Elegantní výmluva

Elegantní výmluva https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49721/elegantni-vymluva-49721.jpg 4 58 13

Fortune Hunter série

2. díl série Fortune Hunter. Meadow Szarvasová je mladá dívka, odhodlaná sehnat peníze an léčbu své matky. Tajně vnikne do bývalého domu svých prarodičů, aby si odnesla vzácnou babiččinu malbu. Kdysi dávno babička dům i dědečka opustila a protloukala se světem, obraz však považovala stále za svůj majetek. Meadow poněkud zaskočí, že obraz nevisí na svém místě. Navíc je při vloupání přichycena přitažlivým mužem. Pohotově předstírá ztrátu paměti, ale musí přistoupit na mužovu podivnou hru a přijmout roli jeho ztracené ženy...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

Tongue In Chic , 2007

KatieKuli
10.02.2024 4 z 5

O moc lepší než první díl. Bylo zábavné sledovat jak si navzájem Meadow a Devlin lžou. Meadow si nakráčí do starého rodinného sídla pro obraz svojí babičky. Jenom si zapomene ověřit, že je ten dům stále její rodiny, se kterou se nestýká. A překvapivě tam není ani obraz. Vyleká ji cizí muž, ona se uhodí do hlavy a aby hned nevolal policii, předstírá ztrátu paměti. Jaké je však její překvapení, když on pohotově předstírá, že je jeho žena :-). Pěkná detektivní zápletka a romantika k tomu.

johana3160
05.12.2021 3 z 5

Bylo to zdlouhave a unavne. Po dvou tretinach jsem odbehls k jine knize. Kniha ma dobry napad, ale zpracovani mi nesedlo. Bylo kostrbate a nekdy jsem postradala logiku. Nevim jestli cist dalsi dil.

Kudík
31.05.2020 4 z 5

Tento díl mi přišel o chlup lepší než ten předchozí a celkově mi příběh přišel více reálnější. Meadow mě bavila, hlavně jak to uměla s lidmi, a to hlavně s Dewlinem, Grace a celkově s personálem "Tajemné zahrady". Párty s ruským kolem, to bych taky brala. :)

cukrovka
25.02.2020 4 z 5

Vtipná a čtivá romantika. Vše předvídatelné, tak jak to u tohoto žánru bývá a proto to čtu.

Evka3814
28.01.2019 4 z 5

Jako u prvního dílu se to četlo samo. Je to fajn sladká oddychovka,musím říct že tento díl mě bavil o něco víc. Bylo zapeklité a vtipně pojaté

havrmoni
23.08.2018 4 z 5

Tohle mě bavilo víc než předchozí díl.

jitka7
08.02.2016 2 z 5

Začátek se mi strašně líbil... už jen po přečtení obsahu díla mě to téma nadchlo. Bohužel jsem ale čekala víc a pak už pro mě byl příběh docela nudný. Přitom téma zlodějky, ztráta paměti a následné prohlášení hlavní hrdinky za ženu hlavního hrdiny bylo super. Kniha ale pak už tak dobrá jako námět nebyla. Škoda

Samira
14.12.2015 4 z 5

Krásná romantická oddychovka s krimi zápletkou. Na počátku jsem pravda bojovala se samotným námětem, který mi přišel hodně přitažený za vlasy, ale když jsem si zvykla, začala jsem si užívat autorčinu hru s postavami i propracovaný zábavný děj. Moc se těším na další díl z této povedené série!

Efka.J
22.03.2014 5 z 5

Další z hezkých knih :) těším se na třetí díl :))

TerezaB
26.11.2013 4 z 5

Velmi hezká knížka. A co je nejlepší, až tady jsem zjistila, že jde o druhý díl. :D Takže ten první vůbec nechybí.

smaille
26.07.2013 5 z 5

Skvele oddechove cteni, pribeh me bavil a prelouskala jsem jej temer na jeden zatah

Juliette
24.04.2013 3 z 5

Romanťárna, která má hezký děj a humor. I když "přerod" hlavního hrdiny, který je plný cynismu a tvrdý podnikatel, na muže, jenž dokáže vyjádřit své city, byl dost rychlý a tak trochu k neuvěření.

tina.38
07.04.2012 5 z 5

Romantická kniha napsaná s humorem.Meadow předstírá ztrátu paměti a Devlin tvrdí,že jsou manželé.Přečetla jsem jí jedním dechem adocela se i nasmála.

Christina Dodd
americká, 1957