Přízraky z Grinshillského lesa

Přízraky z Grinshillského lesa https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/125291/prizraky-z-grinshillskeho-lesa-125291.jpg 4 40 5

Betty zachraňuje Tilly a jejího koně před jistou smrtí. Tilly si však není jistá, zda to všechno nebyl jen sen. Když se rozhodne svou kamarádku z lesa najít, přivedou ji stopy až k událostem, které se staly již před dvaceti lety. Tajemný příběh o Tilly, která se za prapodivných okolností setkává v lese s dívkou Betty. Ta však jako by už nebyla z tohoto světa.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Stabenfeldt

Fears and Phantoms , 2007

Vikaziza
25.10.2023 odpad!

Kniha sice má jedenáct kapitol, děj je ale jenom v té první. Hlavní hrdinka je nudná, nesympatická, pořád dokola se ptá na ty samé věci, i když už odpověď zná. Kniha se hrozně vleče a postavy tráví víc času na slepičí farmě než řešením záhady (vyřešení samotné záhady bylo tak směšný a jednoduchý, že jsem se musela začít smát), navíc se nikdy nedozvíme, jak se to stalo. Nezáživný zážitek ze čtení je nejspíš chyba překladatelky, neexistující děj a nudné, nepodstatné části zase chyba autorky. Shrnuto: Naprostá ztráta dvou hodin čtení a pěti korun, za které jsem knihu koupila z knihovny.

Byxy123
07.02.2020 4 z 5

Pěkně čtivá knížka, krásný příběh. :) Jen pro někoho citlivějšího se může zdát trochu strašidelný, ale není to tak strašné. :D

sarka3708
28.05.2019 4 z 5

Kniha byla dobrá, autorka má u všech svých knih stejný styl, který mi nevadí. Jen mě mrzelo, že tam bylo dost věcí v závěru knihy nevysvětleno. Ale dala se zhltnout za jedno odpoledne :)

Sykorka10
18.07.2016 3 z 5

Tato kniha se mi celkem líbila, protože mám ráda záhady. Ale některými věcmi jsem byla docela zklamaná. Kniha jako by neměla žádný úvod, v podstatě hned se jde do akce. Děj mi připadal zmatený, vůbec jsem nevěděla, ve které časové rovině se zrovna nachází. A závěr byl snad nejhorší z celé knihy. Dávám tři hvězdy.

LucyMi
08.03.2014