Diablo Můj vysněný kůň

Otec Riki stále nutí, aby si zlepšila známky ve škole. Její matka tráví většinu dne v práci a na Riki nemá téměř čas. Riki má teď mnohem důležitější starosti, než je škola. To, co Riki znepokojuje především, není chování rodičů ani špatné známky ve škole - je to Diablo. Diablovi, tomu nejkrásnějšímu koni, jakého kdy Riki viděla, surově ubližuje jeho majitel. A Riki se rozhodne Diablovi pomoct. Když jí pak matka zakáže, aby chodila do stáje, Riki je zoufalá. Její láska k Diablovi je však velmi silná. Pokusí se zachránit Diabla i za cenu toho, že překročí zákaz svých rodičů. Nebude to mít ale vůbec snadné. Diablův majitel totiž není surový jen ke zvířatům. Bez váhání zaútočí i na bezbranného člověka....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26311/muj-vysneny-kun-Tft-26311.jpg 3.8124

Diablo (koně) 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Příběhy
Vydáno, Akcent

Pferd meiner Träume, 2001

Kniha Diablo Můj vysněný kůň

LivN

Pamatuji si, že jsem četla knihu na základní škole. Bylo to příjemné čtení do dnes si na příběh vzpomínám. Knížku jsem vyhrála v soutěži.

Eliška12
01.09.2018

Pěkná oddechovka ,ale některé části mně trošku nudily . Jinak se mi hlavně líbilo , jak byl příběh propojený s cirkusem a Rolanda jim pomáhala s hledáním . Celá kniha byla napínavá , ale někdy se i trochu dalo předvídat co se tam stane a proto jsem se rozhodla dát tři hvězdy . Rozhodně se ale těším na další díly .

Aria131
09.06.2018

Je to už něolik let co jsem tuto knihu četla.
V té době jsem si procházela koníčkovským obdobím a pokud si dobře vzpomínám, zamilovala jsem si ji.

Terisek99
22.09.2017

Taková oddechovka.

tatafa
07.01.2017

Krásný, romantický a zároveň i napínavý příběh, co víc si přát. Vřele doporučuji!

Hoshi
11.07.2016

Krásný, dojemný příběh, který si zamiluje každý.... Riki tak lezla na nervy, na mnoha stránkách jsem měla sto chutí jí zaškrtit.. Oddechové čtení, přečtené jedním dechem. :)

Stydia
29.05.2016

Pěkná oddechovka z koňského prostředí.

Ebby
27.09.2015

Super knížka, četla jsem ji v pubertě a hned jsem se do ni zamilovala. :)

koně příběhy o koních

Gabi Adam