Šárka5875 Online Šárka5875 komentáře u knih

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Moc hezká knížka, přečetla jsem ji téměř na jeden zátah. Nejdřív se mi zdálo, že je psaná strašně jednoduchým způsobem, ale nakonec možná i v tom spočívá její kouzlo. Za přečtení určitě stojí.

05.04.2014 5 z 5

Až na dno Až na dno Joy Fielding

Pro mě zatím nejslabší kniha, kterou jsem od autorky četla. Vlastně jsem ji dočetla jen proto, že vždycky rozečtenou knihu dočtu, i když mě absolutně nebaví.Tudíž ale naprostá ztráta času. Nelíbil se mi příběh, postavy, vůbec mě to nezaujalo.

04.04.2014 3 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Moje první setkání s tímto autorem a nezklamalo. Nejdřív jsem si musela trochu zvyknout na severská jména a na přeskakování do různých dějových linií. Od začátku do konce jsem ale byla dokonale napnutá. Několikrát už jsem si myslela, že vím, kdo je Sněhulák, ale nakonec vše bylo jinak. Skvělá kniha. Už mám objednaného Levharta.

29.03.2014 5 z 5

Chyť mě Chyť mě Lisa Gardner

Výborná kniha.Rozhodně mám chuť si od autorky přečíst ještě něco dalšího.

27.03.2014 5 z 5

Nikdy nevíš Nikdy nevíš Chevy Stevens (p)

Právě jsem dočetla.Skvělý psychothriller.Polapí Vás a pustí až s poslední stránkou.Jen ten konec mě trošku rozhodil,ale i tak dávám plný počet hvězdiček.Perfektně popsaná psychika hl.hrdinky,člověk se do ní dokázal úplně vžít.Vřele doporučuji.

22.03.2014 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Na tuto knihu jsem se velmi těšila, ale hodně mě zklamala. Díky bombastické reklamě jsem očekávala větší napětí, strhující děj, prostě něco docela jiného.

16.03.2014 3 z 5

V pavučině vztahů V pavučině vztahů Joy Fielding

Pro mě byla knížka poněkud rozvleklá,děj neměl ten správný spád.Až posledních asi 60 stran mi nedovolilo od knihy odejít.

01.03.2014 3 z 5

Dobré úmysly Dobré úmysly Joy Fielding

Knížka se mi četla dobře,jen některé rozhovory mezi Renne a jejím mužem mi připomínaly dialogy z knihy Dej mamce pusu....mezi Donnou a Victorem.Příklad toho,jak lze cokoli překroutit.

01.03.2013 3 z 5

Dej mamce pusu Dej mamce pusu Joy Fielding

Mě se kniha moc líbila,vůbec se mi nezdála zdlouhavá,četla se sama.

26.08.2012 4 z 5

Scarpettová Scarpettová Patricia Cornwell

Knížka je určitě zajímavá,ale je tam mnoho počítačové terminologie,ve které jsem se dost ztrácela.Také slovo "forenzní",které se na každé stránce opakuje opravdu v hojném počtu,mi už chvílemi bylo dost proti srsti.

04.07.2012 3 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Zajímavá knížka,měla jsem jakousi představu,jak příběh asi dopadne,ale opravdový závěr mě tedy velmi překvapil.Nemám ovšem ráda otevřené konce,nicméně mohu doporučit.

29.05.2012 4 z 5

Panenka Panenka Joy Fielding

Bomba knížka,je zbytečné to nějak dál rozebírat,musíte si ji přečíst.

13.05.2012 5 z 5

Pusinky Pusinky Stanislav Rudolf

Četla jsem ji jako puberťačka a tenkrát jsem byla z tého knížky absolutně nadšená.

08.05.2012 5 z 5

Trest života Trest života Joy Fielding

Z knížky mám rozporuplné pocity.Některé stránky jsem hltala a jinde jsem se nemohla hnout z místa.Začátek mi přišel dost rozvláčný.Ale nemůžu říct,že by se mi kniha nelíbila.Přesně popsala pocity ženy,která přišla o své milované dítě a navíc tak krutým,odporným způsobem.

07.05.2012 3 z 5

Šepoty a lži Šepoty a lži Joy Fielding

Knížka mě ze začátku moc nechytla,ale s postupným rozvíjením děje jsem hltala stránku za stránkou,ovšem konec mě tedy překvapil.

04.05.2012 3 z 5

Ještě mě nezabíjej Ještě mě nezabíjej Joy Fielding

Skvělá knížka,přečetla jsem ji téměř na jeden zátah,doporučuji!!!!

04.05.2012 4 z 5