Infico

Předcházely tomu hodiny a hodiny testování, ověřovacích simulací a modelových scénářů. Jenže když pak došlo k tomu, že akce musela být najednou neplánovaně spuštěna, muselo se improvizovat. A každá improvizace generuje chyby. Ta, která se stala mně, ovšem byla megachybou. Navíc když technické zabezpečení tak složité operace dostala na starost ženská....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291289/infico-U7G-291289.jpg 4.567
Romány, Literatura česká, Sci-fi
Vydáno, Brokilon

Kniha Infico

eleintron
19.12.2019

Heteša je prostě hvězda. To musí uznat každá správná cácorka! No ne, vážně, na odreagování to pravé. Klasická Hetešovka se vším všudy, což je přesně to, co jsem si zrovna chtěla o potřebovala přečíst.

midloch
11.08.2019

Klasický Hetešův cyberpunk. Čte se rychle, děj ubíhá svižným tempem, hrdin(k)a hláškuje. Příznivce Hetešovy tvorby kniha určitě potěší.

HNEDOOCKA
21.02.2019

Tak to byla jízda, přečteno za 2 dny.

Anne95
25.01.2019

Mistr cyberthrillerů opět nezklamal. Byla to má již pátá kniha od tohoto autora a musím říct, že více mě nadchla už jen Morphin Red. Žádné nudné pasáže, děj rychle ubíhá a od knihy se nelze odtrhnout. Přečtena za pár dní. Doporučuji.

Kyri
08.01.2019

Knihu jsem přečetla jedním dechem a měla jsem radost, že za tím vším nejsou mimozemšťani, i když ti Číňani jim byli trochu podobní :)
Asi mě na tom bavilo i to, co si muž myslí o tom, že si myslí, případně prožívají ženy. Opravdu zábava. Jen tedy těch poznámek typu "nebyla blbá" a spol. už bylo trochu moc.
Patří mezi nejlepší od autora, i zápletka se mi líbila.

ŠárkaK
05.01.2019

Skvělá kniha na odreagování. Začátek trochu nudnější, ale když se to rozjelo, tak jsem se i dost nasmála. Nechybí napětí. Konec knihy mne uspokojil, i když byl trochu rychlý, krapet víc romantiky pro nás ženy, ne jen jedna strana... Je to má první kniha tohoto autora, určitě se pustím i do dalších.

Garik
08.12.2018

Týmto „akčňákom“ som s pánom Hetešom náš vzťah autor-čitateľ začal a zároveň aj nadobro ukončil. Márnosť nad márnosť (a trápnosť nad trápnosť).
Chcel som nejakú nenáročnú akciu aspoň vzdialene pripomínajúcu Kulhánkove svetlejšie okamžiky, ale – „smolka“ – v tomto prípade som natrafil na akési presladené a neuveriteľne naivné čudo z červenej knižnice, maskované ako sci-fi thriller. Všetka vtipnosť situácií a dialógov vyšumela už v úvode, ktorému realizačný tím tajného projektu, zložený zrejme zo samých komikov, dodáva atmosféru lacného sitcomu. Nasledovalo už len čoraz väčšie utrpenie. Charaktery postáv (vrátane tých hlavných) boli až neskutočne ploché. Hlavný aktér Larry? Čistý debil, akého možno stretnúť hocikedy niekde na ulici. Ale ako postava agenta v elitnom tíme supertajného projektu NSA…? K tomu len ťažko uveriteľné kulisy – na jednej strane megapolis budúcnosti, na druhej technológie, ktoré už dnes zastarávajú.
Z celkom zaujímavého (i keď nie nového) nápadu so značným potenciálom sa autorovi podarilo vyrobiť úplnú katastrofu. Podarilo sa mi to dočítať iba kvôli tej zvedavosti, ako Petr Heteša z tohto autorského „priekaku“ vybŕdne (nevybŕdol – ani ten koniec to nijako nezachránil, priam naopak).

pafčaodřeky
06.12.2018

Heteša se žánrově našel, psát umí, je i uměřeně vtipný jenže....ty konce! Heteša výborně nastartuje, solidní odpich a zrychlení, pak pár kliček a najednou jste v cíli, který je nudný, nezapamatovatelný, pořád máte pocit "že to ještě něco chtělo". Rozčiluje mě to o to víc, že celkově fakt není marnej. Konkrétně u provařeného námětu "muž v ženě", no, co na to říct, trochu dětsky přiblblé a povrchní, šlo z toho vytřískat daleko víc, než jen klasické šmírovačky a pár postřehů jako že z ženského úhlu (ne, takhle to ženský fakt nemaj). Přes moje reptání nemohu dát méně, než tři hvězdy, úplná havárka to nebyla :)

Pašerák
Pašerák