Dívka, 16 - Totální fiasko

Dívka, 16 - Totální fiasko https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87512/bmid_divka-16-totalni-fiasko-Ruy-87512.jpg 4 59 8

Jess Jordanová série

Netradiční večírek na sv. Valentýna Jess si vzala do hlavy, že spolu s Fredem uspořádají na svátek sv. Valentýna charitativní taneční večírek, jehož výtěžek věnují na podporu hladovějících dětí v Africe. Po lístkách se jen zaprášilo a všichni jsou celí natěšení, jen Jess hrůzou ani nespí. Kde seženou kapelu? A kdo zajistí občerstvení? Jess s Fredem pomalu zjišťují, že zorganizovat takhle velkou akci je nad jejich síly. Napětí stoupá a vypadá to, že charitativní večírek s příznačným názvem CHAOS skončí totálním fiaskem. A nejen večírek.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Girl, 16: Five-Star Fiasco , 2009

Sabka123
28.12.2014 3 z 5

Ze začátku mě moc nebavila ale pak už to bylo lepší a později začala být i docela vtipná. Jinak jako nic moc, nějak mě nepřekvapila. A docela mi vadí, že se to píše ve 3. osobě, ve většině knížkách ta hlavní postava píše v 1. osobě, takže to mi docela vadí

Klaris 99
03.06.2014 1 z 5

No tak mi připadá, že to s touhle sérií jde pořádně z kopce. A spolu s ní i mé hodnocení.

Předešlé díly mně na možnosti docela bavily, ale tenhle jsem četla rychle abych ho už měla za sebou. Protože veškerý humor se vytratil, ani jednou jsem se nezasmála a připadala jsem si mjako blázen. Vždyť to se někdy nedalo číst, jen žárlivé scény a hádky. Koho by to bavilo?

Když jsem u těch hádek, proč se Fred hoval, tak jak se choval? Jasně Jess byla někdy žárlivá ukvapená pipka, ale Fred můj oblíbený Fred se choval opravdu hrozně a ani se Jess nedivím, že udělala co udělala( ode mě by obdržel při nejmenším pořádnou facku a to bych se hodně krotila.) Doufám, že Jess najde opravdovou lásku i když by nemusela mít nikoho a naplno se věnovat komediální kariéře, ale vážně jí někoho přeju, protože Fred si ji nezaslouží. Fred totiž spadl na žebříčku mých oblíbených postav rapidně dolů, ale může si za to sám.

Každopádně se těším až tuhle sérii dočtu a vrhnu se něco jiného, ale konec mě zajímá takže to snad nebude problém a já dám dalším dílům doufám víc hvězdiček:D

poiuztrewq123
16.02.2014

Ahoj lidi můžu poprosit neví někdo jak jdou za sebou všechny díly této série

PriMula
06.11.2013 5 z 5

Výborná knížka! Opět nezklamala! :)

DarkFireflies
21.11.2012 3 z 5

Na odreagování opravdu ideální kniha. :)

dennie3
18.11.2012

Skvělá kniha, stejně jako všechny předešlé z této série. Takové oddechové vtipné čtení.

johisa
28.06.2012 4 z 5

Tenhle díl se mi ze začátku moc nelíbil, ale v průběhu to začala být velká sranda, už se těším až se u nás přeloží další díl :)

h.anuli.k
11.04.2012

Tak na tuhle už se hrozně těšim!

Kniha Dívka, 16 - Totální fiasko je v