Sabka123 Sabka123 komentáře u knih

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Opět skvělá jako první díl. Naprosto mě nadchla a velice se těším na další díl. Mohu ji jen doporučit.

29.01.2015 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Nikdy jsem sci-fi knihy moc nevyhledávala, ale teď mám chuť přečíst si další díl, protože mě naprosto nadchla. Četla jsem ji jedním dechem a můžu ji jedině doporučit, byla totiž naprosto skvělá!

12.01.2015 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Úžasná! Nejprve jsem viděla film, takže jsem se docela bála, že mě to nebude bavit když už ten příběh znám. Ale ikdyž jsem věděla jak to skončí, četla jsem knížku jedním dechem a můžu říct,že jsem četla hodně dobrých knih, ale tak skvělou ještě zdaleka ne.

28.12.2014 5 z 5

Dívka, 16 - Totální fiasko Dívka, 16 - Totální fiasko Sue Limb

Ze začátku mě moc nebavila ale pak už to bylo lepší a později začala být i docela vtipná. Jinak jako nic moc, nějak mě nepřekvapila. A docela mi vadí, že se to píše ve 3. osobě, ve většině knížkách ta hlavní postava píše v 1. osobě, takže to mi docela vadí

28.12.2014 3 z 5

Zmlkni mozku! Zmlkni mozku! Louise Rennison

Úžasná knížka! Úplně zbožňuju tyhle zápisky Georgie N.! Spisovatelka má takový smysl pro humor,že se směju každých 10 minut jak pako! Ráda budu na tuhle sérii knih vzpomínat!

05.12.2014 5 z 5

Je to na draka Je to na draka Louise Rennison

Skvělá knížka, opět jsem se od srdce zasmála.

05.12.2014 5 z 5

Pár minut lásky Pár minut lásky Lenka Lanczová

Dobrá kniha, i když otevřený konec, ale až zas tak nevadí. Souhlasím s tím, že tam bylo trošku více překlepů. Byla dobrá, ale ne nejlepší.

26.11.2014 3 z 5

Příběhy neoblíbený pařičky Příběhy neoblíbený pařičky Rachel Renée Russell

Velmi dobrá kniha, přečtená za dva dny. Doporučuji :-)))

26.11.2014 5 z 5

Dívky, 16 a vypráskaný prázdniny Dívky, 16 a vypráskaný prázdniny Sue Limb

Dobrá kniha. Je vtipná a myslím si že stojí za to si ji přečíst. Doporučuji :-)

17.11.2014 5 z 5

To se mi snad zdá! To se mi snad zdá! Louise Rennison

Druhý díl se mi strašně líbil, splnila mé očekávání. Neskutečně vtipná, ještě nikdy jsem se nenasmála u knížky 5 minut v kuse. Dávám opět 5 hvězdiček a doporučuji. Těším se na další díl.

17.11.2014 5 z 5

Můj tajný deník Můj tajný deník Jacqueline Wilson

Krásná kniha. Opět vtipná i smutná, a jako vždycky úžasná!!! :-) Naplnila mé očekávání. Přesně takhle jsem si Jacquelin představovala. Pomocí téhle knihy, mi připadá, jako bych ji znala celý svůj život. Umí se do knihy tak vcítit, že mi je skoro líto, že už je konec. Kniha mi vyrazila dech. A její knížky mi zůstanou v srdcích, až do konce života.

18.10.2014

Dívka, skoro 16: Šílené utrpení Dívka, skoro 16: Šílené utrpení Sue Limb

Úžasná a vtipná kniha!

11.10.2014 5 z 5

Lola Rose Lola Rose Jacqueline Wilson

Krásná :-) Dojemná a bylo mi Jani líto :-)

04.10.2014 5 z 5

Úhel pohledu Úhel pohledu Zuzana Francková

Dobrá knížka, ale nějak mě nenadchla. Četla se mi dost špatně :-(

30.09.2014 2 z 5

Stíny minulosti Stíny minulosti Zuzana Francková

Kniha se mi líbila, ale nepatří mezi mé nejlepší.

18.09.2014 5 z 5

Ema je na všetko sama Ema je na všetko sama Jacqueline Wilson

Super knížka. Nemám co dodat.

15.09.2014 5 z 5

V hlavní roli Tracy Beakerová V hlavní roli Tracy Beakerová Jacqueline Wilson

Velmi dobrá knížka. Jako každá od Jacqueline.

27.08.2014 4 z 5

WWW.trápení WWW.trápení Jacqueline Wilson

Líbila se mi. Byla taková průměrná, ale nic proti ní nemám.

26.08.2014 3 z 5

Ilustrovaná máma Ilustrovaná máma Jacqueline Wilson

Tato kniha se mi velmi líbila. Všem bych ji doporučila, protože si myslím, že stojí za to si ji přečíst :-)

24.08.2014 5 z 5

To nejhorší na mé sestře To nejhorší na mé sestře Jacqueline Wilson

Super kniha! Není co dodat.

24.08.2014 5 z 5