Stázka007 Stázka007 komentáře u knih

Středočeské pověsti Středočeské pověsti František Lev

Knížka je super!!! Jsou tam pověsti co znám co neznám. Velmi mě baví

Zapomenuté pověsti Zapomenuté pověsti František Lev

Tato knížka mě velmi překvapila. Jelikož mám ráda legendy, pověsti a bajky tak tohle byla přesně knížka pro mě.

Karpatský kníže Karpatský kníže Natalja Ščerba

Knížka mě nezklamala velmi se mi líbila a určitě budu pokračovat 3 dílem

Zjevení démona Zjevení démona Taran Matharu

Učedník zjevení démona se mi moc líbil byly co jsem čekala ale i to co jsem nevěděla, že se stane a proti mě to tolik bavylo.

23.04.2022 5 z 5

Vánoční prasátko Vánoční prasátko J. K. Rowling (p)

Další skvělá knížka od J.R.Rowlingové a stejně tak dobrá. Knížka se mi velice líbila. Byla napínavá, čtivá, rychle jsem ji přečetla.

21.04.2022 5 z 5

Ateliér špičatých klobouků 3 Ateliér špičatých klobouků 3 Kamome Širahama

Manga nezklamala. Díl byl super měl dobrou ilustrací a dobré pokračování děje. Těším se na pokračování.

09.04.2022 5 z 5

Ateliér špičatých klobouků 1 Ateliér špičatých klobouků 1 Kamome Širahama

Tohle bylo fakt vynikající! Tahle kniha mě překvapila tím, že má úplně jinou magii, než ostatní mangy. Jsou v ní hodně vtipné hlášky, je někdy napínavá, dobře se čte.

Zaslíbená Země Nezemě 4 Zaslíbená Země Nezemě 4 Kaiu Širai

(SPOILER) Bylo velice smutné, jak se potom Norman vrátil a šel vstříc smrti. Taktéž mě dojalo, jak se na něj Emma vrhla.

Zaslíbená Země Nezemě 3 Zaslíbená Země Nezemě 3 Kaiu Širai

Děj nezklamal, zdál se mi opravdu zajímavý, ilustrace jsou taktéž nádherné. Překvapilo mě, že je Ray někdo, kdo jsem absolutně nečekala, takže vřele doporučuji.

Zaslíbená Země Nezemě 2 Zaslíbená Země Nezemě 2 Kaiu Širai

Děj velice dobře pokračoval, čtení velmi rychle ubíhalo. Ilustrace jsou nádherné. Dramatický děj mě chvílemi rozesmával, chvílemi jsem se dost bála.

Zaslíbená Země Nezemě 1 Zaslíbená Země Nezemě 1 Kaiu Širai

Moje první koupená manga a velmi mne zaujala. Dokoupila jsem tři další díly, tohle čtení je návykové.

Kletba vítězů Kletba vítězů Marie Rutkoski

Bylo tam spoustu skvělých postav. Fantasy bylo dobré. Četla jsem to nakonec na tabletě i když mám knížku ale byla jsem se jí jen dotknout aby se nepoškodila protože se mi velmi líbí obálka

Nové pohádky skřítka Medovníčka Nové pohádky skřítka Medovníčka Jan Lebeda

Miluju medovníčka už od dětství. Vždycky mi ho četla maminka ale teď si ho čtu už sama ( jak frustrovací že když se děti naučí číst a psát rodiče přestanou vyprávět a i číst pohádky).

Dcera čarodějky Dcera čarodějky Lene Kaaberbøl

Tato knížka mě překvapila obálkou ale i druhem fantasy. Podle mě dobrej příběh který se dá ještě dál vyvíjet.

Prašina Prašina Vojtěch Matocha

Prašinu jsem dostala od maminky k narozeninám a musím říct že se mě to líbilo Děj byl dobře spravovaný a namočený ve správným druhu fantasy.četlo se to velmi rychle

Marcus & Martinus - Náš příběh Marcus & Martinus - Náš příběh Marcus & Martinus

Bylo to supr bylo tam spoustu fotek a poznámek.vypravěli tam o trapasech nebo o úplných drobnostech. A nebo co se dělo na úplným začátku.

Magický náramek Magický náramek Natalja Ščerba

Když jsem tuhle knížku začala číst nemohla jsem se odtrhnout. Děj byl velice dobře spravovaný. Fantasy bylo úžasné mohly jste se do něj ponořit.

Syn nekonečna Syn nekonečna Adam Silvera

Tahle kniha mě oslovila hlavně vzhledem a tak jsem si jí koupila. A musím říct že se mi velice líbila. Děj byl výborný a četlo se to úplně samo.

Nekonečný příběh Nekonečný příběh Michael Ende

Tuto knížku jsem četla po nocích, když jsem nemohla spát. A musím říct, že jsem si ji velmi oblíbila.

13.03.2022 5 z 5

Babička drsňačka Babička drsňačka David Walliams

Super knížka, která podle mě má vtipné ilustrace. A děj je velice dobře vymyšlený.

05.03.2022 5 z 5