SimulinaT SimulinaT komentáře u knih

Potmě aneb Co se děje v noci Potmě aneb Co se děje v noci Monika Utnik-Strugała

Krásná kniha plná obrázku a zajímavého textu. Četla jsem ji dětem před spaním a vždy se těšili na na další pokračování.

25.04.2024 5 z 5

Medový domeček Medový domeček Andrea Popprová

Moc krásná knížka. Příběh je srozumitelný. Dítě se dozví v kostce zajímavosti o úlu s životu včel. Kniha je krásně ilustrovaná a láká k vyprávění si o obrázcích. Je zde i pár křížovek. Moc se nám líbila.

10.04.2024 5 z 5

Deník farářky Deník farářky Martina Viktorie Kopecká

Poučná knížka plná zajímavých věcí k zamyšlení. Mám pocit jako bych farářku znala přitom jsem ji v životě neviděla. Knížka se dobře četla jsou tam krásně fotky a popisky. Doporučuji.

03.04.2024 5 z 5

Zvěrolékař opět v jednom kole Zvěrolékař opět v jednom kole James Herriot (p)

Kniha začala krásnou povídkou.chvili mě bavila ale těžko se mě četla byly tam drobné písmena nahusto napsaná. Pak mě příběhy moc nebavily. Občas se dobře četlo bylo tam trochu napětí jak to se zvířetem dopadne.

01.04.2024 2 z 5

Co kdo dělá? Co kdo dělá? Hana Porebská

Kniha pro malé děti kdy dospělý čte text a dítě doplňuje správné slovo podle obrázku,pak kniha pro první čtení .

26.03.2024 5 z 5

Babička drsňačka Babička drsňačka David Walliams

Zajímavý příběh s trochu přehnané fantazii. Ale na konci poučka že starý člověk je taky člověk.

26.03.2024 3 z 5

Po stopách yetiho Po stopách yetiho Thomas Brezina

Kniha se líbila hurá na další díl

20.03.2024 5 z 5

Krásný příběh začne nevině trocha napětí zajímavý konec. Doporučuji pro všechny.

20.03.2024 5 z 5

Dopisy od Sisi – Dosud nezveřejněná korespondence císařovny Dopisy od Sisi – Dosud nezveřejněná korespondence císařovny Alžběta Bavorská

V knize najdeme krásné obrázky. Je poučná a zajímavá. Jen se mě těžko orientovalo mezi postavami,ale to je tim že se dávaly stejná jména i Sisi měla tři vnučky Alžběty. Jsem ráda že jsem ji četla.

29.02.2024 4 z 5

Tramvaj plná strašidel Tramvaj plná strašidel Petra Braunová

Kniha se nám moc líbila a byly jsme napjati jak příběh skončí a co všechno budou děti odvážné udělat. Poučná o Praze. A hlavně o zábavě dnešních dětí.

22.02.2024

Pětiminutové příběhy z lesa Pětiminutové příběhy z lesa Gabby Dawney

Krásná kniha. Stránky jsou plné zajímavé ilustrace s kratičkými básničkami. V básnických jsou ukryté pravdivé procesy v přírodě co nám zrovna pasovalo do zopakování učiva z přírodopisu

22.02.2024 5 z 5

Žlutý ptáček zpívá Žlutý ptáček zpívá Jennifer Rosner

Kniha je krásná. Ze začátku je to příběh z úkrytu a dlouho je bez napětí. Pak se odehraje okamžik odloučení a příběh získá napětí přežitím. Nadále se bude střídat radost se zklamáním a nakonec vše vyvrcholí u konce. Ten mě mrzí že není víc rozvedený chybí mě tam ta pořádná tečka.

13.02.2024 4 z 5

Nedokončený příběh Nedokončený příběh Rebecca Yarros

Nádherná kniha, která vás upoutá od první stránky. Jsou zde dvě časově linky a ještě vzpomínky. Příběh je čtivý,konec překvapující ,obě časově linky napínavé do samého konce.

25.01.2024 5 z 5

Dvanáct vánočních schůzek Dvanáct vánočních schůzek Jenny Bayliss

Dvanáct vánočních schůzek. Krásná obálka. Příběh krásný do zimního období. Krásné popsané prostředí. Příběh předvídatelný ale trochu napínavý a stále čekáš jestli budeš mít pravdu. Ty vulgární slova tam nemusely být úplně to zatáhlo za uši. Doporučuji na klidné čtení.

12.01.2024 4 z 5

Lovci knih Lovci knih Dirk Husemann

Do knihy jsem se nemohla s chutí začíst. Spíš mě láká jen touha jak příběh dopadne. Byla jsem ráda, že je rozdělena na úseky kdy jsem si říkala ještě dvě strany a můžu ji odložit. Přečetla jsem ji celou a konec potěšil.

08.01.2024 3 z 5

Tajný úkol pro upíra Tajný úkol pro upíra Thomas Brezina

Kniha syna (10let) zaujala,že si koupil další díle. Kniha se dobře čte. Je zde lupa pro zjištění záhad. Podobně jako v tv na déčku detektivové z 5.B.

05.01.2024 5 z 5

Nepovedené kouzlo – Emilka a ztracená škola Nepovedené kouzlo – Emilka a ztracená škola Petra Martišková

Moc krásná kniha. Jednoduchý příběh,krásné obrázky. Na konci malé ponaučení.

21.12.2023 5 z 5

Do pohádky se zvířátky Do pohádky se zvířátky Eva Horáková

Přečteno dcerou ve druhé třídě. Jsou zde i rčení tak jsme si na příběhu ukázali co znamenají.

06.12.2023 4 z 5

Heidi a její kamarádi Heidi a její kamarádi Marie-José Maury

Krásné příběhy. Dětem se kniha moc líbila. Heidi mají rádi. Jsou tam u krásné obrázky.

06.12.2023 5 z 5

Hugo a Vánoce pod psa Hugo a Vánoce pod psa Sophie Pembroke

Teď před Vánoci krásný nenáročný příběh. Po přečtení knihy jsem zjistila že je od 11let,ale kdo má rád pohádky bude se líbit i dospělým.

06.12.2023 5 z 5