Měsíční kruh

Měsíční kruh https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/116871/mesicni-kruh-k6P-116871.png 4 25 7

Emma byla jednou z nejšťastnějších dívek- do doby, než si Adlerovi přijeli pro jejího Siria. Sirius byl kůň Amber Adlerové, ta však nádherného siváka nedokázala ovládat. Proto ho její matka přenechala Emě, která slíbila, že se o něho postará. Siriuse vycvičila a zamilovala si ho, po roce se však vrátila Isabella Adlerová s tím, že si Siriuse vezme zpátky. Ema se ho musí vzdát, ale přísahá, že svého milovaného koně dostane zpátky. Když jednou uvidí na obloze magický kruh kolem měsíce, rozhodne se, že o něm zjistí víc. Pomocí kouzla se pak snaží svého koně vrátit zpět, ale je to těžší, než si myslela... Nakonec jí hrozí, že přijde o to, co předtím brala za samozřejmost. Co všechno je Ema schopna obětovat, aby svého milovaného Siria získala zpátky? Ale kouzlo se nehezky zvrtne... Zdroj obrázku : www.pennygirl.cz... celý text

Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , Stabenfeldt

Ring around the moon , 2012

sarka3708
sarka3708
11.06.2020 3 z 5

Kniha je napsaná velmi svižně, dá se přečíst rychle, obsah je místy velmi napínavý, a konečně po dlouhé době kniha z Ponyclubu která měla jasný konec

veronikahessy
veronikahessy
23.03.2019 4 z 5

Napínavá kniha, trošku fantasy..líbila se mi :))

Tinoušek
Tinoušek
08.01.2014 1 z 5

I když od knížek z Pony klubu čtenář až tak moc nečeká, tato mě vyloženě zklamala... Spousty "koňařských nesmyslů" (i když to je spíše chyba překladu), nezáživný děj... Od E. Jones zatím rozhodně nejhorší.

Fortuna
Fortuna
26.05.2013 4 z 5

Tato knížka je opravdu pěkná. Je napínavá plná dobrodružství. Doporučuji. :)

Jitka93
Jitka93
21.05.2013 5 z 5

Tato knížka mě zaujala již na první pohled. Po obsahové stránce je opravdu senzační. V budoucnu se určitě k tomuto příběhu vrátím.

elis007
elis007
07.04.2013 5 z 5

Knížka je opravdu skvělá!!

Scarletty
Scarletty
02.04.2012

Tato kniha je plná magie a koní, je velmi čtivě napsaaná a napínavá. Velmi pěkná :)

Eleanor Jones
anglická