Teribli Teribli komentáře u knih

Nives, co to povídáš? Nives, co to povídáš? Sacha Naspini

Po dlouhé době kniha, která byla jiná než ostatní, a to hlavně svou nekonvenčností stylu, postav a zpracování příběhu. Líbila se mi, ani jedno slovo v ní není zbytečné. Je lehká na čtení a přitom hluboká.

15.12.2023 5 z 5

Zhroucený čas Zhroucený čas Blake Crouch

Skvělé a napínavé! Novátorské, jak zde někteří píšou, mi to nepřislo, ale skvělé i tak!

10.12.2023 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Nádherný román, který jsem přečetla během pár dnů. Byl velmi čtivý.

Muži v ofsajdu Muži v ofsajdu Karel Poláček

Miluju sportovní zpravodajství, beletrie Poláčka je ale povznesení toho, co mám ráda na Parnas, takže se při čtení této knihy opakovaně tetelím radostí. Všechny ty postavičky a jejich břitká mluva. Skvělé to je!

Opička na gumě Opička na gumě Eva Kollerová–Střihavková

Kniha je mi tématem ochrany přírody blízká, stejně jako myšlenky hlavního hrdiny, který je na jednu strany lempl, který neví, co od života chce, na druhou stranu je schopný hlubokých prožitků a empatie. Líbily se mi reálie, netypická love story i další charaktery. Kniha je napsaná čtivě, takže jsem si chvilky s ní velmi užila.

Začni se ptát Začni se ptát James Patterson

Skvělá kniha, přečtená za den a půl. Příběh mě chytnul, postavy taky, neměla jsem problém s jejím přečtením na jeden zátah.

31.03.2022 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Hezký příběh nebo spíš dobře vystavěný příběh, jedna z mých nejoblíbenějších knih. Paní Hana je autorka, která píše jedny z nejčtivějších knih u nás. Zároveň nejsou hloupé.

Tajný život stromů Tajný život stromů Peter Wohlleben

Krásná knih aplná zajímavých zjištění. Netušila jsem, že i kniha o stromech může člověka dojmout. Fantastické.

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

Krásná kniha.

31.03.2022

Dvojí domov Jana Čepa Dvojí domov Jana Čepa Tomáš Kubíček

Krasna kniha!

26.01.2021 5 z 5

Nebe, peklo, ráj Nebe, peklo, ráj Julio Cortázar

Krasna kniha plna uzasnych myslenek, jedna z mych nejoblibenejsich.

24.01.2021 5 z 5