Teraslík Teraslík komentáře u knih

Vzkříšení Vzkříšení Lisa Jane Smith

Úžasný díl. Doporučuji.

24.10.2014 5 z 5

Temné shledání Temné shledání Lisa Jane Smith

Podle mě nejlepší ze série.

23.09.2014 5 z 5

Prozření Mary Dyerové Prozření Mary Dyerové Michelle Hodkin

Tahle kniha je skvěle napsaná a napínavá. Moc se těším až si přečtu další díl.

04.08.2014 5 z 5

Ohrožení Ohrožení Lisa Jane Smith

Kniha je skvělá. Doporučuji.

13.07.2014 5 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Skvělá kniha. Krásně se čte a je napínavá. Už s radostí čekám na další díl. Doporučuji.

24.06.2014 5 z 5

Tak trochu jiná Tak trochu jiná Nina Berry

Tahle knížka je skvělllllllá. Překonala mé očekávaní. Přečetla jsem si první stánku a věděla jsem, že ji chci dočíst do konce. Má pořádný spád. Doporučuji.

12.06.2014 5 z 5

Velká kniha králíčkových sebevražd Velká kniha králíčkových sebevražd Andy Riley

Trošku bizarní a děsivé, ale hlavně vtipné.

25.05.2014 4 z 5

Ples mrtvých dívek Ples mrtvých dívek Rachel Caine (p)

Skvělá kniha plná napětí.Velice doporučuji.

27.04.2014 5 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Vůbec se mi nechtělo jí začít číst, ale jak jsem začala nemohla jsem se odtrhnout.Tahle kniha je úžasná a perfektní. Velice doporučuji.

22.04.2014 5 z 5

Mops Mops Juliette Cunliffe

Mopse prostě zbožňuju,tahle kniha se mi hodně líbí.

09.04.2014

Prokletý dům Prokletý dům Rachel Caine (p)

úžasná kniha

18.03.2014 5 z 5

Oškliví Oškliví Scott Westerfeld

Myslela jsem si, že to bude hrůza. Kniha nemá moc dobré hodnocení a tak jsem od ní ani moc nečekala. A navíc jsem si ji v knihovně vzala, protože jsem už nevěděla co si mám přečíst. Tak jsem ji vzala. A vůbec toho nelituju. Já moc knihy od mužů nečtu, ale tahle kniha je fakt skvělá. Ten konec byl fakt úžasnej. Nemůžu se dočkat až si půjčím další díl. Skvělý začátek série snad to bude čím dál lepší. A pochybuji, že tomu bude jinak. Doporučuji!

19.07.2015 5 z 5

Napálené Napálené Sara Shepard

Skvělá kniha nemůžu nic víc dodat.

15.07.2015 5 z 5

Úžasné Úžasné Sara Shepard

Další skvělá, napínavá a hlavně čtivá kniha této skvělé série. Jako vždy mě totálně příjemně šokovala, ale už jsem to trošku čekala, ale to jen proto, protože tak skončí každá kniha téhle série. Ale nemyslím to zle. Mám ráda nekončící série a proto mám ráda i tuhle sérii. Prostě mi přirostla k srdci. Doporučuji.

20.04.2015 5 z 5

Svět za světem Svět za světem Mary Poisson King

Tak tuhle knížku jsem začala číst asi před dvěma lety. Dočetla jsem se do půlky a přestala jsem. Nechápu jak jsem to mohla udělat. Teď když jsem ji začala číst znovu, tak jsem nemohla uvěřit jak jsem mohla odložit tak napínavou knihu. Přečetla jsem ji doslova jedním dechem. I když mě přišel konec trochu smutný, ale alespoň je to v rámci možností realistické. Doporučuji.

03.04.2015 5 z 5

Kruté Kruté Sara Shepard

Další skvělý díl skvělé série! Autorka má pořád skvělé nápady a příjemně šokuje. Zase spousta napětí a skvělé atmosféry. Úžasná kniha. Moc doporučuji!!!

22.03.2015 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Tak tahle kniha se mě opravdu dotkla. Je úžasná. Dokonce jsem se při ní rozbrečela a to se mi moc často nestává. Konec je hrozně smutný, ale aspoň je to realistické a to se mi na tom líbí. Je to prostě nejvtipnější smutný příběh. Nejlepší kniha, kterou jsem přečetla a myslím, že navždy.

04.03.2015 5 z 5

Zmatené Zmatené Sara Shepard

Takže z Arii se nám vyklubal vrah. Nad troufalostí a nápady této autorky mi zůstává rozum stát, ale v dobrém. Nemůžu uvěřit, že to říkám, ale je to čím dál tím lepší série. Autorce snad nikdy nedojdou skvělé nápady. Alespoň v to doufám, protože tahle série je nejlepší jakou jsem kdy četla. Snad nikdy neskončí.

28.02.2015 5 z 5

Návrat Návrat Lisa Jane Smith

Upřímně bez tohohle dílu bych se obešla. Byl podle mě moc nudný, ale konec je skvělý škoda, že taková není celá kniha.

19.01.2015 3 z 5

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Je dokonalá. Nevím jak bych vám ji popsala tu si prostě musíte přečíst sami. Je to možná nejlepší kniha, kterou jsem přečetla. Jak autorka popisuje smrt, tak lépe snad ani popsat nejde. Řekla jsem si, jak by někdo mohl psát o jednom jediném dni. Tolik skvělých verzí toho co by se mohlo stát. Skvělá kniha k zamyšlení. Doporučuji.

18.01.2015 5 z 5