Duch z moře

Duch z moře https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/125293/duch-z-more-125293.jpg 4 33 8

Patnáctiletá Grace Melrosová cítí, že v moři, jehož vlny se rozrážejí o skaliska, je cosi temného a znepokojivého, cosi, co nahání strach její neklidné stříbřité kobylce Čarodějce, jakmile se přiblíží k pobřeží. Jakási mocná síla z hlubin oceánu zachrání Grace život a vynese ji z příboje bez úhony na břeh pod rozeklanými útesy, na nichž stojí domek, kde bydlí - je však tato síla skutečná, anebo je jen výplodem dívčiny představivosti?... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Stabenfeldt

Spirit of the Sea , 2010

kate9326
24.12.2023 5 z 5

Moc pěkná knížka

LillyM.
20.05.2020 5 z 5

Skvělá kniha, u které jsem se nenudila ani na vteřinu. Je velmi čtivá:-)

Janika2013
01.08.2018 5 z 5

Byla jsem obrovskou milovnicí koní a podobných románků jsem přečetla celé desítky, spoustu jich ještě pořád vlastním. Ale je jedna z mála, která mi stále zůstala v hlavě. Nádech fantasy je přímo úžasný, chvílemi jsem opravdu ani nedýchala :D
Krásný, promyšlený příběh, hlavní hrdince jsem fandila na každé stránce, zápletka taky pořádná a ten konec? Supr knížka :)

Štěpííík
12.09.2017 4 z 5

Kniha mě zaujala, byla zajímavá a rozhodně doporučuji.

lenka.talpova
12.11.2016

Byla celkem dobrá.

LucyMi
08.03.2014

Toto je jedna z knih, která mě dokázala přenést z pohledu čtenáře do pohledu příběhu. :3 Dokázala jsem se vcítit do okamžiků, které se nedají z pohledu čtenáře vnímat. :)) Rozhodně se mi tato kniha zapsala do srdce! :3

Linu
13.08.2013 5 z 5

Tato kniha mě velmi uchvátila. Je velice čtivá. Doporučuji!

Jitka93
29.06.2013 5 z 5

Děj, který se odehrává v této knížce mě pohltil. V některých částech opravdu hodně překvapil. Mimo jiné pozitivně hodnotím detailní popis krajiny.

koně příběhy o koních

Eleanor Jones