smaille smaille komentáře u knih

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Tak odstíny jsou teď asi inspirací pro spoustu autorů, ale asi bych to neřešila, protože tím vznikne alespoň spousta čtiva, otázkou je, zda to čtivo bude za něco stát :-) Navíc odstíny i crossfire mi přijdou příběhově odlišné. Crossfire se mi líbí. V nezkrotné se nic nevyřešilo, naopak se objevily nové záhady, takže se těším na pokračování.

30.09.2013 4 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

No kdyby celý příběh skončil u druhého dílu, vůbec bych se nezlobila. Třetí díl mi přišel už jako nastavování něčeho, kde se začalo něco dít od 450 stránky. Ale jo, četlo se to dobře... Až teda ten epilog, trošku jsem se obávala, aby autorka nepokračovala ještě dvacet let poté.

23.09.2013 4 z 5

Obchodník se smrtí Obchodník se smrtí Hugh Laurie

Knížka se mi moc líbila, hlavně styl humoru. Praha mě také potěšila, hlavně přesný popis pražských taxikářů, na který stačily dvě věty :-) Občas jsem se trápila množstvím postav, pokud se některá objevila na začátku knihy a pak až na konci, už jsem neměla šanci si vzpomenout, kdo to vlastně byl, z toho důvodu hvězdička dolů. Ale rozhodně to nebyl zahozený čas a knihu doporučuji.

09.09.2013 4 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Mé nové oblíbené, těším se na druhý díl. Ano, Grace je sice naivní, ale to k tomu prostě patří, myslím, že já s mojí povahou, bych se otočila a dávno zmizela i se zlomeným srdcem, jenže to by pak nebylo o čem psát, takže ta naivita je nutná

27.08.2013 5 z 5

Hračka Hračka Sylva Lauerová

No, tak já nevím, nejsem ani naštvaná, ale ani nadšená. Do knihy jsem se nemohla na začátku začíst a celá mi přišla taková nečtivá, strašně těžko jsem udržela pozornost. Celou knihu jsem přemýšlela, kdo je tou hračkou, což se ukázalo na konci. Markéta jednoznačně mrcha. Erotické scény dobře popsány. Smajlíci mi také vadily a kolikrát mě rozčilovalo i to tučné písmo. Dvě dějové linie Tom vs. Dirck mi nevadily, naopak jsem to přivítala. Žádnou romantiku jsem nečekala, ale ten konec byl podle mého už moc přehnaný. Nejvíce jsem se pobavila u věty "V posteli to podává olympijský výkony, ale jinak se s tím nedá vyjít". Knihu už určitě znovu číst nebudu.

25.08.2013 3 z 5

The Penguin English Dictionary The Penguin English Dictionary Robert Allen

Podrobný výkladový slovník v AJ, dokonalý pro studenty angličtiny.... takže pro mě jako pro němčináře nepoužitelný :-)

21.08.2013 5 z 5

Sedm let hříchu Sedm let hříchu Sylvia Day

Ze začátku jsem se bála, že mě kniha nebude bavit, ale nestalo se, zhruba od poloviny jsem ji přišla na chuť a dočetla téměř jedním dechem.

20.08.2013 4 z 5

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Raine Miller

"Nahá" se mi líbila o trošku více... Vyprávění z Ethanova pohledu mi nebylo tolik sympatické. Kniha mě začala bavit až v poslední třetině, kdy se začalo opravdu něco dít, mám dojem, že nejlepší bude třetí díl "Oči dokořán". Předpokládám, že kromě sexu bude vzhledem k okolnostem také o dost napínavější. Už i já jsem přesvědčená, že se všechny tři knihy měly spojit v jednu jedinou

15.08.2013 3 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Ale jo, jako odpocinkove cteni je to fajn. S tebou uz nikdy se mi ale libilo mnohem vice. U teto autorky ocenuji to, jaky styl humoru pripisuje hlavnim hrdinkam, ctenar se musi kolikrat pousmat

11.08.2013 4 z 5

Kdybys mě teď viděla Kdybys mě teď viděla Cecelia Ahern

Pohádka se smutným, ale dojemným koncem.. mám rozporuplné pocity, veledílo, které by mě naprosto ohromilo, to není, ale na druhou stranu, to bylo hezké čtení, u kterého si člověk odpočine

05.08.2013 3 z 5

S tebou už nikdy S tebou už nikdy Alexandra Potter

Jsem nadsena! Libil se mi humor, jakym vladla hlavni hrdinka, fakt jsem se u toho nasmala... A konec? Bozska romantika.... Kez by byla kniha zfilmovana, jako romanticka komedie by byla dokonala

02.08.2013 5 z 5

Hrana rozkoše Hrana rozkoše Eve Berlin

Ne, tak tohle ne, chybely akorat obrazky a byla by to nova kamasutra. Absolutne zadny pribeh, zapletka, proste nic. Dva lide, kazdy s "pritelem na telefonu", kterym se oba zpovidaji spise jako psychiatrovi. Kazdopadne lepsi nez Otrok od S. Lauerove. Hvezdicky davam za to, ze knizka byla psana jednoduse a cetla se rychle (coz je spise zasluha prekladatele)

30.07.2013 2 z 5

Noční rozkoše Noční rozkoše Sherrilyn Kenyon

Krasna dobrodruzna pohadka pro dospele, precreno jednim dechem

28.07.2013 5 z 5

Elegantní výmluva Elegantní výmluva Christina Dodd

Skvele oddechove cteni, pribeh me bavil a prelouskala jsem jej temer na jeden zatah

26.07.2013 5 z 5

Uprostřed ráje Uprostřed ráje Laura Walden

Velice čtivé, hezký příběh, líbilo se mi vyprávění o všech ženách z rodu. Ale možná autorka mohla Grace dopřát zlomit prokletí, aby měla možnost založit si rodinu s tím pravým. Konec však dobrý, i když zároveň poznání smutné pravdy o svých rodičích

26.07.2013 4 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

tak mě také bavil druhý díl více než první, konec knihy skvělé drama vybízející zvědavé čtenáře šáhnout po třetím díle

23.07.2013 5 z 5

Pravidla oběti / Oběť ve stínu / Oči oběti Pravidla oběti / Oběť ve stínu / Oči oběti John Sandford (p)

Knížka se mi četla dobře, až na některé pasáže, kdy bylo zabíháno až moc do detailů a já nedokázala udržet pozornost, vadilo mi taky strašně moc postav. Narvat všechny tři knížky do jedné mi ze začátku přišel jako dobrý nápad, ale tak v polovině jsem měla chuť knížku odložit a vzít si ke čtení konečně něco jiného, ale byla jsem statečná a dočetla ji

22.07.2013 3 z 5

Otrok Otrok Sylva Lauerová

Knížka dobře napsaná - čtivě, ale znovu bych ji číst už nechtěla, od poloviny jsem paní Helen nesnášela, je totální magor, jiný konec jsem ani nečekala

22.07.2013 2 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Přečteno na jeden zátah :-) líbilo se mi střídání ve vyprávění z její i jeho strany

12.07.2013 5 z 5

Sprostá holka Sprostá holka Megan Hart

Toto čtení se mi líbilo, je to zase něco trošku jiného, než naše oblíbené erotické triologie současné doby a řekla bych, že erotické scény jsou velmi dobře popsány

09.07.2013 5 z 5