sima.mis sima.mis komentáře u knih

Podfuk Podfuk Janet Evanovich

Kniha se mi velice líbila. Četla se úplně sama. Oddechová detektivka. Ikdyž sotva uvěřitelná.

28.10.2020 4 z 5

Elizino tajemství Elizino tajemství Dominik W. Rettinger

Kniha se mi líbila. Krutost v této době je neuvěřitelná.

28.10.2020 5 z 5

Sezdány válkou Sezdány válkou Soraya M. Lane

Příběh zdravotních sester ve válce. Kniha se četla sama.

28.10.2020 4 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Napínavá kniha, která se ze začátku trochu táhla ale po začtení jsem vše prožívala s hlavní hrdinkou. Kdo má rád strašidelné jednoduché příběhy bude potěšen. Ač toto téma nevyhledávam kniha se mi líbila.

27.10.2020 3 z 5

Najdi Rebeccu Najdi Rebeccu Eoin Dempsey

Kniha se mi dobře četla, zaujal mě příběh ač nevěřím že by byl skutečný. Kdo má rád knihy z této doby a trochu fantazie určité bude spokojený.

27.10.2020 4 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Po přečtení Tatéra z Osvětimi jsem čekala, že Cilčina cesta bude něco podobného. Příběh podle skutečné události o Cilce mě chytl mnohem více než Tatér. Je neskutečné jak krutý osud musela prožít tato žena. Kdo má rád téma 2. světová válka a období po ní bude podle mě spokojen.

27.10.2020 4 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Na tuto knihu jsem se velmi těšila. Příběh tatéra z Osvětimi. Podle skutečné události. Ač tato kniha nesplnila mé očekávání, nebyla špatná.

27.10.2020 2 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Tato kniha se nedá s Hanou srovnávat protože je to něco úplně jiného. Kapitoly vypráví na přeskáčku o dceřia o otci. Příběh je poutavě psaný od začátku do konce, a od konce do začátku děje. Kdo četl pochopí. Mě se osobně četla kiha jedním dechem, a velmi se mi líbila. Takže mohu jen doporučit. :-)

20.05.2020 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Tato kniha mě velice bavila. Kniha vypráví o životě rodiny od poválečné doby téměř do současnosti. Každá postava má svůj příběh. Smrt postav (a že jich tam bylo) je pokaždé vylíčena lehce a nenásilně. Akorát ten otevřený konec knihy.. zajímala by mě reakce Jindry a potomků Václava. Za mě palec nahoru ????. Knihu jsem zhltla za 3 dny. Teď mě čekají Tiché roky, tak jsem zvědavá..

08.05.2020 5 z 5

Mysterium tremendum Mysterium tremendum Sebastian Rainer

Na tuto knihu jsem se velmi těšila, podpořená velkou reklamou, bohužel přišlo zklamání. Čekala jsem víc.

Ďáblova svatyně Ďáblova svatyně Marie Hermanson

Rychlé čtivé, trochu překvapivý konec.

Rošáda Rošáda Helena Brožíková

České detektivky se lehce čtou a tahle patří mezi ně.

Znamení lyry Znamení lyry Václav Erben

Česká detektivka která se dobře a rychle čte.

Devětkrát jeden vrah Devětkrát jeden vrah Anna Žídková

Sanatorium smrti Sanatorium smrti Věra Fojtová

Napínavý příběh

07.05.2020 4 z 5

Velké srdce Mika Larssona Velké srdce Mika Larssona Olle Lönnaeus

Kniha o které jsem dlouho přemýšlela, hlavně o vztahu syn - otec. Dalo se číst, některé pasáže trochu nadsazené ale i úsměvné.

Osudový dluh Osudový dluh Olle Lönnaeus

Tenhle příběh jsem autorovi bohužel moc nevěřila.

07.05.2020 1 z 5

Děti revoluce Děti revoluce Peter Robinson

Podle mě nejlepší kniha od tohoto spisovatele.