_Steff_ _Steff_ komentáře u knih

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Drsná, krutá a zároveň něčím krásná kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem.

Doporučuju každému přečíst.

12.05.2019 5 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Další knížka od téhle autorky nad kterou jsem se celou dobu usmívala. Knížka se četla rychle, měla jednoduchý děj, prostě nenáročné čtení.

12.05.2019 4 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Tak to byl teda nářez ! Tohle byla moje první kniha od Minniera a musím říct že mi tenhle styl psaní seděl. A ten konec??? Prostě skvělý!!!

07.05.2019 4 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Shrnu celou sérii......První díl mě doslova uchvátil a nemohla jsem odtrhnou oči, druhý díl byl o něco slabší, a třetí díl mě asi nejvíc zklamal. Čekala jsem od posledního dílu nějaké WOW ale to bohužel nepřišlo. Celé sérii bych asi dala 4 hvězdičky.

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Tohle byla moje první taková ,,romantická,, knížka a docela mě bavila i když jsem do té doby neměla romantiku ráda.

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Další knížka od téhle autorky, která mě přirostla k ❤. Už jsem tuhle knížku přečetla 2krát a pokaždé mě baví o něco víc než poprvé. Úžasná kniha !!!

Kde hvězdy stále září Kde hvězdy stále září Trish Doller

No co napsat....postavy mi byli nesympatické, děj nedával smysl a rozhodování postav jsem tak nějak nechápala. Mě osobně nějak knížka nezaujala.

03.05.2019 1 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Celá série mě neskutečně bavila a ani jeden díl mě nenudil. Každý díl měl něco do sebe a každá postava tam měla své místo. Tahle série mě prostě přirostla k ❤ a mám ji neskutečně ráda.

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Pěkná kniha na odreagování přečteno za jeden den.

Palác lží Palác lží Erin Watt

Pro mě tahle série touhle knížkou končí a nevím jestli se někdy dokopu přečíst další dva díly. První díl mě moc nebavil, druhý díl jsem naopak přečetla jedním dechem a třetí díl mě zase nudil a bylo jasné jak to dopadne. Celé sérii bych dala hodnocení 3,5.

P.S. Mám ťa rada P.S. Mám ťa rada Kasie West

Takže....ze začátku mě knížka vůbec nebavila a do čtení jsem se musela nutit, ale asi po 80 stránce mě kniha začala bavit a poté jsem ji přečetla na jeden zátah. Nakonec jsem ráda že jsem ji přečetla.

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Tuhle knihu jsem přečetla už 2krát a mám nutkání si ji přečíst i po 3. Za mě napínavý, poutavý příběh.

28.04.2019

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Tak jo přečetla jsem celou sérii a musím říct že jsem se nad knížkama většinu času přitrouble usmívala. Celá série mě bavila, byla vtipná a můj mozek se odreagoval. Za mě skvělá série !!!!

28.04.2019 5 z 5

Navěky Navěky J. M. Darhower

Musím říct že takhle knížka ve mě vyvolala mnoho a mnoho pocitů. V jednu chvíli mi bylo veselo a nad knížkou jsem se přitrouble culila a v druhou chvíli mi bylo do pláče. Někdy se mi u knih nedaří vcítit do příběhu a nějak mu nevěřím, ale tady už na prvních stránkách jsem nemohla odtrhnout oči, a to musím říct, že né každá kniha mě umí takhle zaujmout. Prostě byla DOKONALÁ.

20.04.2019 5 z 5