Do pohádky se zvířátky

Do pohádky se zvířátky https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348870/mid_do-pohadky-za-zviratky-itB-348870.png 4 15 6

Knížka pohádek odpovídá pravidlům genetické metody výuky čtení. Pohádky jsou psány velkými tiskacími písmeny a jsou řazeny od pohádek složených pouze z jednoduchých jednoslabičných slov přes pohádky ze slov dvouslabičných až po pohádky s trojslabičnými a čtyřslabičnými slovy, které jsou již čtenářsky náročnější. Pohádky jsou přiměřeně krátké, aby je děti stihly bez problémů samy přečíst při hodině nebo za domácí úkol. Hlavním i hrdiny příběhů jsou zvířata, podtitulem každé pohádky je přísloví, takže pohádka přinese dětem i poučení.... celý text

SimulinaT
06.12.2023 4 z 5

Přečteno dcerou ve druhé třídě. Jsou zde i rčení tak jsme si na příběhu ukázali co znamenají.

katerina9560
18.08.2022 5 z 5

Knihu čteme před spaním (moje děti jsou ještě moc malé, aby zvládli sami číst), ale text je psaný jednoduše, tak mu krásně rozumí. Asi 2 měsíce vkuse jsem dětem četla "V zoo není žádná nuda", no už jsem zatoužila po změně, tak jsem zašla do knihkupectví...už 3 měsíce večer co večer chodím se zvířátky do pohádky :-D

Bella11
11.01.2021 3 z 5

Tato kniha se mi líbila, ale měla vcelku dlouhé příběhy, na to že je kniha určená začínajícím čtenářům, ale zvládla jsem to :-).

Laurinka1000
25.08.2020 5 z 5

Byla to hezká knížka. Nejhezčí příběh byl o papouškovi Horymírovi.

Vevericka.eva
20.02.2020 5 z 5

Vtipné pohádky, na kterých se děti naučí číst. Opravdu doporučuji. Stačí znalost písmen a po zdolání knihy, máte doma za půl roku malého čtenáře. Malá písmenka jsou už po té hračka.

MistrE
30.01.2019 5 z 5

Byla hezká a pro zlobivé děti poučná :)

genetická metoda čtení (velká písmena)

2010  81%Zvířátka
2018  72%Moje maminka je nej