Strážkyně-žab Strážkyně-žab komentáře u knih

Čokoláda Čokoláda kolektiv autorů

Velmi dobrá pečící kniha, poslouží každému milovníkovy přípravy dezertů a hlavně čokolády. Je to zahraniční kniha, takže se dalo očekávat, že budouněkteré suroviny méně dostupné atd., ale stejně jsem velmi spokojená. Oceňuji především rozdělené kategorie podle typu pokrmu. Je skvělé také to, že v knize nejsou recepty pouze na dorty, koláče apod., ale i na sušenky, cukroví a dokonce i bonbony typu pralinek! DOPORUČUJI KAŽDÉMU CUKRÁŘI ČI CUKRÁŘCE, AŤ UŽ VÍCE ČI MÉNĚ ZKUŠENÉMU!

16.06.2020 4 z 5

Vlogerky: LucyLocket - Online katastrofa Vlogerky: LucyLocket - Online katastrofa Emma Moss

Skvělá kniha pro teenagerky, zvláště pro ty zajímající se o svět Youtube :) Moc se mi líbila, četla se jako po másle, není to nic na četbu náročného. Proto doporučuji i těm, kteří toho tolik nenačtou.

16.06.2020 4 z 5

První První Kiera Cass

Skvělé zakončení příběhu, přesně takhle jsem si to přála. Jediné, co mi přišlo takové hodně náhlé a neuvážené bylo to množství smrtí na konci...
Jinak to prostě nemá chybu, NEJLEPŠÍ SÉRIE JAKOU JSEM KDY ČETLA!

03.12.2019 4 z 5

Arthur a Minimojové Arthur a Minimojové Luc Besson

Velice poutavá kniha plná dobrodružství! Užívám si hlavně vtipné scény s princeznou Selénií a její pýchou :D

30.04.2019 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Kniha v sobě má tolik pravdy. To, že dospělí nic nechápou, myslí jen sami na sebe a že dětství je nejhezčí období... Antoine de Saint Exupéry byl velice moudrý člověk a v této knize se to velmi zřetelně odráží. Nezapomenutelná kniha, doporučuji všem, kteří ji ještě nečetli.

Rasmus tulákem Rasmus tulákem Astrid Lindgren

Nádherný příběh o klukovi ze sirotčince a výjimečném přátelstvím. Knihu jsem si moc užila a proto dávám maximální hodnocení. DOPORUČUJI!

Bratři Lví srdce Bratři Lví srdce Astrid Lindgren

Kniha je úžasně napínavá a čtivá, moc jsem si ji užila. Jediné mínus je fakt, že je podle mě až příliš smutná. V podstatě celé je to o smrti, což podle mě není úplně nejvhodnější téma pro děti. Párkrát jsem u toho i brečela. Jinak rozhodně doporučuji!

Dívka, která upíjela měsíc Dívka, která upíjela měsíc Kelly Barnhill

Skvělá kniha, až na to, že mi to někdy připadalo až moc kruté. Jinak rozhodně doporučuji!

24.02.2019 4 z 5

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Kovy je můj oblíbený youtuber, takže jsem si tuto knihu chtěla přečíst, abych zjistila něco víc o jeho životě. Abych byla upřímná, moc čtivé to není. Tuto skutečnost ale dokážu prominout, protože je to Kovyho první kniha. Moc se mu líbí v jakém legračním smyslu svoje zážitky ze života popisuje. Oceňuji to. Vřele doporučuji všem Kovyho fanouškům!

Míša v síti Míša v síti Veronika Matysová

Kniha mě moc bavila a i jsem se při čtení něco přiučila. Zábavné, čtivé, napínavé, veselé. Doporučuji!

Lexikon léčivých kamenů Lexikon léčivých kamenů Josef Pavel Kreperát

Skvělá přehledná příručka pro určování minerálů i přiřazování znamení či čaker. U sběratelů se rozhodně osvědčí.

Půlminutové horory Půlminutové horory * antologie

Některé příběhy byly fakt děsivé, což byl účel této knihy. Ráda se bojím, takže u mě se kniha osvědčila. Strhávám hvězdu za to, že některé příběhy jsem opravdu nepochopila, nebylo tam žádné logické vysvětlení, nedávaly smysl. Jinak rozhodně doporučuji těm, kteří se rádi před spaním trochu vystraší.

Čtyři děti a skřítek Čtyři děti a skřítek Jacqueline Wilson

Jedna z nejlepších knížek od Jacqueline Wilsonové. Doporučuji!

Miláčkové Miláčkové Jacqueline Wilson

Moje nejoblíbenější knížka od mé nejoblíbenější autorky Jacqueline Wilsonové. Dokonalý příběh, šťastný konec. DOPORUČUJI!

Síla přílivu Síla přílivu Tanya Stewner

Opět skvělé čtení, i když předchozí díly byly o něco lepší. Celou sérii vřele doporučuji!

Tajemství oceánů Tajemství oceánů Tanya Stewner

Třetí díl byl ze série nejlepší. S touto knihou se s Aleou ponoříte do světa oceánu a nebude se vám odtud chtít zpátky. Čtivé, zábavné, napínavé, tajemné, romantické, dokonalé. DOPORUČUJI!

Barevné vody Barevné vody Tanya Stewner

Kniha byla stejně čtivá a úžasně pohlcující jako ta předchozí. Není co dodat. DOPORUČUJI!

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

Perfektní kniha, která mě naprosto pohltila a nedalo se od ní odtrhnout. Není co dodat. DOPORUČUJI!

Siréna Siréna Kiera Cass

Jelikož Selekce byla přímo úžasná, rozhodla jsem se přečíst si i další knihu od Kiery Cass, v přesvědčení, že bude stejně zábavná a čtivá. V tom jsem se však zmýlila. Siréna Selekci nesahá ani po kotníky, úplná fraška to však není. Celkový námět a téma je nádherný - mořský svět, fantastická stvoření a velká láska. Kniha měla opět překrásnou obálku, což je pro Kieru typické. Jenže ten způsob, kterým je to napsané, je poněkud nudný. Nejspíše to bude tím, že Siréna je autorčina prvotina, takže ještě nebyla úplně vypsaná a nepobrala veškeré zkušenosti. Takže tato kniha pro mě byla zklamáním.

23.02.2019 3 z 5

Kočičí omalovánky Kočičí omalovánky Julija Mamonova

Nejlepší relaxační omalovánky, jaké jsem kdy viděla a vybarvovala. Doporučuji hlavně milovníkům koček, ale nejen těm. Krásné obrázky, které lákají k vybarvení. Rozhodně se vyplatí koupit!

23.02.2019 5 z 5