_sjuu_ _sjuu_ komentáře u knih

Digitální fotografie pro pokročilé - Digitální fotografie pro pokročilé - Tom Ang

Knížku jsem dostala - není špatná, ale když něco nevím, je pro mě rychlejší, snadnější a příjemnější to vyhledat na internetu, než pátrat po knize a poté ještě po potřebné informaci v ní. knihy mám ráda - stačí se podívat na mou "knihovničku", ale toto mi přijde zbytečné

28.05.2013 1 z 5

Maltézáček Maltézáček Juliette Cunliffe

před osvojením 8letého psa jsem knihu koupila, abych aspoň věděla, co mě čeká a nemine - kniha mi dost pomohla, ovšem z kapitoly, popisující charakteristiku (aktivní, poslušný, nebojícný, hlídač, mazel), mám pocit, že popisují jiného psa :D

28.05.2013 3 z 5

Diskrétní průvodce - Co možná nevíte o společenském chování Diskrétní průvodce - Co možná nevíte o společenském chování Magda Vášáryová

Něco mi přijde přehnané, něco samozřejmé,. něco je mi fuk,. moc mě to nezaujalo, ale bylo to čtivé - to ano)

28.05.2013 2 z 5

Cirkus Humberto Cirkus Humberto Eduard Bass (p)

knížka mi byla předčítáná před spaním, měla jsem ji ráda, ale teď bych raději volila filmovou variantu :)

28.05.2013 3 z 5

Plánování zahrady Plánování zahrady kolektiv autorů

super kniha, v posledních měsících je při plánování zahrady něco jako moje pravá ruka :))

28.05.2013 5 z 5

Podivuhodný svět Podivuhodný svět kolektiv autorů

kniha je přehledně rozdělena podle kontinentů, pod každým jsou pak kapitoly o různých zajímavých místech z té dané části světa. Četla jsem si jen pár kapitol, ale je to velmi hezky napsáno a doplněno o krásné fotografie :)

28.05.2013 4 z 5

Objevujeme svět - Příroda, lidé, civilizace Objevujeme svět - Příroda, lidé, civilizace kolektiv autorů

Zajímavá kniha, za základní škole jsem si v ní ráda pročítala,.. byl to často i můj malý pomocník při tvorbě referátů :)

28.05.2013 3 z 5

Na úsvitu civilizace: Od prehistorie do 900 př.n.l. Na úsvitu civilizace: Od prehistorie do 900 př.n.l. kolektiv autorů

Knihy s dějinami (vlastně i všeobecně dějiny) moc nemusím, ale toto mě nevadilo. Knihu jsem si chtěla původně jen prolistovat, ale ty úžasvé fotky v ní mě zaujaly natolik, že jsem to musela celé pročíst :)

28.05.2013 5 z 5

Nevyřešené záhady lidstva. Věda na rozpacích Nevyřešené záhady lidstva. Věda na rozpacích Beate Bühl

velmi zajímavá kniha, moc ráda si ji vezmu a pročítám :)

Klasické pohádky Klasické pohádky Jacob Ludwig Carl Grimm

Milovaná sbírka mého dětství, je pečlivě schovaná, aby mohla dělat radost za pár let i mým dětem )))

28.05.2013

Školák Kája Mařík 2. díl Školák Kája Mařík 2. díl Felix Háj (p)

v době, kdy jsem ještě neuměla číst, to byla moje nejoblíbenější "uspávací" knížka :) v té době to byla pro mě nejlepší volba - a bylo jedno, jaký díl se zrovna čte ♥))

28.05.2013

Školák Kája Mařík 6. díl Školák Kája Mařík 6. díl Felix Háj (p)

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

jedna z oblíbených knih z dětství :)

Hořká chuť lásky Hořká chuť lásky Lenka Lanczová

asi je to mým věkem (v 15ti bych na to měla asi jiný pohled), ale kniha mě nebavila, nedostala jsem se ani do čtvrtky a musela jsem ji dát pryč

27.05.2013

Vím, jak chutná vzduch Vím, jak chutná vzduch Maria Hirse

skvěle napsáno, kniha, kterou by si měla přečíst každá mladá slečna

27.05.2013 5 z 5

skvěle napsáno, občas mi z některých částí naskočila husí kůže - určitě ji někde znovu otevřu

27.05.2013 5 z 5

Zpověď modelky 2 Zpověď modelky 2 Martina Kopřivová

pěkná, ovšem pro mě už ne tak zajímavá, jak první díl

27.05.2013

knihu jsem odčetla jen díky tomu, že jsem ji měla v povinné literatuře k maturitě - vůbec mě neoslovila

27.05.2013 1 z 5

Banánové rybičky Banánové rybičky Halina Pawlowská

naprosto souhlasím s "pihinka " - jen nuda, nuda a velká ztráta času

27.05.2013 odpad!

Sex ve městě Sex ve městě Candace Bushnell

jedna hvězdička proto, že tak moc miluju tyto seriály a filmy, každopádně kniha je fakt otřesná

27.05.2013 1 z 5