sophi45 sophi45 komentáře u knih

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Kniha se celkem líbila, nebylo to nic extra. Zkrátka taková oddechovka, žádný složitý děj. Občas mě ale přiměla zamýšlet se nad životem, to se musí nechat.

02.04.2023 3 z 5

Prokletá Prokletá Thomas Wheeler

Knihu jsem nedočetla, vůbec mě nebavila.

01.03.2023 odpad!

Skvělé! Otáčela jsem stránku po stránce a celou knihu jsem měla přčtenou do týdne i přes její tloušťku. Rozhodně doporučuji.

11.02.2023 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Wow, tohle byla pecka. Nevím, jestli se mi víc líbil první nebo tento druhý díl. Každopádně moc doporučuju.

19.01.2023 5 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Myslím že jsem ještě nečetla knihu, do které bych byla tak zažraná. Od začatku do konce jsem byla vtažena do děje a nemohla se odtrhnout a pokaždé, když jsem si řekla “že už dneska čtení stačilo” tak jsem se zase těšila až si budu číst další den. Takže za mě super a 100% doporučuju.

07.01.2023 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Myslím, že mám novou nejoblíbenější knihu…
Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

07.01.2023 5 z 5

Upřímně jsem od knihy očekávala trochu víc…
Nebylo to ale nic strašného, taková oddechovka. Chybělo mi tam však napětí a místo to bylo trochu moc zamotané takže nejlepší kniha roku to asi za mě nebude.

07.01.2023 2 z 5

Rez & záře hvězd Rez & záře hvězd Tammy Greenwood

Tak tohle mě fakt zasáhlo… Pokaždé když jsem si říkala, že už nemůže přijít něco horšího, něco horšího přišlo. Prostě nemám slov… Myslím, že tuhle knihu prostě nejde přečíst bez toho, aby vám ukápla slza.

06.01.2023

Deníky cizince Deníky cizince Elly Griffiths

Za mě taková průměrná detektivka, nic převratného. Prostě neurazí, ale ani nenadchne.

06.01.2023 3 z 5

Sráči Sráči Richard Price

Asi je chyba ve mě, ale kniha mě vůbec nebavila. Styl psaní mi vůbec nesedl a bylo tam na můj vkus až moc postav, jejichž jména se mi strašně pletla, takže jsem knihu nakonec musela odložit.

Za mě teda nic moc…

06.01.2023 1 z 5