Terka18 Terka18 komentáře u knih

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Nebylo to špatné, dobře se to četlo a i jsem se bavila určitými scénami. Trosku více erotiky, ale nic hrozného. Čtení mě celkově bavilo a jsem rada za ten super konec i slza mi ukápla. Taková příjemná oddechovka s nádechem vtipu tím jak se hlavní postavy dobíraly.

08.11.2023 4 z 5

Na vrcholu Na vrcholu Laurelin Paige

Tohle mi bohužel vůbec nesedlo. Už od začátku jsem se nemohla začíst.

01.11.2023 1 z 5

Všechno, co jsme ztratili Všechno, co jsme ztratili Jennifer Bright (p)

První díl byl pro mě lepší. Příběh nebyl špatný, ale nechytil mě tak moc jak jsem čekala. Spíš oddechové čtení u kterého budete snít s otevřenýma očima a fandit mladé lásce, aby se naplnila.

31.10.2023 3 z 5

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

První díl byl malinko lepší, ale nic závazného. Příběh mě bavil a byla jsem zvědavá jak se určitě situace vykreslí. Trosku mě stávka nerozhodnost Layly mezi dvěma kluky, ale chápu to, protože oba mají něco do sebe. Jsem zvědavá na další díl. Šup sem s ním

28.10.2023 5 z 5

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Mně se příběh moc líbil. Ani nějak nevadilo, že jsem nečetla předchozí díly. Všechno potřebné bylo vysvětleno. Sydney jsem fandila a doufala, že Tristan změkne ve svých citech. Krásné romantické scény.

23.10.2023 5 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Rozhodně ne to velmi silný příběh. Který se jen tak nezapomene. Na konci jsem brečela, tak že jsem neviděla na to co vlastně čtu. Příběh o lásce a hrozné nemoci, na kterou není lék. Osud si s životy dokáže opravdu někdy škaredě pohrát.

19.10.2023 4 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Nebylo to úplně nejhorší, ale že by mě to nějak chytlo se říct nedá. Výhodou byly krátké kapitoly. Vraha jsem typovala správně od poloviny knihy. Ale chyběla tomu šťáva a na můj vkus moc postav okolo. Super byl detektiv. Ale jinak zklamání.

13.10.2023 2 z 5

Nové vyhlídky Nové vyhlídky Lilly Lucas

Moc hezké s příjemné čtení. Zajišťovala jsem, že se při čtení jen usmívám a užívám si každou stránku víc a víc. Příběh Annie a Cola byl pro mě kouzelný. Celá série je krásné romantické čtení.

12.10.2023 5 z 5

Až se zase usmíříme Až se zase usmíříme Bianca Iosivoni

Hezký romanticky příběh o mladých lidech, kteří se do sebe zamilují i přes nepřízeň osudu. Osud si s nimi zahrává a jak to zvládnou se dozvíte po přečtení. Mě příběh bavil. A Keith byl úžasný a nejde si ho nezamilovat.

07.10.2023 5 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Příjemný romantický a pohádkový příběh. Možná určité pasáže lehce zbytečně natahované, ale žádná hrůza. Bylo to fajn číst a snít spolu s hlavní hrdinkou. Jsem ráda, že bylo i pár kapitol z pohledu Xaviera.

03.10.2023 5 z 5

Potopené lodě Potopené lodě Tami Fischer

Moc hezky a dojemná příběh. Hlavní hrdinové se mi líbili a děj tak hezky plynul bez zádrhelu. Knihu jsem si užívala a fandila Carle, aby všechno dopadlo dobře. Jsem zvědavá na další díl.

28.09.2023 5 z 5

Poslední slovo Poslední slovo Mary Burton

Nebylo to úplně to pravé. Chybělo mi to správné napětí a to tajemno po celý příběh. Kniha mě nechytla tak jak jsem doufala. Kaitlin mi zrovna nesedla a to mě od příběhu lehce odrazovalo. První díl byl rozhodně lepší.

23.09.2023 3 z 5

Neztrať mapu k mému srdci Neztrať mapu k mému srdci Hana Repová

Řekla bych příběh ze života. Dobrá myšlenka. Ale pro mě to nebylo úplně to pravé. Nechytlo mě to tak jak jsem očekávala. Taková dobra oddechovka na jeden den. I tak se mi příběh líbil a slza ukápla.

18.09.2023 3 z 5

Hacker Hacker M. K. Hardy

Moc hezký příběh ze školního prostředí. Příběh se mi líbil a bavil mě, Autorka umí psát lehce a poutavě. Johnyho jsem si zamilovala. Bože kdyby jen takoví chlapi byli i v normálním životě a ne jen v knihách

16.09.2023 5 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Příběh nebyl vůbec špatný, ale na můj vkus trošku moc natahované a zbytečně. Kdyby byla kniha o polovinu možná čtvrtinu kratší, příběh by lépe a rychleji plynul. Hodně mi to připomínalo sérii After.
Čekala jsem více. Druhy díl si přečtu ale asi jen ze zajímavosti.

13.09.2023 4 z 5

Tetování za trest Tetování za trest M. K. Hardy

Úžasné!! Zase a opět. Knížku jsem doslova zhltla během dne a bavila jsem se. Skvělá série. Henry byl úžasný a musela jsem se mu v některých situacích i smát. Ovšem Haka za Lilii pořád vede.

09.09.2023 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Za mě nejslabší příběh, co jsem od autora zatím četla. Je skvěle, že Bryndza píše tak dobře, že i když mě kniha nijak nenadchla tak jsem neměla při čtení pocit nudy a to že bych četl jen z nutnosti. Příběh měl dobrou myšlenku, ale mě tam chybělo to napětí, trasování ten spád. Bohužel bych to zařadila do odpočinkového čtení.

08.09.2023 3 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Smála jsem se, brečela jsem, snila jsem o takovém muži i v normálním světě, tak báječným a milujícím. Nemám co vytknout, snad jen, že ten konec nemusel být tak hrrr, ale co už. Na kráse příběhu mi to nic nepokazilo. Opět skvělé.

03.09.2023 5 z 5

Ever: Když se mě dotkneš Ever: Když se mě dotkneš Nikola Hotel

Pro mě dokonalý příběh, nemám co vytknout. Hlavní hrdinové mi přirostly k srdci a mé srdce neopustili. David byl úžasný. Příběh tak hezky a krásné plynul, že jsem snila a milovala. Každý příběh vám něco dá, dá vám kus sebe a navíc ještě když procházíte životními zkouškami a narazíte na takovou knihu, ve které jsou moudra, kteá vás podpoří... není co dodat. Těším se na druhý díl.

30.08.2023 5 z 5

Stánek s polibky Stánek s polibky Beth Reekles

Hodně odpočinkové čtení a asi spíše pro ty mladší. Ke konci už mi to přišlo moc natahované. Začátek dobrý, prostředek taky šel, jen bych to trošku zkrátila. Noc náročného co by mě chytlo a nepustilo

21.08.2023 3 z 5