. Jestli chcete mojí recenzi jukněte na můj web a tam to najdete.

Lola a kluk od vedle Lola a kluk od vedle Stephanie Perkins

Druhý díl mě neohromil tolik jako první. Jsem ráda, že jsem zase mohla číst o Anně a St.Clairovi :D ale i tak je ta knížka o něco podle mě horší. Ano, knihy je zajímavá a postavy jsou sympatické. Upřímně mě zaujali Loliny rodiče a i to mě nějak drželo u čtení. Postava Loly mi byla méně sympatická než Anna v prvním díle a i Cricket mě prostě moc neohromil :/ ale není to nijak hrozné. Děsila jsem se tedy zamilovaného trojuhelníku a to velice......opravdu jsem někdy musela pár odstavců přeskočit :( Nakonec jsem knihu dočetla, ale rozhodně byl pro mě první díl o 100% lepší....sympatičtější postavy, nádherní prostředí i příběh...tady to prostě chybělo. :(

06.01.2015 4 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Upřímně jsem si s knihou nedělala velké naděje. Po prvních jsem si myslela, že jí ani číst nebudu, protože mi hlavní hrdinka Anna přišla naivní a celkově roztávala po prvním sladkém úsměvu. Nakonec jsem to nějak zkousla a do knihy jsem se opravdu začetla. Postavy jsem si nakonec oblíbila všechny (skoro) a četla jsem dál a dál, protože se v knize stále něco dělo. Bylo zajímavé ale chvílemi i otravné sledovat, jak se Anna a Éttiene chovají, jako přátelé a neví, co dělat, ale jak říkám myslím, že jako oddechovou četbu ať už na týden nebo jedno odpoledne to krásně splní účel. Navíc je tam opravdu úžasně popsáno prostředí Francie :)

03.01.2015 5 z 5

Nevítaní Nevítaní Sophie Jordan

Na knihu jsem se těšila, ale musím říct, že mě zklamala. Námět knihy je podle mě skvělý nápad, ale myslím, že by se to dalo napsat i lépe :/ Nechci od knihy nikoho odrazovat, ale někdy mi přišla hlavní postava Davy nesympatická až naivní :/ Byly tam momenty, kdy jsem jí fandila, ale příběh je celkově trošku nedotažený...alespoň podle mě byla předchozí série Drakie od autorky lepší :)

29.12.2014 3 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Prostě tahle série je skvělá. Příběh už je plný napětí. Neustále se rozvíjí a splétá dohromady....pořád se v knize něco děje a nutí číst dál až do konce. Nové postavy, nové dvojice a příběhy.....prostě to bylo znovu skvělé pokračování série, která stojí za to.

26.12.2014 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Podle mě je celá série naprosto dokonalá. V díle se objevují další nové postavy, příběh se znovu proplétá a splétá nové osudy. Příběh dostává nový směr z jiného úhlu. Určitě se těším i na třetí díl.......nebyla to žádná ztráta času. :)

25.12.2014 5 z 5

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Druhý díl se mi nelíbil tolik jako první, přijde mi že trochu postrádala děj a celkem mi vadila sprostá slova skoro na každé stránce - tahle kniha mne docela zklamala :(

19.08.2014 2 z 5

Vzkříšena za úsvitu Vzkříšena za úsvitu C. C. Hunter (p)

Kniha byla dalším pěkným pokračováním série

08.08.2014 4 z 5

Znovuzrození Dračího oka Znovuzrození Dračího oka Alison Goodman

Velice pěkná kniha pro holky bojovnice EONA mi byla sympatickou hrdinkou, krásné je i prostředí , zápletka a zvraty v příběhu. Knihu doporučuju

31.07.2014 4 z 5

Zákon smečky Zákon smečky Nancy Lindsay Jones Holder

Na tuhle knihu jsem se těšila, jsem ráda, že tam byl ve více situacích Trick, ale musím říct, tohle je snad sérii knih kdy vás to nejvíce nažhaví v posledních momentech. Jen si vzpomeňte jak končil první a tento díl. :D .Doufám, že už brzy vyjde 3.díl.Knihu doporučuju.

24.07.2014 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Musím říct že nejsem úplně na upířinu, ale byla jsem přemluvena k přečtení a byla jsem překvapená. Nakonec to není úplně ten typický upíří svět a nějak mi to vyhovovalo. Knihy se určitě nelekněte a jděte do toho.

06.07.2014 4 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

KNIHU DOPORUČUJU autorka přišla s novým druhem? ......Drakii. Je to ůžasné, zamilované a fantasy zároveň.

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Musím říct že tuto knihu jsem četla ráda, líbilo se mi , že autorka hned vtáhla v první kapitole do děje. Vážně jsem v tohle díle měla ráda Callu i Shaye. A téma s vlky je prostě dokonalé.

Cinder Cinder Marissa Meyer

Knihu doporučuju je to taková čtivá, příjemná napínavá verze popelky pro ty co rádi sci-fi. Kniha se mi četla dobře a určitě jdu na další díl.