Dunění kopyt

Dunění kopyt https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60287/duneni-kopyt-3Nl-60287.jpg 4 41 8

Pro Shelley a její mámu znamená stěhování z daleké Ameriky krok do neznáma. Jakmile se však Shelley rozhodne pořídit si vlastního poníka a naučit se jezdit, svět najednou začne být trochu veselejší. Tehdy však Shelley začne mít nepříjemný pocit, že ji někdo sleduje. Kdo by to mohl být? Má to celé něco společného s pochmurnou legendou o kopci Hob Tor? Shelley se rozhodne přijít celé záhadě na kloub, jenže se ukáže, že je to mnohem nebezpečnější, než si kdy dokázala představit....... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Stabenfeldt

Hoofbeats on the wind , 2004

ana702
30.10.2018 5 z 5

je to super knížka

Reader-Hel
20.07.2017 4 z 5

Knihu jsem četla dávno, ale přesto si pamatuji, jak mě bavila a napínala. Doporučuji všem. Příjemné čtení.

Byxy123
19.01.2017 4 z 5

Příběh dobrý, občas nepředvídatelný, ale někdy se podle mě strašně táhl. Ale knížka neurazí a potěší. :)

Sykorka10
25.07.2016 4 z 5

Moc pěkná oddechová knížka. Za předvídatelný děj a jednu velmi osekanou pasáž dávám čtyři hvězdy.

Andylovehorse
25.02.2016

Četla jsem tuto knihu s radostí,protože miluji koně nadevše,a dokázala jsem se vcítit do Shelley a došlo mi,že tato kniha je ještě zajímavejší než jsem si myslela.No co dodat,když jsem ji referovala před třídou skoro hodinu...Za mě 5★.Autorka si s tou knihou pohrála.♥

Andylovehorse
28.11.2015

Podle me je ta kniha proste nej

celli02
08.02.2014

Boží knížka přečtě te si jí

nikolryskova
14.03.2013

Opravdu krásná, krásná, krásná kniha ! Je tam úplně všechno, víra, touha přátelství atd. Určitě stojí za přečtení, vřele doporučuji.

2005  84%Taladin
2006  87%Dunění kopyt