Diablo Můj vysněný kůň

Otec Riki stále nutí, aby si zlepšila známky ve škole. Její matka tráví většinu dne v práci a na Riki nemá téměř čas. Riki má teď mnohem důležitější starosti, než je škola. To, co Riki znepokojuje především, není chování rodičů ani špatné známky ve škole - je to Diablo. Diablovi, tomu nejkrásnějšímu koni, jakého kdy Riki viděla, surově ubližuje jeho majitel. A Riki se rozhodne Diablovi pomoct. Když jí pak matka zakáže, aby chodila do stáje, Riki je zoufalá. Její láska k Diablovi je však velmi silná. Pokusí se zachránit Diabla i za cenu toho, že překročí zákaz svých rodičů. Nebude to mít ale vůbec snadné. Diablův majitel totiž není surový jen ke zvířatům. Bez váhání zaútočí i na bezbranného člověka....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26311/big_muj-vysneny-kun-Tft-26311.jpg 3.8137

Diablo (koně) 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Příběhy

Vydáno: , Akcent

Pferd meiner Träume, 2001

Kniha Diablo Můj vysněný kůň

PhoebePollard
10.10.2021

Pěkná oddechovka, s vcelku snesitelnými postavami a - co je nejdůležitější - s koňmi! Úspěch u dětí je tím pádem zaručen.

killy
04.09.2021

Podle mě asi nejlepší série kterou Ponyclub vůbec vydal. Dcera (7-9) knížky o Diablovi miluje, není to žádná hodnotná literatura ale ČTE a o to u dětí v jejím věku jde. Příběhy nejsou příliš dlouhé, kniha je srozumitelná a milovník koní tam najde co hledá. Měla jsem strach z tématu první knihy - týrání koně mi přišlo pro malé dítě trošku drsné ale autorka je citlivá a dětem trauma nehrozí :)

Knihomilka19
29.09.2020

Kraaaaaasa

LivN
24.03.2019

Pamatuji si, že jsem četla knihu na základní škole. Bylo to příjemné čtení do dnes si na příběh vzpomínám. Knížku jsem vyhrála v soutěži.

Eliška12
01.09.2018

Pěkná oddechovka ,ale některé části mně trošku nudily . Jinak se mi hlavně líbilo , jak byl příběh propojený s cirkusem a Rolanda jim pomáhala s hledáním . Celá kniha byla napínavá , ale někdy se i trochu dalo předvídat co se tam stane a proto jsem se rozhodla dát tři hvězdy . Rozhodně se ale těším na další díly .

Aria131
09.06.2018

Je to už něolik let co jsem tuto knihu četla.
V té době jsem si procházela koníčkovským obdobím a pokud si dobře vzpomínám, zamilovala jsem si ji.

Terisek99
22.09.2017

Taková oddechovka.

tatafa
07.01.2017

Krásný, romantický a zároveň i napínavý příběh, co víc si přát. Vřele doporučuji!