SimulinaT SimulinaT komentáře u knih

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Fajn kniha. Napínavý příběh, co láska dokáže.

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Kniha je na čtení trochu složitá,prokládaná dopisy. Ale příběh je nakonec krásný a čtenář se musí soustředit v které době se nachází. Vše nakonec do sebe zapadá a rozmotávat se příběh.

19.06.2023 3 z 5

Bezchybní Bezchybní J. D. Hawkins

Oddychovka. Dobře se četla.Jak náhoda či osud může spojit životy dvou neznámých lidí.

Sestřičky pod jmelím Sestřičky pod jmelím Donna Douglas

Sestřičky pod jmelím si čtenář může přečíst i bez předchozích dílů. Je to opravdu příběh jako kdyby první díl nové řady. Kniha se dobře čte,ale chybí tam to napětí. I přesto jsem ji ráda přečetla.

Myší díra Myší díra Simona Votyová

kniha nezklamala. Ukrývá krásný příběh plný emocí . I když konec mohl být ještě víc rozvinutý,ale třeba se dočkáme druhého dílu

19.06.2023 5 z 5

Vánoční prasátko Vánoční prasátko J. K. Rowling (p)

Dětem se příběh libyl. Naučí se jak se chovat k hráčkám a dávat šance i těm které nejsou moc oblíbené.

Knihkupectví poslední naděje Knihkupectví poslední naděje Emily Blaine

I když jsem od začátku tušila jak příběh skončí napjatě jsem četla dál jestli budu mít pravdu já či autor. Krásný jednoduchý příběh

Sisi - Osamělá císařovna Sisi - Osamělá císařovna Allison Pataki

Chuderka krásná císařovna no teď mě to láká podívat se do Vídně do paláců. Podle Sisi krása a peníze štěstí a klid nepřinese i když by láska .

Símka Símka Lucie Hušková

Kniha je úžasná a konec napínavý. Věřím že kdyby se s Hanou začalo pracovat v mládí byla by jiná,ale to se v určité době nedělalo. Holt Simku chápu rozuměli bychom si.

Doktorka za mřížemi Doktorka za mřížemi Amanda Brown

Knihu doporučuji, hezky se četla. Je plna zajímavých příběhu.

19.06.2023