Sobotikova Sobotikova komentáře u knih

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Knížka se čte velmi rychle, děj ubíhá a nemá snad ani jedno hluché místo.

20.02.2020 4 z 5

Smrtící sláva Smrtící sláva J. D. Robb (p)

Druhý díl a už takový velký mezivztahový posun mezi Evou a Roarkem.
To jsem zvědavá jak se jejich vztah bude vyvíjet dalších 45 dílů :)

17.02.2020 4 z 5

Den, kdy jsem zahlídla lásku Den, kdy jsem zahlídla lásku Josie Silver

Pěkná romantická oddychovka se sympatickými hrdiny. Ten konec ale byl na mne až moc hollywoodský - takže o hvězdičku dávám měně.

26.01.2020 3 z 5

Lvíček Bertík Lvíček Bertík Manica Klenovšek Musil

Nádherné obrázky, krásný příběh.....až se mi z toho začalo chtít spát :)

21.01.2020 5 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Knížka o mně :)

13.01.2020 5 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Detektivky od Deavera mám moc ráda a tato také nebyla špatná. Obrácený čas mi ale bránil se zcela vtáhnout do děje.

21.12.2019 3 z 5

Denik Ostravaka 1 Denik Ostravaka 1 Ostravak Ostravski

Přečteno na základě Čtenářské výzvy. Nebyla to taková hrůza, jak jsem čekala, ale do dalších dílů nejdu.

01.12.2019 3 z 5

Zlodějka Zlodějka Sarah Waters

Tak to bylo dobré. Děkuji čtenářská výzvo, že mne donutíš přečíst takové skvosty. Díky tomu jak je kniha dobře napsána jsem se dokázala vcítit do postav a ocitla jsem se na osamělém panství na venkově, ve špinavých uličkách Londýna, v ponurém blázinci, poznala jsem podivné lidičky a byla nesčetněkrát překvapena zvraty, které jsem nečekala.

17.11.2019 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Nedočteno. Psychicky nezralé labilní postavy. Film ještě ušel, ale knížka se číst nedá...pořád to samé dokola a dokola - nesmyslné hádky, žárlivost, pláč, usmiřování. A toto dílko má 4 díly...Uff.

10.11.2019 1 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Ke knížce jsem se dostala na základě seriálu, který je super. Knížka je pro mne trochu zklamáním, jelikož mi připadá až moc zdlouhavá. Do dalšího dílu se ale určitě pustím, jelikož další díly seriálu budou až v roce 2020 a od druhého knižního dílu se už pouštím do neprobádáného děje. Jen doufám, že to bude více akčnější.

09.10.2019 4 z 5

Schovej se, kdo můžeš Schovej se, kdo můžeš Pavel Brycz

I když tato dětská knížka je skvělá, tak se ze mne "česnektarián" nestane :)

30.09.2019 4 z 5

Panství Farleigh Panství Farleigh Rhys Bowen

Přečetla jsem až ke stránce 200, nedá se tedy říci, že jsem knížce nedala šanci. Nic se ale nedělo ....nuda. Špionky a špiony mám ráda, ale toto jsem nedala.

12.09.2019 2 z 5

Nejhorší děti na světě 3 Nejhorší děti na světě 3 David Walliams

Třetí díl o nejhorších dětech na světě, s kterými to ale vůbec nedopadne dobře. Nejvíce mne pobavil jedovatý Jošt a panovačná Patricie :)

09.09.2019 4 z 5

Najdi ji Najdi ji Lisa Gardner

"Nejsem unavená, nemám hlad, není mi zima, nic mě nebolí. Jsem v pořádku." Tak hodnotí svou situaci hlavní hrdinka, i když je v pěkném průšvihu. Bylo to super čtení, které si zaslouží pět hvězdiček a určitě zkusím i jiné knihy této autorky.

08.09.2019 5 z 5

O lvíčkovi, který pořád říkal ne O lvíčkovi, který pořád říkal ne Christine Beigel

Ve srovnání s ptáčkem Neptáčkem mi tento příběh připadal hodně slabý.

03.09.2019 3 z 5

Byt v Paříži Byt v Paříži Guillaume Musso

Čekala jsem romantiku, našla jsem něco daleko lepšího.

14.07.2019 4 z 5

Dokonalá přítelkyně Dokonalá přítelkyně Karen Hamilton

Kdyby se kniha zkrátila o polovinu, tak to mohlo mít nějaký spád. Takhle se to neskutečně vleklo.

20.04.2019 2 z 5

Poslední dny Rabbit Hayesové Poslední dny Rabbit Hayesové Anna McPartlin

Smutné a citlivé téma, které ve vás ale nezanechá beznaděj. Bohužel už jsem se také musela rozloučit s člověkem nejbližším, tak to trošku rozjitřilo staré rány.

02.02.2019 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Nahou pravdu ? Knížka byla velmi čtivá, četla jsem ji v kuse až do půl druhé do rána. Popisuje domácí násilí tou lehčí formou ... a pak šťastně žili až zazvonil konec a pohádky je konec, ale od této autorky jsem ani nic jiného nečekala.

16.12.2018 4 z 5

Řekni proč Řekni proč kolektiv autorů

Knížka mého dětství, z které jsem čerpala informace na různé referáty do přírodopisu, protože ještě neexistoval google :)

15.12.2018 5 z 5