Šárka78095 Šárka78095 komentáře u knih

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Kdo má rád zimu, led, bruslení, obdivuje hokej a miluje charakterní lidi, ten bude milovat Medvědím. Úžasné, geniální.

17.02.2024 5 z 5

Každé další léto Každé další léto Carley Fortune

Nádherné

11.11.2023 5 z 5

Kalmann Kalmann Joachim B. Schmidt

Geniálni

29.10.2023 5 z 5

S Gretou si nic nezačínej S Gretou si nic nezačínej Susanne Abel

Okouzlující, místy dojemné. Linka v součastnosti nepostrádá ani vtip. Obohaceno velmi zajímavými, méně známými fakty.

16.10.2023 5 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Velice čtivé, propracovaný vztahově propletený román, zajímavé místo. Paní Krajčo Babinské velmi fandím a těším se na další knihu!

13.02.2023 5 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Tento druh literatury není můj šálek kávy, proto jsem od knihy nic neočekávala, ale bylo to naprosto úžasný! To by prostě chtěla každá žena zažít….. Nádherný! Modlím se, aby paní Hardy napsala pokračování.

23.11.2022 5 z 5

Šepot včel Šepot včel Sofía Segovia

Nádherný příběh, který vás vtáhne do děje od první stránky až do samého konce. Je psaný s lehkostí, která vám vykouzlí úsměv na tváři. Na druhou stranu vypráví o vážných a bolestných časech. O časech, o kterých člověk z historického pohledu často mnoho neví. Hlavní postavy se stanou tak důvěrně známé a krásné bytosti, že se s nimi na konci knihy opravdu špatně loučí....

18.02.2022 5 z 5

Pomsta Pomsta Monika Alžběta Svobodová

Poměrně hezký příběh, jen ten konec mě zklamal. Co byste řekli vy?

04.11.2021 2 z 5

Příběh Arthura Truluva Příběh Arthura Truluva Elizabeth Berg

Velmi pěkná kniha, milé počtení, takové to pohlazení.

19.10.2021 3 z 5

Smrtící zázrak Smrtící zázrak Angie Kim

Velice čtivě napsaný dramatický příběh odkrývající různá tajemství malé komunity lidí. Knihu jsem si užila od první stránky.

12.10.2021 4 z 5

Za dveřmi tma Za dveřmi tma Anna Bailey

Naprosto souhlasím s recenzentkou JustWomen. Skvělá kniha. Nepředvídatelná, tajemná, velmi složité vztahy v rodinách a mezi obyvateli malého města v podhůří Skalistých hor.

19.09.2021 4 z 5

Drahá ženo Drahá ženo Kimberly Belle

Super od první stránky. Překvapivý konec.

30.07.2021 4 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Velmi čtivé a dobře napsané, dle mého. Ale depresivní a smutné. Takový je holt mnohdy život. Mnozí se v příběhu poznáme. Kniha určitě není pro každého.

28.04.2021 4 z 5

Hříbata jsou malí koně Hříbata jsou malí koně Ladislav Beran

Docela syrový příběh se syrovou mluvou, která mi místy dost vadila. Nechci říct, že mi vadí každé sprosté slovo, ale tady toho bylo občas moc. Tak oprskle a být tak sprostá jako hlavní hrdinka se snad žádná holka nechová. Ale jinak hezká kniha. Prostředí hřebčína je sympatické. Asi proto jsem po knize sáhla a nelituji.

02.02.2021 3 z 5

Hodná Hodná Marta Fenclová

Příběh v knize nebyl špatný. Takový, jaký život může mnohdy být. Nebyla to žadná sladká romance a to se mi líbilo a proto se mi to četlo vlastně moc dobře. K čemu bych měla výhrady je výběr jmen postav. Čtenář brzy zjistí proč. Nechci prozrazovat.

02.02.2021 3 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Nádherná knížka. Dlouho na ni nezapomenu. Zasmála jsem se i ta slza ukápla.

04.11.2020 5 z 5