ŠárkaK ŠárkaK komentáře u knih

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Tak tahle kniha mne úplně dostala. Přišla mi nejlepší, nejvíc jsem se zasmála a konečně jsem Britt-Marii pochopila. Samozřejmě se mi líbila i Babička pozdravuje a omlouvá se a Muž jménem Ove. Těším se na další knihy od tohoto autora.

24.05.2017 5 z 5

My proti vám My proti vám Fredrik Backman

Naprosto úžasná kniha, plná emocí, trochu smutná, ale i veselá, kde se píše o zlu, ale i dobru. Nic není jen černobílé. Nenapadlo by mne, že se mi bude líbit kniha plná hokeje. Doporučuji

31.07.2019 5 z 5

Čtvrtý hrob pod nohama Čtvrtý hrob pod nohama Darynda Jones

Další povedený díl, už se nemůžu dočkat dalšího

05.12.2018 5 z 5

Včelí královna Včelí královna Laura Ruby

Je to zvláštní kniha, neuchvátila mne, ale byla jsem zvědavá jak dopadne.

19.07.2020 2 z 5

Erotické příběhy pro indické vdovy Erotické příběhy pro indické vdovy Balli Kaur Jaswal

Určitě stojí za přečtení, trocha erotiky, humoru, tragédie, romantiky i napětí. Ale hlavně se dočtete o indických tradicích.

18.11.2019 4 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Zrovna ji čtu, velmi zajímavé a překvapil mne věk autorky, někdo se prostě narodí a umí...

28.08.2016 4 z 5

Smrtící duchové Smrtící duchové Stacia Kane

Pěkné čtení, napínavé, jen si nemohu zvyknout na feťačku v hlavní roli, pořád doufám, že přestane.

22.08.2019 3 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Začátek této knihy ve mně vyvolal rozporuplné pocity, nejvíc mi vadily ty ruské výrazy. Ale brzy jsem si zvykla a kniha mne strhla. Jedním dechem jsem přečetla další 2 díly a těším se na Šest vran.

05.01.2019 4 z 5

Infico Infico Petr Heteša

Skvělá kniha na odreagování. Začátek trochu nudnější, ale když se to rozjelo, tak jsem se i dost nasmála. Nechybí napětí. Konec knihy mne uspokojil, i když byl trochu rychlý, krapet víc romantiky pro nás ženy, ne jen jedna strana... Je to má první kniha tohoto autora, určitě se pustím i do dalších.

05.01.2019

Modrá krev Modrá krev Melissa de la Cruz

Tato autorka se výborně čte, super oddychovka. Přečetla jsem všech pět dílů a trochu mne mrzí, že nejsou vydané další. Těch sérií bez konce je nějak moc.

25.10.2017 4 z 5

Královské spiknutí Královské spiknutí Michael J. Sullivan

Všech pět dílů co zatím vyšlo jsem přečetla jedním dechem. Opravdu úžasné, velmi čtivé, napínavé, měla jsem problém se od čtení odtrhnout. Jen pořád nevím jak to dopadne, snad se dočkám i šestého dílu. Je to problém všech mých oblíbených zahraničních autorů (Darynda Jonesová, L.K.Hamiltonová,K.Harrisonová...), neustále čekat, jestli vůbec vyjde překlad dalších dílů :-(

24.05.2017 4 z 5

Pobočník Pobočník D.M. Cornish

Jsem nadšená, četla jsem všechny tři díly a doslova jedním dechem, škoda, že je konec.

04.04.2017 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Chtěla jsem jet do Thajska, kniha mi vzala iluze. Jen samé šlapky, drogy, alkohol, zneužívání dětí...Kniha je napsaná dobře, ale jen pro silné povahy.

25.05.2020 3 z 5

Obejmi noc Obejmi noc Karen Chance

Bavila jsem se od začátku do konce, super kniha.

16.06.2019 5 z 5

Dotkni se temnoty Dotkni se temnoty Karen Chance

Zaujal mne obal a byla jsem moc překvapená, autorka měla výborný nápad, jasnovidka co mluví s duchy, takže jsem se i zasmála a vůbec mi to nepřišlo nudné, naopak, napínavé, konec jsem úplně zhltla a těším se na další díl.

26.05.2019 3 z 5

Střela Střela Laurell K. Hamilton

Nemohla jsem se dočkat tohoto nového dílu, radovala jsem se, že je zase více stránek ke čtení, ale byla jsem zklamaná. Sex zepředu, zezadu, přede všemi, se všemi, muž s mužem, žena se ženou...to jde autorce skvěle, jen ten děj trochu pokulhává a konec mi přišel tak trochu useknutý. Neztrácím naději, na závěr knihy je upoutávka na další díl a vypadá dobře...

12.12.2017 2 z 5

První rudá kapka První rudá kapka Jeaniene Frost

Velmi čtivý příběh, děj mne hned vtáhnul, super oddychovka.

25.10.2017 5 z 5