surikata246 surikata246 komentáře u knih

Tulák po hvězdách Tulák po hvězdách Jack London

Knížka se mi moc líbila a doporučuji ji ostatním čtenářům.

17.10.2018 5 z 5

Přehled anatomie Přehled anatomie Ondřej Naňka

Výborná knížka,přehledná a ucelená.Doporučuji.

15.10.2018 5 z 5

Cipískova loupežnická knížka Cipískova loupežnická knížka Václav Čtvrtek (p)

Knížka se líbila mě i mým dětským pacientům,kterým jsem četla ,aby se nebály vyšetření a většinou to dobře zabralo.

15.10.2018 4 z 5

Omyl komisaře Palmua Omyl komisaře Palmua Mika Waltari

Mika Waltari patří mezi mé nejoblíbenější autory.Knížka se mi moc líbila,ale je to už delší doba co uběhla od čtení.Určitě doporučuji.

Kousky mládence Ferdy Mravence Kousky mládence Ferdy Mravence Ondřej Sekora

Pamatuji si jako hodně malá asi ve čtyřech letech jsem byla hodně nemocná a četl mě strýček a moc se mě to líbilo.

15.10.2018 5 z 5

Buffalo Bill a prekliata karavána Buffalo Bill a prekliata karavána David Hamilton

Trochu zvláštní vyprávění na které nostalgicky vzpomínám v době puberty se mi to líbilo, proto ty čtyři hvězdy.

09.10.2018 4 z 5

Stříbrný lipan Stříbrný lipan Jaromír Tomeček

Moc pěkná knížka, kterou jsem dostala ke 13.narozeninám od dědečka a nedávno jsem z ní četla i svým dětem.

09.10.2018 5 z 5

Hedvábný strom Hedvábný strom Julian Stockwin

Dočetla jsem asi do poloviny a dál nějak nemohu postoupit, zatím jsem vzdala další marný pokus.Možná se za čas vrátím.

29.09.2018 4 z 5

Případy c.k. policejního komisaře Pobudy Případy c.k. policejního komisaře Pobudy Jiří Slavíček

knížka byla celkem čtivá

29.09.2018 4 z 5

Evropský tlumočník I. Evropský tlumočník I. kolektiv autorů

Jela jsem na lékařský kongres ,který pořádali Seveřané a bylo milé seznámit se základními slovíčky a zkusit je použít.Bylo to zábava a měla jsem jazykového poradce švédského kolegu,který pracuje u nás v nemocnici,ale nebylo to tak jednoduché výslovnost je dost obtížná. Severským kolegům zase připadá čeština obtížná a směšná.

29.09.2018 5 z 5

Šlo povidlo na vandr Šlo povidlo na vandr Jan Vodňanský

Milovala jsem od raného dětství když jsem ještě neuměla číst a babička s dědou dost trpěli ,stále mi ji četli. Mým dětem se také líbila.

26.09.2018 5 z 5

Aukce lásky / Dlouhý polibek Aukce lásky / Dlouhý polibek Margaret Allison

Oddechová kniha , před 2 roky jsem si před vánočními svátky zlomila kotník a do nemocnice ji donesla kolegyně z práce abych se zabavila při čekání na operaci, celkem to zabralo.

26.09.2018 3 z 5

Naděje Jeho Veličenstva Naděje Jeho Veličenstva Susan Elia MacNeal

Až při čtení knihy s válečnou tematikou jsem si začala uvědomovat jak těžké to měla naše rodina za 2. světové války a jak vzácné,že přežili koncentrační tábor.Knížka se docela dobře četla.Je zázrak,že žijeme v míru i když toho často nevážíme!!!

26.09.2018 4 z 5

Odysea kapitána Blooda Odysea kapitána Blooda Rafael Sabatini

Knížka se četla moc hezky,pamatuji si ji z dětství. První ji četl můj bratranec Radim a řekl, že je pěkná.

26.09.2018 5 z 5

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Celkem čtivá kniha, život píše někdy neuvěřitelné osudy.

23.08.2018 4 z 5

Den, kdy jsem se naučil žít Den, kdy jsem se naučil žít Laurent Gounelle

Zvláštní knížka nutí čtenáře přemýšlet ve více rovinách o životě.Což může být někdy obtížné.

04.07.2018 4 z 5

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Opravdu krásná a pro mne důležitá kniha,která mi otevřela oči a donutila k zamyšlení.Doporučuji všem pro lepší život.

11.06.2018 4 z 5

Afrika – Život a smrt zvířat Afrika – Život a smrt zvířat Josef Vágner

Opravdu nádherná kniha. Doporučuji!

23.04.2018 5 z 5

Krása nesmírná Krása nesmírná Irina Karnauchovová (p)

Byla jsem jako malá v nemocnici se zlomenou nohou a paní učitelka co za námi chodila a četla nám z ní, moc se mi to líbilo. Pak jsem se vrátila do školky kde ji také měli a začala patřit k mým oblíbeným knížkám. Doma jsem o ní nadšeně mluvila a pak se stal zázrak, dostala jsem ji od našich k 6. narozeninám a mám ji i dnes a čteme s dětmi.

21.04.2018 5 z 5

Maková panenka a motýl Emanuel Maková panenka a motýl Emanuel Václav Čtvrtek (p)

Krásná knížka i oblíbený večerníček v dětství, babička mě a sestře ušila sukýnku podobnou makové panence, byla to veliká radost.

21.04.2018 5 z 5