sarka5148 sarka5148 komentáře u knih

Démonologové Démonologové Gerald Brittle

Knížku jsem četla vždy přes den, po setmění mě to nějak nelákalo za mě je děsivé, co vše se děje "pod povrchem", o pravdivosti takových příběhů jsem nikdy nepochybovala

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Příjemná oddechovka, bylo dojemné sledovat vývoj vztahu mezi mámou a dcerou a čekat na ten šťastný konec pro všechny

23.03.2023 5 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Moje druhá kniha od autorky a i tato chytla za srdce, věřím, že každá z nás v jejích příbězích najde kousek sebe.

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Bože to byl úžasný příběh. Zezačátku jsem se nemohla začíst, ale to bylo spíš tím, že jsem pořád neměla čas a pak jsem se ponořila a přála si, ať to neskončí. Dobilo mě to pozitivní energií a dalo naději, že opravdu záleží na tom, co vidíš a ne na co se díváš

08.03.2023 5 z 5

Pojídačka hříchů Pojídačka hříchů Megan Campisi

Napínavá četba, zhltla jsem ji tak rychle, jak se to s dvěma dětmi dá - takže hlavně večer a moc se mi líbila, hlavní postava mi byla moc sympatická a děj ubihal skvělým tempem

04.12.2022 5 z 5

Cesta ke šťastnému dětství Cesta ke šťastnému dětství Catherine Gueguen

Knihu jsem měla půjčenou z knihovny a teď už ji mám i ve své sbírce knih, protože se k ní hodlám vracet. Je plná zajímavých a hlavně důležitých informací, za mě by si ji měl přečíst každý, kdo vychovává děti nebo s nimi pracuje.

Tajemství Tajemství Radka Třeštíková

Radku čtu prostě ráda, stránky jsem hltala, ač chvilku trvalo než jsem se zorientovala v postavách... konec není pro každého ok

28.11.2022 5 z 5

Krása Krása Louise Bagshawe (p)

Jednohubka na 2 dny, příběh bych přirovnala k Jackie Collins, nic na co bych vzpomínala, ale chytlavý děj s happy endem

Deset žen Deset žen Marcela Serrano

Pro mě krásně popsané životní cesty různých žen, užila jsem si to

Milá Emmie Milá Emmie Lia Louis

Krásně navrstvený příběh, s trápením, smíchem a sladkým happy endem, já byla spokojená ️

01.11.2022 5 z 5

Kamilenky Kamilenky Blanka Hošková

Nedočetla jsem, příběh pro mě neměl hloubku

03.10.2022 1 z 5

Čas vlčích máků Čas vlčích máků Corina Bomann

Nedočetla jsem, protože se mě kniha nijak nedotkla, hrdinka mi přišla jako oběť (nebo aspoň kam jsem dočetla) a to mě hrozně dráždilo

03.10.2022 3 z 5

Dokonalá Dokonalá Cecelia Ahern

Skvělé navázání na první díl, opět napínavá četba a hodně zamyšlení s ohledem na to, jak je příběh podobný dnešní době

03.10.2022 5 z 5

Vadná Vadná Cecelia Ahern

Knížka mě chytla hned od začátku, každá kapitola končila napínavě, takže jsem prostě musela jet až do konce

03.10.2022 5 z 5

Děti jsou taky lidi Děti jsou taky lidi Zdeňka Šíp Staňková

Děkuji za tuhle knihu. Je plná bolesti ale i pochopení ️️️ miluju Váš projekt a moc ráda Vás sleduji

29.09.2022 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Příjemná knížka, i když s nepříjemným tématem, které jsem si sama prožila. Půjčení z knihovny nelituju ️

13.09.2022

Hotýlek v údolí Loiry Hotýlek v údolí Loiry Helen Pollard

Knihu jsem měla půjčenou z knihovny a bylo to moc milé čtení, hlavní postava se mi líbila a prožívala příběh, u kterého jsem se musela místy usmívat, jak se mě lidsky dotknul. Pokud bude pokračovaní, ráda si přečtu, stejně jako další knihu od autorky.

02.09.2022 5 z 5

Tajemství mé matky Tajemství mé matky Sheila O'Flanagan

Pro mě příjemná oddechovka, trošku jsem se musela soustředit protože bylo hodně postav, ale jinak hezký příběh se šťastným koncem, který zahřeje u srdíčka a nechá úsměv na tváři

28.08.2022

Volba Volba Jakub Trpiš

Kniha, ke které určitě stojí za to se vracet a věřím, že pokaždé si tam čtenář najde něco nového ❤️ měla by to být povinná četba

05.02.2020 5 z 5