Trable na jehlách

Trable na jehlách https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58629/trable-na-jehlach-58629.jpg 4 76 16

Fortune Hunter série

1. díl série Fortune Hunter. Brandi Lynn Michaelsová, mladá, krásná právnička se přestěhovala kvůli snoubenci do Chicaga. Ještě si ani nestačila vybalit v novém bytě zavazadla, když zjistí, že nic není tak, jak se zdálo. Všechny plány jí změní jediný telefonát, ve kterém jí snoubenec oznámil, že z jejich společné budoucnosti sešlo, protože se právě oženil v Las Vegas s těhotnou přítelkyní. Roztrpčená Brandi se rozhodne, že její pošramocené sebevědomí může napravit pouze flirt s nějakým krásným cizincem...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Levné knihy

Trouble in High Heels , 2006

KatieKuli
09.02.2024 3 z 5

Něco mezi 2 a 3*. Já jsem nějak předpokládala, že to bude vtipné... Nevím proč... protože jsem akorát chvílema zvedala nevěřícně obočí a musela se podívat na rok vydání.
Doporučovat advokátce, že nejlepší nápad je koupit si na firemní kreditku oblečení, aby se líbila klientovi podezřelému z loupeže šperků? Zase cítím to obočí :-). Za některé myšlenkové pochody bych hraběte kopla aspoň do holeně, ale ani Brandi nebyla postavou, se kterou bych se dokázala ztotožnit. A to mě tak lákal podle anotace i další díl...

kacenka6144
17.03.2023 3 z 5

Váhám mezi trojkou a čtyřkou. Brandi a Roberto nejsou špatná ústřední dvojice, ale něco mi tam chybí. Postava Tiffany je naprosto mimo. Zatím dám 3 a uvidím, co další díly série.

johana3160
05.11.2021 3 z 5

Bylo to hezke ctive ale nebylo to ono. Nejhorsi ale na cele knize byl konec…

janina66
30.07.2020 5 z 5

Já jsem nadšená. Příjemná, odpočinková a vtipná knížka. Napětí, láska a romantika. Velice čtivý příběh. Oba, Brandi i Roberto byli sympatičtí. Četbu jsem si užila a pobavila se.

Kudík
31.05.2020 3 z 5

Byla to taková romantická "konina", vlastně "drakovina". :) Brandi byla na právničku trošku naivnější, ale měla smysl pro humor, což to zachraňovalo.
Od této autorky je to má první kniha a chvilku jsem si zvykala na její styl. Postupné odhalování zápletky mi však vyhovovalo, jen ta akční scéna ke konci už byla moc.

Knihomolka97
06.03.2020 4 z 5

Dlouho jsem byla s hodnocením na 3 hvězdách ( za 1) ze začátku jsem se moc nemohla začíst, styl vyprávění mi neseděl, 2) některé pasáže mě vyloženě nudily, 3) hlavní hrdinka mi přišla hrozně naivní, od právničky bych čekala, že bude chytřejší) ALE za ten sladký konec prostě jednu hvězdu navíc prostě dát musím. :D

cukrovka
23.02.2020 4 z 5

Lehké oddechové čtení. Romantika s mafiánskou vsuvkou, která se dobře četla.

Laf
06.04.2019 5 z 5

Výborná kniha. Oddychovka plná humoru, kterou jsem přečetla jedním dechem :)

Evka3814
15.12.2018 4 z 5

Docela vtipně pojatá kniha. Brandi mě bavila. Lehké oddechové čtení.

alzbeta4340
26.08.2018 4 z 5

Slušná romance, která mě bavila. Závěr byl trochu ve stylu hrdinky supermanky, ale v tomto žánru se to dá odpustit. Rozhodně mě to navnadilo ke čtení dalších dílů série.

havrmoni
12.08.2018 3 z 5

Mě to celkem ze začátku taky bavilo. No jenže ten detektivní prvek byl jen tak na okraj a slečna chytrà pràvnička mi bohužel chvílemi přišla jako pěkně hloupoučká naivka. Všechno mi to přišlo takové jako,aby to nebylo tak sladké vrazíme tam nějakou tu krimizápletku. Přečetla jsem, jako oddychovka ok,ale nic víc.

jitka7
08.02.2016 3 z 5

Na začátku se mi knížka velmi líbila. Hlavní hrdinka mi byla sympatická, rozvíjelo se to slibně. Pak nastoupil krásný cizinec. No tak vypadalo to ještě líp. Ale když se ukázalo, kdo je hlavním hrdinou pro Brandi, tak se jí kolečka v hlavně pochroumala. Moc mě nebaví knížky typu, kdy pořád dokola jeden z hlavních hrdinů přemýšlí... chci ho, nechci ho a pořád dokola... tohle je pak už otřepané. Ale zase připouštím, že se mi zde líbilo, že hlavní hrdina nebyl ten typ použít a zahodit (a náhle ho osvítí duch svatý a rozhodne si dívku nechat, tak jako to je teď dost vidět v hodně knížkách).

Cheynee
12.01.2016 4 z 5

Fajn knížka :) zabila jsem s ní nudný den v práci :)

Samira
19.10.2014 5 z 5

Moc příjemné překvapení, ženské krimi podobné stylu mé oblíbenkyně Lindy Howard. U knihy jsem si odpočinula a pobavila se. Sympatické postavy, zajímavé mafiánsko-zlodějské prostředí. Jediné, co bylo slabší byla její sebevražedná mise. Skvělá na oddych!

Efka.J
21.03.2014 5 z 5

Kniha mě mile překvapila :) byla napínavá, romantická... Za mě prostě doporučuji :)

tina.38
07.04.2012 5 z 5

Tato kniha je tak trochu romantická detektivka,ale s dobrým koncem.

Christina Dodd
americká, 1957
2010  76%Skotské nevěsty
2010  78%Trable na jehlách
2010  77%Elegantní výmluva
2009  81%Červené lodičky
2018  68%Žena, která nemohla křičet

Kniha Trable na jehlách je v