svanta svanta komentáře u knih

Alenčin sen aneb Jak funguje mozek? Alenčin sen aneb Jak funguje mozek? Maria Mazurek

To je úžasná kniha pro děti a nejen pro ně. Složité téma zpracované hezky a pochopitelně.

25.11.2020 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Cukr v krvi mi stoupnul o 100%, ale je to prima pohádka:)

21.09.2020 4 z 5

Umřel jsem v sobotu Umřel jsem v sobotu Josef Formánek

Hodně silný příběh.Zatím pro mě nejlepší od Formánka.A vrhám se na Mluviti pravdu.

21.09.2020 5 z 5

Odposlechnuto v Praze Odposlechnuto v Praze kolektiv autorů

Já se teda pobavila. ideální knížka na záchod:)

18.09.2020 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Mozkovna Hunter nezklamal!

09.05.2020 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Titulka je příšerná! Ale kniha je skvělá oddychovka, tak jako předchozí díly.

12.04.2020 5 z 5

Zabiják Zabiják Émile Zola

Po dlouhý době jsem šáhla po Zolovi a klobouk dolů. Napsat knížku, kde mi není ani jedna osoba sympatická umí jen on.

12.04.2020 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Třetí díl je luxusní. Hunter je můj top detektiv, ty jeho myšlenkové pochody a jak se mu to vše v hlavě hezky spojuje - uaaa to je to co mě na tom baví!

19.03.2020 5 z 5

Mokrá ryba Mokrá ryba Volker Kutscher

Skvělá detektivka. Musela jsem ponocovat, abych to dočetla.

05.03.2020 5 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Super kniha! Od začátku známe vraha a stejně je to napínavé, dej odsejpá a překvapivý konec se také objevil.

26.02.2020 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Ta se čte sama! Konečně kniha, tohoto žánru, kde došlo k zvratu, který jsem nečekala.

08.02.2020 5 z 5

Tma mezi hvězdami Tma mezi hvězdami Atticus (p)

Jednohubka s krásnou obálkou

02.02.2020 4 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Parádní thriller! Knížku jsem četla každou volnou chvilku,nešla odložit. Hunter je detektiv dle mého gusta.

02.02.2020 5 z 5

Ikarův let ke slunci Ikarův let ke slunci Anna Hessová

Kniha určitě stojí za přečtení. Z hlavního hrdiny mám rozporuplné pocity. Na jedné straně byla jeho životní cesta hodně smutná.Jeho máma je strašná kr..a a je hrozné,že má dítě jenom jako “bankomat”. Na druhou stranu některé Mateovi činy jsou zbytečné a neomluvitelné. Každopádně si člověk u čtení uvědomí, že věci a drobnosti,které bereme jako samozřejmost nebo se nad nimi ani nepozastavíme, jsou pro někoho nejhezčími okamžiky.

12.01.2020 4 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen