terijans terijans komentáře u knih

Šťastná kniha Šťastná kniha Barbora Šťastná

Oddechové čtení, fajn kniha.

07.12.2018 3 z 5

Útek z tábora 14 Útek z tábora 14 Blaine Harden

Velmi čtivé, velmi smutné.

21.11.2018 4 z 5

Deník bulimičky Deník bulimičky Diana Fey

Kniha měla jak dobré, tak špatné pasáže, konec jsem nedočetla, nicméně si cením toho, že šla autorka s kůží na trh.

18.10.2018 1 z 5

Šlehačková oblaka Šlehačková oblaka Tereza Salte

Kniha mě moc neoslovila, Terezin blog čtu, ale tady prostě nebylo, nic, co by mě přinutilo se ke knize ještě jednou vrátit. Trošku zklamání, ale vyzdvihnu popis norského života.

20.06.2018 2 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Dobrá oddychovka vhodná třeba na léto.

13.06.2018 3 z 5

Deset mrtvých komiků Deset mrtvých komiků Fred Van Lente

Tohle bylo velký špatný, přestože námět se z počátku zdál dobrý a obálka je povedená. Samotné dílo o ničem.

12.11.2019 2 z 5

Ema a kouzelná kniha Ema a kouzelná kniha Petra Braunová

Od autorky jsem četla lepší knihy, tato mě spíše zklamala. Četla jsem ji v rámci školního předmětu.

03.10.2019 2 z 5

Krkavčí matka? Krkavčí matka? Veronika Hájek Hurdová

Knihu jsem si koupila v antikvariátu a jsem za to ráda, jelikož jsem od textu čekala malinko více, i od kvality fotek. Jinak paní Veroniku pravidelně čtu a přestože nesouhlasím se všemi názory, jsem ráda, že nabízí jiný pohled na život a výchovu.

16.09.2019 3 z 5

Rodina a jiné katastrofy Rodina a jiné katastrofy Alexandra Borowitz

Nenáročná kniha, místy vtipná, až absurdní. Občas se četla hůře a čtení mě nebavilo. Rozhodovala jsem se mezi 2 a 3 hvězdama.

29.08.2019 3 z 5

Tato kniha byla tak moc zvláštní a přesto čtivá. Nemám co více dodat.

30.07.2019 3 z 5

Údolí panenek Údolí panenek Jacqueline Susann

Tohle byla jízda. Některé části se zdály jako vystřižené z přeslazených románů, ale jiné byly ukrutně zajímavé. Pozoruhodná kniha, ráda bych ji viděla zfilmovanou :)

19.07.2019 4 z 5

Moje Pacifická hřebenovka Moje Pacifická hřebenovka Monika Benešová

Jsem nadšená! Kniha se mi četla v podstatě sama, před Monikou smekám :)

27.06.2019 5 z 5

Válka umění Válka umění Steven Pressfield

Na tuto knihu jsem se těšila hodně, výsledek mě ale příliš neohromil. Některé myšlenky stojí za to, jinak ale tlachání v podstatě o ničem, Austin Kleon to umí líp.

12.05.2019 4 z 5

Občanský průkaz Občanský průkaz Petr Šabach

Viděla jsem film a teď jsem četla knihu a musím říct, že mě překvapilo, jak se film liší od knihy. Kniha se mi ale četla dobře, jsem ráda, že tuto dobu znám jen z vyprávění, jen to přesakování v čase mohlo být zpracováno jinak.

30.11.2018 4 z 5

Kočky útočí Kočky útočí Sarah Andersen

Proč jsem o tomto dílku nevěděla dříve? Jednoznačně pět hvězdiček!

18.10.2018 5 z 5

Má lady Jane Má lady Jane Cynthia Hand

Milé, pohádkové, vtipné, četla se mi dobře.

27.04.2018