studentik studentik komentáře u knih

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Naprosto skvělá kniha...Myslím že jsem ji popsal do podrobna.

29.07.2011 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Potřetí čtu tuto řadu a jsem opravdu nadšen. Pořád objevuji v knížce něco nového. Joanne si vyhrála s dějem, který prý vymýšlela ve vlaku. Opravdu mě zajímá jakým směrem se bude zaobírat dále, ale přeji jí to nejlepší a oddané čtenáře jako jsem já.

16.12.2012 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Naprosto nejlepší kniha , kterou jsem kdy četl.Napětí na každé stránce.Skláním poklonu autorce.Trošku se bojím dalšího dílu , že se mi nebude líbit , protože už není z prostředí arény.Katniss,Peeta,Routa ... Každý má charakteristické vlastnosti.

10.09.2012

Garfield - místo na slunci Garfield - místo na slunci Jim Davis

Vlastně bych už předem mohl ohodnotit všechna díla ve kterých je Garfield,protože se mi nemůžou nelíbit .

16.08.2012 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

tato knížka se mi líbila.Poprvé jsem ji četl když mi bylo 8 let a už v té době se mi líbila...

22.07.2011 5 z 5

Karlík a továrna na čokoládu Karlík a továrna na čokoládu Roald Dahl

Knížka mi přišla oproti filmu opravdu špatná. Čekal jsem víc, protože knížky bývávají většinou lepší. Možná jsem si měl dřív přečíst knihu.

27.10.2012 3 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Miluji tuhle sérii knížek.Nikdy se netrefím , co se stane. PS.:Ťik,ťak mě dostalo...

13.10.2012 5 z 5

Vražda Rogera Ackroyda Vražda Rogera Ackroyda Agatha Christie

Naprosto úchvatné dílo. Zasekl jsem se při přečtení vrahova jména.Jedna z nejdiskutovanějších a nejlepších knih věčné Agathy Christie. Moc děkuji za toto dílo a doporučuji všem čtenářům , už jen kvůli jménu vraha.

16.08.2012 5 z 5

Králové Clonmelu Králové Clonmelu John Flanagan

WOW...Myslím že tato série patří mezi nejlepší na celé Zemi.

11.02.2012 5 z 5

Babička Babička Božena Němcová

Babička je knížka,která se mi líbila pouze ve vypravováních o Viktorce.

16.01.2012 3 z 5

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

Kniha pro malé i pro dospělé:) jsem velmi spokojen ...

05.10.2011 5 z 5

Psí život Psí život Jeff Kinney (p)

Dalsí díl krásných a legračních příběhů s Gregem .... Souhlasím s anomisssem.. :)

01.10.2011 5 z 5

Opravdu nejlepší díl z prvních tří. Možná je to díky hororové atmosféře nebo díky nepřítomnosti lorda Voldemorta. Harry Potter roste se čtenáři a příběh se čím dál víc rozvíjí. Opravdu doporučuji přečíst, když nevíte kam ''šáhnout'' do knihovny:-).

27.12.2012

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Kniha se mi opravdu líbila. Byl jsem překvapen, že jsem ji dokázal přečíst na jeden nádech. Trochu mi Lockhart připomínal Biebera. Těším se až si přečtu další díl.

26.12.2012 5 z 5

Velkej frajer Nate znovu v akci Velkej frajer Nate znovu v akci Lincoln Peirce

Jsem naprosto dětinský. Bude mi patnáct let a já se jako malé dítě těšil na další díl Nata. 5* za Ginu. Děkuji moc za konec příběhu, ikdyž jsem ho předvídal.

16.12.2012 5 z 5

Divná a divnější Divná a divnější Robert Reger

Knížka se mi líbila z jednoho prostého důvodu-Havrana.Její vzbuzení sousedů a představování je až k smíchu.

22.09.2012 4 z 5

Zlo pod sluncem Zlo pod sluncem Agatha Christie

Opravdu povedená detektivka.:) Moc se mi líbilo rozuzlení a Arlena byla celkem v pohodě:) :D.

28.08.2012 5 z 5

Kapsa plná žita Kapsa plná žita Agatha Christie

Doopravdy výborná detektivka.Neznám detektivku od Agathy Christie , která by neměla překvapivý konec.Gratuluji a moc děkuji za spestření večerů.

24.08.2012 5 z 5

Čaroděj na severu Čaroděj na severu John Flanagan

Naprosto úžaná kniha :) Těším se na další díl

06.10.2011 5 z 5

Výkupné za Eraka Výkupné za Eraka John Flanagan

Krásná kniha:) čím delší tím lepší harry potter by se měl třást :)

05.10.2011 5 z 5