Kozí příběh

Kozí příběh https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/6218/kozi-pribeh-6218.jpg 3 12 4

Film stejného názvu si zasluhuje pozornost nejen tím, že jde o vůbec první 3D film v celé střední a východní Evropě. Silný příběh ze středověké Prahy je podpořen skvělou animací, emotivní hudbou a dabingem našich předních herců.

PetrKral
09.09.2018 5 z 5

Krásná kniha pro děti plná obrázků podle stejnojmenného filmu.

Anilka13
11.10.2014 1 z 5

nedovedu si představit, že bych měla takovou pohádku číst svému dítěti před spaním.. číst o výstřihu a doslova o kozách tlusté Mácy, mi opravdu nepřijde vhodné!

TerJac
26.06.2013 1 z 5

Paní Březinová mne někdy zaráží ... u některých knih jako je tato srším vztek, jak takovou kravinu, která usiluje jen o další čárku v seznamu napsaných knih mohl vůbec někdo vydat ... a někdy mne paní Březinová velmi mile překvapí .... touto knihou ale ne

Janamarie
18.01.2012 3 z 5

"Někdy je propojení filmu a knihy tak těsné, že si neumíme představit jedno bez druhého. To platí i v tomto případě, nakladatelství DARANUS vydalo Kozí příběh i knižně, poté co česká animovaná filmová 3D novinka probíhala v našich kinech od října 2008. Podle scénáře k filmu Jana Tokára a Davida Slámy skvěle napsala doprovodný text k obrázkům v knížce zkušená a oblíbená autorka dětských knih Ivona Březinová. V jejím podání ožívají nejen hlavní hrdinové, ale i pověsti staré Prahy". Knihovnice.cz