Selendra Selendra komentáře u knih

Les rukou a zubů Les rukou a zubů Carrie Ryan

Pro mě byla kniha naprosto skvělá! :) Bylo tam od všeho trochu, láska, napětí, ale i všudypřítomná smrt.

23.10.2016 5 z 5

Milované Princezně : milostné dopisy od tvého krále Milované Princezně : milostné dopisy od tvého krále Sheri Rose Shepherd

Úžasná knížka, co potěší ženské srdíčko. A pokaždé dokáže, že jsme milovany naším Králem.

19.09.2016 5 z 5

Zlodejka kníh Zlodejka kníh Markus Zusak

Přenádherný příběh...už dlouho jsem nečetla nic tak krásného! Vážně tam byly dojemné a veselé chvilky...Zlodějku by si měl přečíst každý!

21.02.2015 5 z 5

Támar - žena za závojem Támar - žena za závojem Francine Rivers

Krásný příběh, v Bibli je toho jen maličko o Támar, takže se mi líbilo jak to paní Francine rozvedla :)

04.12.2014 5 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Nádherný příběh, hlavně pro ty, kterým se líbily filmy o Modré laguně :) čte se rychle a je to dobré na odreagování :)

02.12.2014 5 z 5

Každý má svůj Everest Každý má svůj Everest Pavel Dolejší

Byly tam vážně krásné a dojemné příběhy hledajících lidí. Ještě více jsem se usvědčila v Boží lásce k nám :) Doporučuji!

02.12.2014 5 z 5

Láska s chutí pelyňku Láska s chutí pelyňku Věra Řeháčková

Nádherný příběh! Na začátku bylo hodně postav a trochu zamotaný děj, ale jinak ten konec skvělý :) doporučuji!

11.11.2014 5 z 5

Nádherný psanec Nádherný psanec John Eldredge

Nádherná! Změnila můj pohled na Ježíše :)

11.11.2014 5 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Překrásný příběh, který ukazuje, že Bůh je milující, ne trestající a že je to naše svobodná vůle co tohle všechno působí! Velmi doporučuji, taky mi pomohla pochopit lépe Trojici a jejich vztah :)

30.05.2014

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Snad nejlepší díl z celé trilogie...ale ten konec, ten teda byl :) Doporučuju

26.03.2013 5 z 5

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Tak teda druhý díl mě nezklamal :) na konci se to úplně převrátilo a bylo to napínavé :) konec jsem vážně přečetla jedním dechem a nemůžu se dočkat až se dozvím ve třetím díle jak to dopadne.

11.03.2013 5 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Konečně něco nového, než upíři a vlkodlaci, i když se tam vyskytují také, nejsou hlavní. Kniha se mi moc líbila, bylo tam napěti, romantika a hlavně kouzelný svět :) Sophie mi připadala jako Harry Potter v sukních :)

26.02.2013 5 z 5

Hra svalů Hra svalů Simona Monyová (p)

Moje první kniha od Monyové, kterou jsem přečetla a byla skvělá. Celou dobu jsem měla pocit jako bych ten příběh prožívala s Darjou...ale kolikrát mě zarazilo jak strašně hloupá dokáže být žena když je zamilovaná nebo poblouzněná. Doporučuji přečíst :)

18.02.2013 5 z 5

Divoký kůň Divoký kůň Bonnie Bryant

Dívky v sedlech zbožňuji :) a tato byla vážně jedna z nej. Jen je škoda, že to Stefi zase nevyšlo...:D

15.08.2012 5 z 5

Jezdectví - můj koníček Jezdectví - můj koníček Sibylle Luise Binder

Tuhle knihu jsem dostala k narozeninám :) Musím říci, že je vážně nádherná. Je moc pěkně udělaná, je tam spousta fotek, tipů a rad :) Pro milovníky koní doporučuji

15.08.2012 5 z 5

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Tenhle díl je krása a ten konec...ten mě fakt dostal :) VA navždy :) Vážně krásná série

28.11.2011 5 z 5

Můj první poník Můj první poník Sandy Ransford

Velmi užitečná, jsem ráda, že ji mám. Jsou v ní vážně dobré informace z koňského světa :)

Pokrevní příbuzní 2 Pokrevní příbuzní 2 Ellen Schreiber

Krása, co k ní říci jiného? :)

Pokrevní příbuzní 1 Pokrevní příbuzní 1 Ellen Schreiber

Mám ráda mangu a tahle mě opravdu nadchla :) Sice není od pravého Japonského autora (tady autorky) ale je vážně moc pěkná :) dávám 5 hvězdiček

22.11.2011 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Tohle je můj nejoblíbenější díl. Na to, že bylo Harrymu jen 12, byl neuvěřitelně statečný..Líbil se mi i boj s Baziliškem a takové to temné prostředí okolo tajemné komnaty bylo super :)

08.11.2011 5 z 5