První velké závody

První velké závody https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82896/bmid_prvni-velke-zavody-QHu-82896.jpg 4 53 5

Plnokrevník série

Naděje, milovaná kobylka Ashley Griffenové, nakonec přece jen při tréninku prokáže své mimořádné kvality a Ashley se svým obětavým pomocníkem Charliem dělají všechno, co je v jejich silách, aby ji připravili na dosud největší dostih v její kariéře: Kentucky derby. Jenže pak je postihne velká smůla. Brad Townsend, jehož otci Naděje patří, se jednoho mrazivého zimního dne rozhodne s mladou kobylkou trénovat. Ashley a Charlie vyděšeně sledují, jak ji Brad pobízí do šíleného trysku. Naděje na namrzlé dráze uklouzne a těžce si poraní kotník a plece. Zdá se, že po dvou letech usilovné dřiny jsou všechny šance v jediném okamžiku zmařeny... Třetí díl z knižní série Plnokrevník.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Stabenfeldt

Wonder´s First Race , 1991

JancaMia
03.12.2022 5 z 5

Moje první knížka o Hvězdě kterou mi koupila o prázdninách babička . Knížku jsem měla přečtenou během dvou dní. Později jsem jí půjčila a už se mi nevrátila. Po sedmnácti letech jí mám zase zpátky.

Hoshi
12.03.2019 5 z 5

Třetí pokračování příběhu o kobylce jménem Naděje je příjemné, dojemné, klidné čtení na odpočinek. Doufám, že se mi někdy podaří si přečíst i zbytek knih věnovaných Naději.

tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásný, dojímavý příběh, ve kterém hraje hlavní roli N/naděje. Vřele doporučuji!!

Sykorka10
03.08.2016 4 z 5

Před několika lety jsem knihy ze série Plnokrevník milovala. A když jsem si tuto knihu po těch letech přečetla znovu, musím uznat, že se mi stále velmi líbí.

Katrys
02.09.2012 5 z 5