TerJac TerJac komentáře u knih

Žil jsem jako kaskadér Žil jsem jako kaskadér Janet Tashjian

Další kniha alá poseroutka .... děti jistě zaujme provedením, co se kvality a příběhu samotného týká...o ničem!

08.01.2014 3 z 5

Chrochtík a Kvikalka Chrochtík a Kvikalka Ester Stará

Jak již bylo řečeno ... hezké a zajímavé ilustrace a k tomu i příběh s pointou a smyslem ... kniha nad zlato!

Skříp, škráb, píp a žbluňk Skříp, škráb, píp a žbluňk Kitty Crowther

Podobné knize "Už se nebojím tmy" ... perfektní pro menší dětičky :-)

Medvěd, který nebyl Medvěd, který nebyl Frank Tashlin

Stejně jako i příběh o vačici i tento nakrásně dětsky podává obraz společnosti a jejich nechvalných předsudků. Tashlin je prostě skvělý!

Julie mezi slovy Julie mezi slovy Petra Dvořáková

Velmi pěkná kniha, která myslím šikovně dobře podává pohled, na dnes již velmi častou, problematiku rozvodů. Nejvíc oceňuji zapracování neznámých a nových slov o příběhu a jejich vysvětlení. Moc pěkné!!!

08.01.2014 5 z 5

Velký den kobylky Bonny Velký den kobylky Bonny James Herriot (p)

Pěkné .... jako vše od Herriota!

Pár hřebíčků a nic víc Pár hřebíčků a nic víc Sophie Curtil

Nápadité, jednoduché a přesto velmi ocenitelné!!

Analfabeta Negramotná Analfabeta Negramotná Ján Uličiansky

Naprosto úžasná kniha. Nečekala jsem, jaký zážitek mne po otevření čeká. Skvěle zpropagováno čtenářství i knihovny, což jako knihovnice oceňuji asi nejvíc!!

08.01.2014

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Myslela jsem si po 150 str. že tu knihu vážně odložím .... jsem ráda, že jsem ji dočetla. Ana to, že je to od p. Rowlingové první kniha pro dospělé čtenáře - tak smekám!

Lichožrouti Lichožrouti Pavel Šrut

Pro malé, větší, starší i nejstarší ---- kniha všech generací. Prostě skvělá, stejně jako ilustrace paní Miklínové.

26.06.2013 5 z 5

Nejhorší den v životě třeťáka Filipa L. Nejhorší den v životě třeťáka Filipa L. Petra Braunová

Všechny čest paní Braunové -- skvělé jako vždy.

26.06.2013 5 z 5

Tajemství ostrova za prkennou ohradou Tajemství ostrova za prkennou ohradou Pavel Čech

jde vůbec napsat k panu Čechovi něco jiného než - Oóóóóó - tohle ze mne vyjde pokaždé, když jakoukoli jeho knihu otevře. A dojmy z příběhu? K nezaplacení!

O čertovi O čertovi Pavel Čech

Tak krásnou knihu o čertovi jsem v životě ještě nečetla.

O klíči O klíči Pavel Čech

26.06.2013 5 z 5

Velké dobrodružství Pepíka Střechy Velké dobrodružství Pepíka Střechy Pavel Čech

O zahradě O zahradě Pavel Čech

Kalvárie Kalvárie Petra Braunová

Petra Braunová - skvělá autorka. Příběh netradičním způsobem ukazuje jaký běh mohou události někdy mít.

Začarovaná třída Začarovaná třída Ivona Březinová

Příklad knihy, která dokáže od paní Březinové mile překvapit.

Kozí příběh Kozí příběh Ivona Březinová

Paní Březinová mne někdy zaráží ... u některých knih jako je tato srším vztek, jak takovou kravinu, která usiluje jen o další čárku v seznamu napsaných knih mohl vůbec někdo vydat ... a někdy mne paní Březinová velmi mile překvapí .... touto knihou ale ne

26.06.2013 1 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

D. Brown .... občas to přehání a jeho příběhy mi někdy připadají jako fantaskní se naplňující bublina, na kterou se nabaluje jen snůška teorií a bludů ... ALE .... jeho knihy tím naopak nabíjí strhujícím napětím a sousty myšlenek .... takže i přesto ... klobouk dolů.