Sykorka10 Sykorka10 komentáře u knih

Elita Elita Kiera Cass

Bavila mě stejně jako Selekce, ale vadilo mi chování Americy.

24.01.2017 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Když jsem tuto knihu dostala minulý rok k Vánocům, téměř jsem ji odložila a nikdy nepřečetla, protože jsem ji ihned zařadila mezi knihy pro puberťačky. Nakonec díky bohu za nudné dny, kdy jsem Selekci přeci jen popadla. Sakra, jak mě ta kniha nadchla! Někde v skrytu mé duše se stále nachází část, která miluje vše princeznovské. Tuhle sérii opravdu můžu.

03.01.2017 5 z 5

Naděje vítězí Naděje vítězí Joanna Campbell

Pěkná kniha, jen už začíná být příběh opravdu nereálný.

04.08.2016 3 z 5

První velké závody První velké závody Joanna Campbell

Před několika lety jsem knihy ze série Plnokrevník milovala. A když jsem si tuto knihu po těch letech přečetla znovu, musím uznat, že se mi stále velmi líbí.

03.08.2016 4 z 5

Dunění kopyt Dunění kopyt Pamela Kavanagh

Moc pěkná oddechová knížka. Za předvídatelný děj a jednu velmi osekanou pasáž dávám čtyři hvězdy.

25.07.2016 4 z 5

Přízraky z Grinshillského lesa Přízraky z Grinshillského lesa Eleanor Jones

Tato kniha se mi celkem líbila, protože mám ráda záhady. Ale některými věcmi jsem byla docela zklamaná. Kniha jako by neměla žádný úvod, v podstatě hned se jde do akce. Děj mi připadal zmatený, vůbec jsem nevěděla, ve které časové rovině se zrovna nachází. A závěr byl snad nejhorší z celé knihy. Dávám tři hvězdy.

18.07.2016 3 z 5

Labyrint (1.-3. díl) Labyrint (1.-3. díl) James Dashner

Labyrint mě na začátku velmi bavil. Snad každá kapitola byla opravdu napínavá a plná otázek, které mě nutily číst dál a dál. Vyhovovaly mi také krátké kapitoly. Ale ve třetím díle se to ve mně trochu zlomilo a už mě to nebavilo tolik, jako v prvních dvou dílech. Děj mi připadal zamotaný a až zbytečně protahovaný. Za mě čtyři hvězdy.

16.07.2016 4 z 5

Posilněte si svoji vůli Posilněte si svoji vůli Tomáš Novák

Tato knížka mě moc nezaujala, připadá mi, že všechny tyto psychologické příručky jsou na jedno brdo.

29.06.2016 2 z 5

Já strach Já strach Lada Dvořáková

Od této knihy jsem čekala něco jiného. Moc mě nebavila. Ale asi má vyšší duchovní poslání, které jsem ovšem neobjevila, protože jsem ani nic takového nehledala.

27.06.2016 2 z 5

Léto plné záhad Léto plné záhad Anna Sellberg

Čekala jsem lepší zápletku.

16.06.2016 3 z 5

Hotel U zeleného koně Hotel U zeleného koně Isolde Pullum

Děj je občas nepřehledný, nejzajímavější část divně useknutá.

14.06.2016 3 z 5

Strach o Diabla Strach o Diabla Gabi Adam

Podobná kniha jako předchozí tři, ale s asi nejzajímavějším dějem.

12.06.2016 4 z 5

Nový domov Nový domov Gabi Adam

Děj je předvídatelný, ale knížka je to čtivá a docela se mi líbila.

03.06.2016 3 z 5

Diablo Můj vysněný kůň Diablo Můj vysněný kůň Gabi Adam

Pěkná oddechovka z koňského prostředí.

29.05.2016 4 z 5

Útěk do samoty Útěk do samoty Nicholas Sparks

Kniha se mi moc líbila, dobře se mi četla a příběh mě také zaujal.

26.05.2016 5 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Stále jsem ještě nepřišla na důvod, proč je Green tolik oblíbený. Tato kniha mi přišla nudná, nezajímavá, akorát jsem se občas našla v jednom či druhém hlavním hrdinovi. Nepatrně lepší mi přišla část, kterou napsal Levithan.

22.05.2016 2 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Nicholas Sparks

Klasický příběh sparksového stylu. Líbil se mi začátek, ale postupně mě kniha přestávala bavit a také konec byl předvídatelný.

10.05.2016 3 z 5

Svatba Svatba Nicholas Sparks

Tato kniha mě opravdu nadchla. I když nemám moc ráda poklidné příběhy a tento jím bezesporu je, tak musím říct, že se mi moc dobře četl a hltala jsem každé slovo. Závěr jsem vůbec nečekala a velmi příjemně mě překvapil.

05.05.2016 5 z 5

Noci v Rodanthe Noci v Rodanthe Nicholas Sparks

Moc hezký příběh, akorát trochu předvídatelný. Některé části mě příliš nebavily a přišly mi dlouhé, ale celkový dobrý dojem převyšuje tyto detaily.

28.04.2016 4 z 5