Strach o Diabla

Strach o Diabla https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60871/diablo-kone-strach-o-60871.jpg 4 58 9

Diablo (koně) série

Riki se na letní prázdniny opravdu těšila. Představovala si, že bude dlouho vyspávat, starat se o Diabla a jezdit na dlouhé projížďky. Ale jak už to tak v životě bývá, věci ani zdaleka nejsou takové, jak si je naplánovala. Někdo se snaží Riki ublížit… a ví, že ji nejvíc zasáhne, když se něco stane jejímu milovanému Diablovi. Riki si vyšla s Diablem na procházku, když vtom se ozval strašlivý zvuk podobný vřeštění sirény…... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Stabenfeldt

Sorge um Diabolo , 2003

killy
04.09.2021 4 z 5

Podle mě asi nejlepší série kterou Ponyclub vůbec vydal. Dcera (7-9) knížky o Diablovi miluje, není to žádná hodnotná literatura ale ČTE a o to u dětí v jejím věku jde. Příběhy nejsou příliš dlouhé, kniha je srozumitelná a milovník koní tam najde co hledá.

Knihomilka19
08.12.2020 5 z 5

Prostě boží

Hoshi
10.03.2019 5 z 5

Uf.. To jsem si oddychla. Ačkoliv již nejsem cílová skupina, ráda si přečtu příběh o poutu mezi koněm a jeho člověkem. V průběhu četby se ve mně střídaly různé pocity - láska, smutek, hněv ... Lidská žárlivost a hloupost zaměřená na nevinná zvířata ... Strašné! Asi bych nedokázala stát na místě Riki a udělat to, co udělala. Tohle bych asi nedokázala odpustit.. Riki máš můj obdiv.

Eliška12
14.12.2018 3 z 5

No, tak co na to říct ...
Kniha je sice v pohodě , ale asi už nejsem cílová skupina pro její čtení . Přišla mi v pohodě , ale nijak mně nezaujala . Přesto ale byla hodně napínavá a zajímavá , i když trochu průměrná . Riki obdivuju za její lásku ke koním a za to jak se o ně dokáže starat a jsem ráda , že to skončilo dobře :)

tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásný, romantický a zároveň i napínavý příběh, co víc si přát. Vřele doporučuji!

Sykorka10
12.06.2016 4 z 5

Podobná kniha jako předchozí tři, ale s asi nejzajímavějším dějem.

LucyMi
08.03.2014

Ťa dívka mi od jakživa připomíná Lucii Vondráčkovou. :D

Zuzka_B
19.08.2012

Patří k nejlepším dílům v sérii, děj je napínavý a moc čtivý.

Katrys
12.08.2012 5 z 5

Tenhle díl se mi líbil více než první díl série o Diablovi.

koně příběhy o koních

Gabi Adam