Sierra Sierra komentáře u knih

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

Všechny knížky ze série Hraničářův učeň jsou úžasné! Možná jsou psané velice jednoduše, avšak málokdy se u knihy nudíte... Všechny knihy hodnotím pěti hvězdičkami! :))

Císař Nihon-džinu Císař Nihon-džinu John Flanagan

20.04.2013

Hořící most Hořící most John Flanagan

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

20.04.2013 5 z 5

Nejprve jsem četla trilogii Pán prstenů a základě dobré zkušenosti jsem zkusila i Hobita... ale ten mě nemile překvapil. Děj mi přijde příliš zdlouhavý, neakční a nezáživný. Knihu jsem ani nedočetla..

20.04.2013 2 z 5