Stanislava27 Stanislava27 komentáře u knih

Pod krídla havrana Pod krídla havrana Andrea Paráčová

Wauu, tak toto bol perfektne napísaný príbeh

Tu moja duša, ktorá miluje históriu zaplesala príbeh v ktorom je spomenutá samotná história, hrady, zámky doslova milujem

Príbeh ma doslova vcucol už hneď na začiatku.

Nie je nič čo by som vytkla, jedine poprosím autorku, aby čo najrýchlejšie napísala ďalší príbeh v ktorom dýcha história . Určite si ho nenechám ujsť.

#autorskastafeta
#spolupraca
#slovenskyautor
#odporucam
#andreaparacova

07.10.2023 5 z 5

Kouzlo obsidiánu Kouzlo obsidiánu Petra Martišková

Ahojte :) Tak ako? Už máte 1.diel prečítaný? Nie? Tak šup šup, treba to napraviť pretože ja už mám 2.diel za sebou a musím vám povedať, že to bola teda zase riadna jazda ja som knihu doslova zhtla nedalo sa od nej odtrhnúť jedna akcia striedala druhú Napínavé až do poslednej stránky
A už sa samozrejme neviem dočkať 3.časť, aj ma mrzí, že už bude koniec :(, som si obľúbila hlavných hrdinov

5*/5
(ak by som mohla dala by som knihe aj viac )

#autorskastafeta
#spolupraca

29.08.2023 5 z 5

Tajemství obsidiánu Tajemství obsidiánu Petra Martišková

Na začiatku vás autorka zoznamuje s hlavnými hrdinami Annou, Jasmínou a Alexom,ktorí chodia spolu do súkromnej školy v Prahe. Po príchode nového spolužiaka Damiána sa príbeh rozbehne a poviem vám že to bola riadna jazda wauu.... prežívala som spolu s nimi celý príbeh.
Veľmi sa mi páči, že autoka dala do knihy aj historické fakty , ktoré knihu urobili o to ešte zaujímavejšou :)
Len mi bolo ľúto, že sa tak rýchlo skončil
A už sa neviem dočkať pokračovania, ktorý určite bude stáť za to :)

Kto ešte nečítal tak by to mal napraviť :) určite odporúčam
Za mňa rozhodne 5* /5*
@petra_martiskova veľmi pekne ďakujem.

03.08.2023 5 z 5

Trón zo skla Trón zo skla Sarah J. Maas

Tak toto bola bomba. Jeden skvelý príbeh, rozhodne pokračujem s ďalším príbehom. Autorku som si velmi obľúbila, jej knihy sa čítajú samé

04.04.2023 5 z 5

Španielsky ľúbostný podvod Španielsky ľúbostný podvod Elena Armas

Toto bol asi najnudnejší romantický príbeh, ktorý som čítala. Súhlasím ze kniha by mala mať 200 strán, zbytočne roztahana, tiež som ju chcela pár krát odložít,silou vôle som ju dočítala

04.04.2023 2 z 5

Knihkupectví pana Livingstona Knihkupectví pana Livingstona Mónica Gutiérrez Artero

Krásny príbeh, ktorý vás povedie literárnymi dielami. Popretkavany dávkou humoru :)

29.05.2022 5 z 5

Třetí zahrada Třetí zahrada Sarah Parsley (p)

Musím sa priznať že osobne veľmi nečítam historické romány ale tak tento rozhodne stojí za prečítanie, dej sa čítal veľmi lahko a rýchlo a čo sa mi veľmi páčilo že čitateľa vtiahne do deja a už nepustí kým neprídete na koniec príbehu. Dufam že autorka rozmýšľa aj o pokračovaní, rada by som si prečítala čo sa s hlavnými postavami stalo ďalej. Samozrejme musím pochváliť aj vydavateľstvo Fortuna Libri za veľmi krásnu obálku. Krásna farebná, ktorá čitateľa upúta. Ak by som mohla knihe by som dala aj viac hviezdiciek ako 5.

22.10.2021 5 z 5

V tieni V tieni Dominik Dán

Za mňa zase ďalšia skvelá "dánovka". Viac niet čo dodať a samozrejme si prosím už ďalšiu časť

09.12.2020 5 z 5

Budeš iba moja Budeš iba moja Martina Kováčiková

No tak toto bola jedna skvelá jednohubka ;) prečítaná raz dva.
Príbeh ktorý vás vtiahne a nenechá vás na pokoji až kým neprídete na koniec celého príbehu.
Rozhodne stojí za prečítanie. A už sa teším na ďalšie knihy od autorky :)

15.10.2020 5 z 5

Lustr pro papeže Lustr pro papeže Jan Tománek

Veľmi silný príbeh

11.01.2020 5 z 5

Placebo Ja Placebo Ja Baja Dolce

Perfektná

03.07.2019 5 z 5

Ani omylom Ani omylom Charlie Donlea

Do poslednej chvíle som netušila aký bude koniec.

17.06.2019 5 z 5

Navždy mojou Navždy mojou Emily D. Beňová (p)

Mne sa kniha páčila.

14.06.2019 4 z 5

Najjasnejší súmrak Najjasnejší súmrak Aly Martinez

Za mňa bola 2.časť lepšia ako tá prvá.
Rozhodne odporúčam prečítať

23.05.2019 5 z 5

Najtemnejší úsvit Najtemnejší úsvit Aly Martinez

Skvelá kniha :)

18.05.2019 5 z 5

Tichá obeť Tichá obeť Caroline Mitchell

Mne sa kniha osobne veľmi páčila.

15.05.2019 5 z 5

Žiadnu lásku, len sex Žiadnu lásku, len sex Vi Keeland

Ďalšia skvelá kniha od Vi Keeland. Odporúčam prečítať.

10.04.2019 5 z 5

Deník coury Deník coury Marie Kratochvílová

Škoda čítať. Z knihy som sklamaná.

30.03.2019 1 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Z knihy som veľmi sklamaná, čakala som ze bude lepsia.

11.03.2019 2 z 5

List zo záhrobia List zo záhrobia Dominik Dán