simaja Online simaja komentáře u knih

Odhodlaný Chase Odhodlaný Chase Sandra Brown

Tento díl se mi líbil víc než první, doporučuji jako oddechové čtení na jedno odpoledne.

09.02.2021 4 z 5

Vánoční prázdniny Vánoční prázdniny Sophie Claire

Milá oddechovka, moc hezky se četla.

23.01.2021 5 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

No páni, to byla paráda. Romantika a zábava v jednom, skvělá oddechovka. Moc doporučuji.

23.10.2023 5 z 5

Povídky, které pomáhají Povídky, které pomáhají Michal Viewegh

Tyto povídky jsou super, doporučuji.

30.01.2024 4 z 5

Přání Přání Nicholas Sparks

Moc hezká knížka, taková klasika od Sparkse. Jako oddechovka ideální.

30.01.2024 4 z 5

Pláňata Pláňata Petra Dvořáková

Knížka se dobře čte, ale je v ní až moc deprese a smutku, nikde žádný kousek štěstí. Musím si teď přečíst něco na odlehčení.

16.01.2024 3 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Chtěla jsem se kouknout na film, ale raději mám pořadí knížka - film. Tak jsem se pustila do čtení a knížka se mi líbila, byla zábavná a sexy, bavily mě slovní přestřelky mezi Alexem a Henrym. Jsem zvědavá, jak se povedlo filmové zpracování.

27.11.2023 5 z 5

Tenkrát o Vánocích Tenkrát o Vánocích * antologie

Příjemné vánoční čtení.

08.01.2023 4 z 5

Pro oči nevidím Pro oči nevidím Marie Horová

Čeští autoři/autorky detektivek si mě začínají získávat víc a víc...knížka se mi moc líbila a určitě si přečtu i další díly.

30.04.2024 5 z 5

Nikdo není sám Nikdo není sám Petra Soukupová

Čtivá knížka o problémech jedné rodiny. Doporučuji:-)

28.07.2023 4 z 5

Vlaštovka v bublině Vlaštovka v bublině Markéta Lukášková

Skvělé! Moje letošní druhá knížka od autorky a ta se stává mojí další oblíbenou českou autorkou :-)

08.12.2022 5 z 5

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Knížka se mi dostala do ruky kvůli ČV a musím říct, že i když už dávno nejsem cílová skupina, tak se mi to moc líbilo.

28.03.2024 5 z 5

Stačí mávnout křídly Stačí mávnout křídly Sára Topinková

Vzhledem k tomu, že autorka pochází z mého rodného města, tak jsem si knížku chtěla přečíst, i když už dávno nejsem cílová skupina. A musím říct, že jsem udělala dobře. Knížka je velmi čtivá, doporučuji ji všem věkovým kategoriím :-)

14.07.2023 5 z 5

Mrazivá odplata Mrazivá odplata Eva Hrašková

Knížka se mi líbila, střídání minulosti a přítomnosti stupňovalo napětí. Hvězdičku dolů dávám za pár chyb ve jménech.

29.08.2022 4 z 5

Experiment s láskou Experiment s láskou Christina Lauren

Docela dobrá oddechovka, ale Rovnice lásky se mi líbila o fous víc.

28.03.2024 3 z 5

Představa o tobě Představa o tobě Robinne Lee

Knížka se mi moc líbila, taková romantika pro větší holky. Už se těším na film.

28.03.2024 5 z 5

Bitevní pole Bitevní pole Jérôme Colin

Knížka byla pohledem do mysli muže, který se srovnává s pubertou svého syna a moc se mu to teda nedaří, spíš to vypadá na slušnou krizi. Některé pasáže byly vtipné a byly by i vtipnější, kdyby to člověk zrovna neprožíval doma :-)

28.03.2024