Jezdectví - můj koníček

Jezdectví - můj koníček https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129568/jezdectvi-muj-konicek-129568.jpg 4 15 4

Snad každé dítě v určitém věku sní o tom, aby mělo jako kamaráda koně, s nímž by si dokonale rozumělo. A k tomu samozřejmě patří, aby se na něm naučilo perfektně jezdit. Tato knížka o jezdectví vás bude doprovázet na cestě, která povede ke splnění vašich tajných přání a snů naučit se jezdit na koni: od výběru správného jezdeckého oddílu, přes první držení otěží až k jízdě na koni v terénu. Vedle podrobného vysvětlení všech jezdeckých stylů, vám tato knížka přinese i spoustu praktických a neocenitelných tipů jak se o koně starat a jak k němu přistupovat. A pak už můžete každého přesvědčit o tom, že jezdectví je ten nejkrásnější koníček!... celý text

Literatura naučná , Hobby

Vydáno: , Jan Vašut (Vašut) , Jan Vašut (Vašut) , Jan Vašut (Vašut) , Jan Vašut (Vašut)

Reiten - Mein Lieblingshobby , 2007

Lovehorses365
Lovehorses365
12.11.2023 5 z 5

Dokonalé.
Tahle kniha mi vyjasnila tolik věcí že i slovo Dokonalé je slabé.

Napůlanděl
Napůlanděl
17.09.2015 5 z 5

V této knize je spustu informací a rad pro jezdce, určitě doporučuji.

Selendra
Selendra
15.08.2012 5 z 5

Tuhle knihu jsem dostala k narozeninám :) Musím říci, že je vážně nádherná. Je moc pěkně udělaná, je tam spousta fotek, tipů a rad :) Pro milovníky koní doporučuji

Jitka93
Jitka93
07.08.2012 5 z 5

Tato kniha dokáže zaujmout vzhledem a srozumitelnými praktickými informacemi.

koně jezdectví hobby

Sibylle Luise Binder