Navždy mojou

Navždy mojou https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401364/bmid_navzdy-mojou-1Zj-401364.png 4 42 10

Odpúšťanie je vraj súčasťou života, no odpustiť sa nedá všetko, hlavne nie vtedy, ak vám bolo ublížené tým najpodlejším spôsobom. Lenže, čo urobíte, ak vás príde požiadať o pomoc rodina človeka, ktorý vám ublížil najviac? Podáte im pomocnú ruku, alebo sa otočíte chrbtom? Elizabet Parkerová je sekretárkou arogantného a neznesiteľného Alexandra Benneta, pri ktorom žiadna jeho sekretárka nevydržala dlho. Elizabet je však iná a vzdať sa rozhodne nemieni. Odoláva jeho náladám i keď to s ním nemá ľahké. Všetko sa zmení v deň, keď sa stane tragédia, ktorú nik nečakal, a pán dokonalý je zrazu odkázaný na pomoc druhých. Lenže kto mu podá pomocnú ruku, keď všetci od protivného Alexandra radšej bočia? Čo ak o pomoc požiadajú práve Elizabet? Prijme zúfalú prosbu, alebo je čas na pomstu? Dokáže sa mu pomstiť za všetko zlé, čo jej urobil? A ako sa rozhodne, keď jej život skrížia traja rozdielni muži? Ktorému dá šancu?... celý text

Ralemo
10.04.2022 5 z 5

Velice hezky napsaný příběh, kniha se četla sama. Nešlo se odtrhnout. Uznávám, že jsou tam nějaké podobnosti jako u knihy Než jsem tě poznala. Každopádně určitě stojí za přečtení. Neustálé popichování mezi hlavními hrdiny je zábavné, Alex se chová jako arogantní pitomec, každopádně nakonec přijde na to, že je pro něj Elizabeth vším.

Jurajovamaka
24.02.2021 3 z 5

Dočítať knihu bol v mojom prípade riadny boj. Keby autorka skrátila myšlienkové výlevy hlavnej hrdinky, príbeh by sa lepšie čítal. Hlavná postava je otravná. Žiaľ, toto dielko mi príde ako slabší odvar kníh od Vi Keelandovej, ale na druhej strane, čítala som aj horšie knihy, tak ak čitateľ neočakáva od kníh nič svetaborné, kniha nesklame, ale ani extra nepoteší.

keiko33
28.07.2019 2 z 5

Tak co k tomu dodat. Za prve obalka by chcela trochu toho sexy chlapa. Za druhe to vyzeralo, akoby autorka pospajala niekolko knih. Pred nehodou Bozsky bastard a po nehode Predtym, ako som ta poznala. No a ta posledna scena, ako z 50 odtienov. Po tretie nechapem preco slovenska autorka pise pribehy zo zahranicia, ked to nevie. Slovenske vyrazy a slova kazia dojem z knihy. Uz druhykrat som sa namotala na zaujimavu anotaciu tejto autorky a bola som poriadne sklamana. Niekedy mi pripadalo, ze autorka napisala kazdu blbost, ktora ju napadla bez rozmyslu. Po stvrte tie mena to bolo co. Asi tu ma niekto rad Austenovu a tie mena bratov? A ten epilog, to bolo co. Za dobry napad a niektore sceny davam 2*

Anna-Soltysova
20.06.2019 4 z 5

Kniha, pri ktorej nemusíte rozmýšľať, iba čítať, a to až do konca.

Stanislava27
14.06.2019 4 z 5

Mne sa kniha páčila.

Qtinka16
15.05.2019 odpad!

Prečítala som od autorky veľa kníh,posúvala som dobré recenzie,ale toto?
Vedela by som prelúsknuť,že sa dej veľmi podobal na knihu od inej slovenskej autorky..ale štýl písania,či používanie niektorých slov ma zaskočil.
Mala som pocit ako keby to písala učiteľka slovenčiny.
Slovíčka ako tresnem,hulvát,doparoma..kto toto používa?
Knihu som dočítala dokonca,pretože som stále verila,že sa to zlepší..no koniec bol už len takým posledným klincom.
Dávam autorke aspoň 1* za obálku,tá sa vydarila.
A budem dúfať,že ďalšie knihy od tejto autorky budú stáť za to.

bosorka382
03.05.2019 4 z 5

Mne sa to pacilo,ta zaverecna komplilacia tam sice uz nemusela byt,ale bola dobre opisana. Skusim aj dalsie od autorky

lusitta05
26.03.2019 3 z 5

Nebolo to až také zlé, ale akosi som čakala viac, zo začiatku sa mi zdalo, akoby som to už čítala, alebo mi to veľmi pripomínalo Božského bastarda, tam je hlavný hrdina Bennet. Fakt sorry, ale Božskému bastardovi nesiaha toto dielko ani po päty. Niektoré vety ma neskutočne iritovali, napr. "odhadujem, že myslíte na súlož" - to akože vážne??? a s tou súložou to je v texte viac krát,ako aj plno nespisovných slov a pravopisných chýb, to už sa nerobí korektúra a pred vydaním knihy nikto nečíta? Takže za mňa taký priemer.

simona5843
16.03.2019 5 z 5

Od Emily som už čítala dve knihy takže som vedela čo môžem očkavať.Po ducharine som mala chuť na niečo oddychové a tak som siahla po knihe Navždy mojou a zostalo som milo prekvapená.Príbeh ma bavil od začiatku do konca,ani raz som sa nenudila a pár krát som mala už aj slzy na krajčiku.Pačilo sa mi že autorka vložila do príbehu aj tému ktorá sa bohužiaľ deje a veľa žien s ňou má skúsenosti.Mierna predvídateľnosť deja mi vôbec nevadila.Príbeh o priateľstve, láske,dôvere,odpustení a neposlednom rade o rodine.Tak toto všetko nájdete v tejto knihe.Navždy mojou patrí u mňa medzi top knihy tohto roku :)

Damienronnie
13.03.2019 4 z 5