TetaLik

Knihkupectví poslední nadějeKnihkupectví poslední nadějeEmily Blaine

Nádherné čtení. Nadchla mě Sařinin vztah knihám. Hned bych v jejím knihkupectví prodávala.

30.07.2021

Tajemství mezi námiTajemství mezi námiLaura Madeleine

Kniha je skvělá. Nádherné příběhy. Škoda,že jsem tak rychle přečetla.

30.07.2021

Kde rostou divoké třešněKde rostou divoké třešněLaura Madeleine

Knihu se četla velmi dobře. Příběh se mi moc líbil, ale ten konec by mohl být o něco lepší.

Sestra SlunceSestra SlunceLucinda Riley

Precetla jsem vsech 6 knih a musim rict, ze jsou krasne napsane. Uz se tesim az budu cist jeji sedmou knihu the missing sister a Motyli pokoj.

Ostrov kaméliíOstrov kaméliíTabea Bach

Tuhle knihu jsem dostala od sve sestry Kristyny k narozeninam. Kniha se mi natolik libila,ze jsem si dokoupila i dalsi dva dily. Vsechny knihy jsou dobre napsane a maji napinavy pribeh.

Mrtvá v TemžiMrtvá v TemžiMatthew J. Costello

Celkem nenarocna a pohodova detektivka.

Dopisy z ostrova SkyeDopisy z ostrova SkyeJessica Brockmole

Khina napsana formou dopisu se mi liba a ten konec byl krasny.

25.07.2021

Pojízdný krámek snůPojízdný krámek snůJenny Colgan

Prectla jsem nekolik knih od teto autorky a musim rict, ze opet nezklamala. Krasny pribeh plny romantiky odehravajici v prekrasne skotske prirode s spetkou humoru.

25.07.2021

Vévoda a jáVévoda a jáJulia Quinn

Kniha se mi moc libila. Jsem rada,ze jsem ji precetla driv nez jsem se podivala na serial na Netflix. V serialu byly dejove linky,ktere v knize vubec nejsou. Musim rict ze kniha i serial jsou dobre zpracovane. Nakonec jsem si koupila vsechny dily Bridgertons a vsechny je precetla. Ted bud trpelive cekat yz je postupne vsechny s filmuji.

25.07.2021

Láska po řeckuLáska po řeckuKat French

Kniha me zaujala svym pribehem. Musi to byt nadhera zit v zemi kde je porad teplo a mit moznost se koupat v mori.

25.07.2021

Než nastanou deštěNež nastanou deštěDinah Jefferies

Tohle je treti kniha, kterou jsem si od teto autorky precetla. Moc se mi libila a chtela bych si precist i dalsi knihy.

25.07.2021

Krámek s hedvábímKrámek s hedvábímDinah Jefferies

tohle je prvni kiha co jsem od nicetla, ale nebude posledni. Styl knihy kterym byla napsana me zaujal a rada si prectu i dalsi knihy.

Plantážníkova ženaPlantážníkova ženaDinah Jefferies

Preskrasna kniha. Chtela bych si od ni precist vsechny knihy.

25.07.2021

Hluboká modř mořeHluboká modř mořeM. Lamballe (pseudonym)

Kniha je skvělá.

08.08.2020

Hortenziová zahradaHortenziová zahradaM. Lamballe (pseudonym)

Knížka se mě líbila,ale očekávala jsem lepší konec.

03.08.2020

Kroniky prachuKroniky prachuLin Rina

Kniha je super.

11.03.2020

Absorbující myslAbsorbující myslMaria Montessori

Velmi zajímavé čtení o tom jak děti vnímají svět kolem nich.

07.03.2020

Sofiin světSofiin světJostein Gaarder

Dostala jsem omylem knihu Sofiin svět,kterou jsem si vůbec neobjednala a vůbec se mi nelíbila ilustrace na přední straně. Byla jsem dost naštvaná a tak jsem se podívala na komentáře na této stránce. Byla jsem v šoku, že ta kniha má vynikající komentáře. Knihu jsem přečetla a je fakt dobrá. Doporučuji, aby si ji každý přečetl. Chtěla bych poděkovat všem co napsaly tak hezké komentáře. Lekce pro mě Nesoudit knihu dle ilustrace!!!

03.03.2020

Nejlepší víkendNejlepší víkendPatrik Hartl

Dobrá kniha na odreagování od kriminálek. Ráda bych si přečetla i další jeho knihy.

27.02.2020

Usmíření - Jak uzdravit své vnitřní dítěUsmíření - Jak uzdravit své vnitřní dítěThich Nhat Hanh

Vynikajíci kniha, kterou by měl přečíst úplně každý člověk.

19.02.2020

Prázdniny na mořiPrázdniny na mořiKatie Fforde

Knihy od Katie Fforde čtu vždycky mezi kriminálkami. Jsou oddechové a člověk se u nich odreaguje.

18.02.2020

Země mrtvých nadějíZemě mrtvých nadějíChristopher John Sansom

Přečetla jsem všechny knihy v AJ. Všechny se mi líbily. Miluji Historii Anglie a ráda čtu kriminálky napsané britiskými spisovateli. Už se těším na další knihu.

08.02.2020